Micelární voda Garnier All in 1

Na začátek musím říci, že nejsem z těch, kteří by to používali micelární vodaale je pravda, že vždy mám člun pro případ, že bych byl jednoho dne líný, víš

Pro K odstranění make-upu používám korejský dvojitý čistící prostředek. nebo jemný čisticí prostředek, ale vždy s použitím vody z vodovodu, takže micelární vodu nechávám pro speciální příležitosti, když je příliš líná nebo příliš studená na změkčení obličeje. Používám ho i na odstraňte masky čistým aloe (přímo z dopisu), což obvykle dělám.

Vyzkoušela jsem několik micelárních vod, ale už déle opakuji tu samou, protože je podle mě velmi dobrá kvalita-cena. je to on Garnier Skin Active All in 1 micelární voda pro všechny typy pleti.

Garnier Skin Active micelární voda pro všechny typy pleti

  • Suma: 400 ml
  • cena: 99 Kč (přímý odkaz)
  • Pro všechny typy pokožky
  • bez zápachu
  • přísad (INCI): voda, hexylenglykol, glycerin, kokoamfodiacetát disodnýedta disodická, poloxamer 184polyaminopropylbiguanid.

Myslím, že jsem tě ještě nepřivedl na blog, produkt s tak málo ingrediencemi, že? Micelární vody na úrovni formulace více nedají. Ale dobře, jelikož jeho ingredience jsou téměř na prstech jedné ruky, o každém vám vysvětlím trochu víc, i když vám už teď říkám, abyste neočekávali žádné objevy.

Začněme tím prvním Voda (aqua). Nejhojnější složka v kosmetice ao které se málo mluví.

Pak najdeme hexylenglykol uveden jako povrchově aktivní látka nebo povrchově aktivní látka jakož i čtvrtou složku (kokoamfodiacetát disodný) a šestou (poloxamer 184). Za čištění pleti je zodpovědný každý, jsou tam molekuly pracího prostředku, které pronikají do póru a čistí ho, ty pověstné „micely“, ale tak, jsou to mýdlové deriváty, proto při použití micelárky vždy trvám na důležitosti oplachování. voda Protože pokud si mýdlo vyberete, když si myjete ruce nebo tělo, když se sprchujete, proč si ho nevezmete z obličeje?

Třetí složkou je glycerin (glycerin), což je hydratační prostředek, který zabraňuje pocitu „napnutosti“ pokožky.

Šestou složku jsem dal do dvojité barvy, protože jde o polymer, o kterém studie naznačila, že by mohl být škodlivý z důvodu akumulace, ale v tak malé dávce to vůbec není znepokojující.

Dodává se v průhledné plastové nádobě, známé s růžovým víkem, a vysvětluje, k čemu slouží k odstranění make-upu, čištění a zjemnění obličeje lze použít v oči Y lip také.

Její nádobka má 400 ml, i když micelární voda Garnier se stala natolik populární, že již uvedli na trh obří 700 ml či jiné cestovní formáty menší než 100 ml.

Můj názor

Na známou micelární vodu od Garnier existuje mnoho názorů. Pro mě je to jedna z nejlepších micelárních vod v poměru kvalita-cena. Toho si také vážím nedovolte, aby vám ten lepkavý pocit překážel Kdyby se mi to stalo, tak jako micelární voda od Mercadonu.

Je a jednoduchý vzorec co vodotěsné není dobré takže u tohoto typu makeupu vám doporučuji vždy používat dvoufázové čistící prostředky.

Jak jsem vám již řekla, nejsem líná namočit si tvář, takže občas použiji micelární vodu, vždy to zakončím opláchnutím troškou vody. Na konci dne vám na tváři zůstane mýdlo, a přestože na etiketě je psáno, že to nepotřebuje opláchnout, obvykle to stejně udělají.

Svoji funkci podle mě plní za velmi dobrou cenu, takže doporučuji pro všechny typy pleti.

a něco takového Moje píšťalka je, že to nepáchne (o jednu ingredienci méně!), protože u tohoto typu produktu se mi nezdá užitečnější, zda má nebo nevoní.

⭐Skóre: 8/10

Jaké další micelární vody mi doporučujete?

Napsat komentář