Micelární voda Bioderma – Zkušební kosmetika

To, že nejsem velkým fanouškem micelární vody, neznamená, že ji čas od času nepoužívám. Jak jsem vám řekl v garnier vodní micelární příspěvek Všichni máme chvilku „vaguitis“ a tehdy si vezmu čistící tampon a odličuji se micelární vodou.

Stále já vždy Tento typ produktu opláchnu vodou protože mycelium je mýdlo a tak pokud při mytí mýdlem opláchneme, i když jsou menší, je třeba je z pokožky odstranit.

Dnes vám přináším Bioderma Sensibio H2O micelární voda jedna z nejpoužívanějších mizivých vod ve Španělsku a kterou mi samozřejmě nedalo nevyzkoušet v tomto blogu.

Bioderma Sensibio H2O micelární voda

  • Suma: 500 ml
  • cena: 13 EUR (Přímý odkaz)
  • Pro všechny typy pokožky
  • hypoalergenní
  • Bez parabenů
  • přísad (INCI): voda, peg-6 glyceridy kaprylová / kapřice, fruktooligosacharidy, mannitol, xylitol, ramnóza, extrakt z ovoce cucumis sativuspropylenglykol, cetrimoniumbromidedta disodická.

O micelárních vodách ráda „sním“, protože jsou velmi krátké a snadno vysvětlitelné INCI. Pojďme se tedy pustit do práce.

V Modrá dal jsem povrchově aktivní látky nebo povrchově aktivní látky čistící akce v této micelární vodě. V tomto případě se získají kaprylové glyceridy / caprice kolík-6 odstraňte nečistoty a mastnotu bez podráždění taková micelární voda Bioderma Sensibio je vhodné pro citlivou pokožku.

Po nich následují fruktooligosacharidy, mannitol, xylitol, ramnóza, které spolu s propylenglykolem působí zadržování vody a vyhýbání se pocitu stísněnosti. Používají se tedy jako zvlhčovače.

Najdeme také ovocný extrakt cucumis sativus nebo co je stejný extrakt z okurky, který má a uklidňující, stahující a protizánětlivé.

Předposlední složkou micelární vody Bioderma je cetrim bromid, další povrchově aktivní látka. Protože jsou rozpustné ve vodě a oleji, perfektně se používají pro pokožku a provádějí větší čištění. Proto na tom trvám vždy je třeba si ujasnit. Ano, BT se mi také nelíbí.

Něco skvělého na této micelární vodě od Biodermy a které si myslím, že jsem u jiných neviděl je to váš dávkovač. S pojištěním neplýtváte ani kapkou produktu. Pro ty, kteří to neumí použít, stačí jednoduše přiložit kotouč na plochu ve tvaru přísavky a zmáčknout tolikrát, kolikrát chcete mít v čistícím kotouči. . V každém případě, jelikož se dá otevírat, dá se znovu použít na jiné produkty nebo jiné micelární vody, ale mně se tyto typy dávkovačů líbí!

Bioderma micelární voda nejpoužívanější pro citlivou pleť

Tato micelární voda je určena pro citlivou pleť, ale je pravdou, že ji mohou používat všechny typy pleti, jelikož je k pleti velmi ohleduplná. Díky tomu je ideální pro podrážděnou nebo reaktivnější pokožku, ale stejně dobře funguje například na suchou i mastnou pleť.

Moje doporučení je, že ačkoli se tato micelární voda Sensibio H2O používá k čištění, je důležité ji opláchnout. Jak vám vždy říkám, ačkoli je velmi slabá, protože je to i uklidňující micelární voda, obsahuje micely, které jsou mýdlem. Tak jako když mýdlo používáme k jinému použití, i zde si to ujasníme, doporučuji udělat to samé.

Také pokud máte citlivou pokožku, doporučuji aplikovat tento produkt pomocí opakovaně použitelných čistících disků. Nejen proto, že pomáháme životnímu prostředí, ale také proto, že tyto kotouče jsou obvykle ohleduplnější než bavlněné, které mají tendenci více škrábat.

Pamatujte si, že tahat produkt s diskem na tváři, když je citlivá, není pro ni vůbec prospěšné, proto vám vždy doporučuji použít jiné čistící prostředky k provedení této funkce, pokud je to váš případ.

Je micelární voda Bioderma nejlepší?

Není-li to nejlepší micelární voda, je to jedna z nejbližších. Říká se, že každé 2 sekundy se prodá jedna. Nevím, jestli je to marketing nebo fakt, ale je pravda, že je to jedna z nejlepších micelárních vod, co se týče složení a finále.

Jeho úctyhodné složení nejen čistí, ale také uklidňuje a nezanechává lepkavý pocit, který si mnozí z nás na tomto typu kosmetiky cení.

Můj názor na micelární vodu Bioderma

Myslím, že on Micelární voda Bioderma je jedna z nejlepších micelární vody, které jsem dosud vyzkoušela. Je velmi přátelský k pokožce a je to důležité.

Navíc i přesto, že se píše, že je vhodný pro citlivou pleť Doporučovala bych ho všem typům pleti. Ten můj je smíchán s tukem a funguje skvěle.

Používaná mýdla (nebo povrchově aktivní látky) díky všem svým hydratačním složkám až tak nevysušují pokožku a proto není pocit těsnosti že zanechává na trhu mnohé další micelární vody.

Jak už jsem zmínil, používám ho s čistícími disky a když vidím, že disk vychází prakticky čistý, opláchnu si obličej vodou z vodovodu a osuším.

Je to jedna z mála micelárních vod, u kterých bych zopakovala, že je běžně nepoužívám, protože už víte, že jsou spíše dvojitým čistícím prostředkem (olej + mýdlo). Ale vždy mám doma zavařovací sklenici, když mě přemůže lenost

snad se to podaří trochu drahé vzhledem k tomu, že na trhu jsou i jiné, které jsou levnější a fungují dobře. Ale dobře, většinou nepřesáhne 13 eur a pravdou je, že s tímto dávkovačem to jde daleko, takže investice je dobrá.

⭐Skóre: 8,5/10

Pokud jste micelární vodu Bioderma vyzkoušeli, napište mi do komentářů své zkušenosti a ti, kteří ne, mi doporučte nějakou micelární vodu, která se vám líbí a která vám vyhovuje

Napsat komentář