Michelle Pfeiffer uvádí na trh parfémovou řadu Henry Rose

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Michelle Pfeiffer uvádí na trh parfémovou řadu Henry Rose

.

Je to ledová Michelle Pfeiffer, je to bílé zlato.

Každopádně, tak ta písnička zní. Ale Michelle Pfeiffer, skutečná osoba, ne fantastické texty Marka Ronsona, je velmi odlišná.

Jistě, má bledou pleť jako její sestra ve filmu Frozen, ale tváří v tvář se filmová hvězda jeví jako máma její nejlepší kamarádky – vroucí, znepokojená a dost nenucená o svém bouřlivém dospívání, že můžete volně diskutovat o věcech jako …možná-přítel . („Dejte si na ně pozor,“ říká a ano.)

Pfeiffer odcestovala z Malibu na Manhattan, aby prodiskutovala svůj nový úkol zakladatelky kosmetické značky a představila svou první řadu vůní. „Vždy jsem byla posedlá vůněmi,“ říká trojnásobná nominantka na Oscara, „ale dlouho jsem je nenosila, protože všechny chemikálie v parfémech mě opravdu děsily.“

Zadejte Henry Rose, linii vůní pojmenovanou po jejích dětech a vyrobenou ze 100% čistých ingrediencí. „Trvalo to téměř desetiletí,“ přiznává, „ale jsem opravdu hrdá na výsledky.“

Je tak hrdá, že si sedla a prodiskutovala svých pět nových vůní, i několik ikonických úkolů a čaj s Georgem Clooneym.

120 dolarů

Natočili jste přes 60 filmů, ale toto je váš první skutečný produkt. Proč chuť?

Protože jsem tím posedlá, ale samozřejmě jsem si vybrala ten nejtěžší kosmetický produkt a nikdo mi to neřekl, dokud jsem nezačala! Když jsem řekl, že budu dělat jen absolutně „čisté“ vůně, odpověděli mi: „Nikdy nedostaneš vůně, které jsou 100% ekologické. Nikdy“. Tak jsem si je musel vyrobit sám.

Co bylo zdrojem této posedlosti?

Před lety, kdy jsem byla mladá máma, jsem byla posedlá ingrediencemi. Začal jsem se ptát: „Jakým chemikáliím vystavuji své děti?“ Přibližně ve stejnou dobu mému otci diagnostikovali rakovinu. Byl to pro mě skutečný budík. Opravdu to změnilo můj vztah ke zdraví… nejen k tomu, co máme v těle, ale ik tomu, co je na něm a kolem něj. Problém byl [beauty] produkty, o kterých jsem zjistil, že jsou 100% organické, prostě nefungovaly.

Tak sis vytvořil svůj vlastní.

Nakonec. Od začátku do konce to trvalo téměř 10 let… konečně jsme se spojili s International Flavors and Fragrances a společně jsme vytvořili certifikované receptury Cradle to Cradle – vím, že je to těžké! – ale celkově je konečný produkt v pořádku. vůně schválené nejpřísnějšími environmentálními regulátory. A stále úžasně voní, co je nejdůležitější.

V Pradě na premiéře filmu Vražda v Orient Expressu

Getty Images

Mnohé hollywoodské hvězdy mají wellness impéria. Jessica Alba vytvořila The Honest Company, Gwyneth vytvořila GOOP… je toto začátek značky Michelle Pfeiffer?

Víte, do června loňského roku jsem neměla ani společnost!… Je to takový zázrak, že jsme vlastně vytvořili vůně. Samozřejmě myslím, že bychom značku chtěli trochu rozšířit, ale nevím, jak to vypadá. Myslím si, že by to mělo být transparentní, inovativní a udržitelné. Ale nenapadá mě nic jiného, ​​než to.

120 dolarů

Takže od vás nebudeme dostávat e-mailové informační bulletiny o holistických rozchodech nebo kakani?

Email o mém hovínku? Proboha, řekl bych, že je to velmi nepravděpodobné.

Super, jen kontroluji. Takže vaše vůně mají skutečně evokující názvy jako „Torn“ a „Last Light“. Ale nejkurióznější název je Jakeův dům.

Ach, Jakeův dům je vlastně dům mého dědečka v Severní Dakotě! Jake je můj dědeček. Když vyrůstali, jejich dům úžasně voněl. Myslím si, že jelikož jsem vyrůstal v rodině kuřáků, náš dům celou dobu páchl. Teď, když dělám toto spojení, myslím si, že když věci krásně voněly, prostě jsem si to užíval, protože to bylo tak daleko od mého běžného života. Proto jsem se asi kvůli kouření stala tak posedlou a zamilovanou do parfémů.

Jste také silný kuřák?

Ach ano, hodně bych kouřil. Přestal jsem, když mi bylo 32… ale pořád chci kouřit. Nikdy jsem ho nepřestala milovat. A vždy, když musím kouřit kvůli roli, mají cigarety, které nemají nikotin, a je to jako krutý vtip. Protože strašně páchnou, ale ne jako cigarety a nemají nikotin, přesto vám pálí plíce. Přesto mě samotný pohyb – už jen to vtahování a vytahování z úst – stále uklidňuje.

Máte vůni s názvem Fog, ale vsadím se, že nevoní jako cigarety.

Léto voní jako San Francisco.

Jak Catwoman ve filmu Batman se vrací, 1992

Getty Images

Která z vašich vůní nejvíce připomíná Catwoman?

Oooh, „Tma jako noc“ Tato páchne, jako byste se pozdě v noci procházeli na místě, kam rozhodně nepatříte!

Jaká vůně vás napadne v souvislosti s vaším filmem Nebezpečné myšlenky?

Voní jako Old Spice! Které nosil i můj táta, tak jsem navrhl jeden z parfémů Henryho Rose – „Torn“ – abych mu trochu voněl, ačkoli v r. Tehdy jsem si to ani neuvědomila… ale ano, miluji vůni Old Spice! Myslím, že proto, že jsem to jako dítě považoval za úžasné.

Myslíte si, že být zakladatelkou podnikání je…

Blázen?!

Nikdy! Být filmovou hvězdou je mnohem bláznivější.

A dělám to už milion let.

Chtěla jsem se zeptat, jestli si nemyslíte, že být zakladatelkou podnikání je nyní jednodušší, než kdybyste založili Henry Rose před deseti lety, když jste to chtěli udělat?

Myslím, že pokud jste zakladatelka, teď je čas začít svůj vlastní podnik. Samozřejmě, když jsem začínal, nebyla tam žádná vlna, která se děje teď. Takže tentokrát je moje načasování opravdu dobré! [Laughing] Vážně, s mou prací opravdu nepřemýšlím dopředu – opravdu bych měl – ale prostě „jdu“, když se mi zachce. A je opravdu dobrý nápad udělat to teď.

Natáčení Grease 2 v roce 1982.

Getty Images

Tvé načasování se zdá být dokonalé. Po uvedení Henryho Rosee vychází Maleficent 2 tento podzim.

Ale nesmím o tom mluvit! Můžu říct jen tolik, že byla taková zábava pracovat s obsazením plným žen, jen žen. Nemůžete to dělat tak často. Jako byste se objevili a automaticky se z vás staly sestry. Mění to pocit z práce. Ale to je doslova všechno, co k tomu můžu říct.

No, pokud se nemůžu zeptat na Angelinu, myslím, že skončím s Georgem Clooneym. Slavně jste se s ním vsadili během jednoho pěkného dne…

Udělal jsem…

Jsem ochoten se vsadit, že se nakonec ožení se svou pravou láskou a on je ochoten se vsadit, že zůstane navždy svobodný. Takže… Paní Amal Clooney je skutečná a úžasná a on vám zaplatil?

Ne! Nezaplatil!

Kolik peněz vám nyní dluží George Clooney?

No v tisku to číslo stále rostlo a rostlo. Myslím, že když jsme se vsadili, bylo to 200 dolarů. Potom v nějaké publikaci vyskočila až na 2000 dolarů… S každým nákladem stále roste. Takže teď si myslím, že to bude kolem 200 000 dolarů? Takže samozřejmě očekávám šek na poště. Jsem si jist, že se to stane každý den. [Laughing.]

Daniel Levitt

Šéfredaktor Zdravaplet

„Její krása a její mysl jsou neslučitelné.“ -William Shakespeare

Témata na této stránce

Napsat komentář