Mercadona Mandlový krém – zkušební kosmetika

Jedním z nejstarších krémů Mercadona je mandlový tělový krém.

Zkoušel jsem to před lety, ale nepamatuji si, jestli byl vzorec podobný nebo zda se některé složky změnily nyní.

Takže protože vaše přání jsou rozkazy a byli to někteří z vás, kteří se mě na to ptali Podívejme se, z čeho je vyroben mandlový krém Mercadona a na konci příspěvku vám řeknu své názory, když jsem to zkusil znovu.

Mandlový tělový krém Mercadona vyživuje a opravuje

  • Suma: 400 ml
  • cena: 89 Kč
  • Složení (INCI): voda, glycerin, oleylerukát, ethylhexylpalmitát, dimetikon, Olej z Prunus amygdalus dulciscetearylalkohol, cetearyletylhexanoát, glycerylstearát, polyglyceryl-3-dicitrát/stearát, butyrospermum parkii unt, parfémzea mays olej, tokoferol, šípkový olej, tokoferylacetát, olej ze semen Helianthus annuus, extrakt z listů rosmarinus officinalis, dibutyladipat, hydroxyacetofenon, xantanová guma, tetra-di-t-butylhydroxyhydrocinpentaritrityl zesíťovaný fenoxyethanolEDTA disodná, hydroxid sodný, benzylsalicylát, limonen, linaol, alfa-isometyl ionon, kumarin.

Jak už víte přísad které najdeme na etiketě Mercadona mandlový krém jako každá kosmetická dodávka vyšší až nižší koncentrace. To znamená, že složky, které se objevují na prvních pozicích, jsou ty, které jsou ve větším množství, a tedy ve sníženém množství.

Od koncentrace 1% již není povinné dávat ingredience do pořádku. Jak ale víme přesné procento každé složky v tomto mandlovém krému Mercadona?

Malý trik je, že existuje určité složky co nemůžu být v jakékoli kosmetice va více než 1% proto jsou jakýmsi návodem pro nás všechny, kteří se takto pokoušíme interpretovat složení krému. jedna z těch ingrediencí „Průvodce“ je fenoxyethanol. Tato sloučenina je konzervační látka a předpisy doporučují, abyste ji nepoužívali na více než 1 %.

Složení mandlového krému Mercadona

Další „vodící“ ingredience. je to on parfém který je v tomto případě nad fenoxyetanolem, takže jeho procento může být o něco vyšší, ale vždy bude kolem toho 1% Takže obě složky.

V tomto případě jsem je napsal pomeranče takže můžete vidět, kde se nacházejí v INCI nebo v seznamu ingrediencí. Takže to musíme pochopit vše nad parfém v tomto Mercadona mandlový krém jsou to jsou ve větším množství a teď si o nich povíme.

Jako obvykle ve většině kosmetických přípravků, jakož i v kosmetických výrobcích Mercadona, vždy nejprve voda a glycerin.

Potom olejový erukat co je a ester na rostlinné bázi získaný spojením olejového alkoholu a kyseliny erukové. The výsledný olej je syntetický olej nehty na nemovitost podobné těm z Jojobový olej.

The ethylhexylpalmitát je a solventní odvozeno z palmového oleje. Následován dimetikon co je a silikonnejběžnější a nejhospodárnější, který působí jako a zvlhčovač pomáhá předcházet ztrátě vody, neboť na pokožce vytváří tenkou průhlednou vrstvu.

Mercadona mandlový krém bez tolik mandlového oleje, jak jsem očekávala

Další složka v tomto Mercadona mandlový olej konečně je sladký mandlový olej a co dává produktu název. ale jak vidíš předtím, než má spoustu dalších složek takže to naznačuje, že procento mandlového oleje není příliš vysoké. The zbytek přísad se používají v tomto vzorci emulzi a jen před dosažením parfému to je bambucké máslo který ve vzorci funguje jako aktivum VÝŽIVNÝ pro pokožku. Jak vidíte, v INCI jsme zatím našli jen 3 skutečná aktiva a ten, který mu dává jméno, nefunguje ve velkém množství.

Nejedná se tedy o krém s velkým přínosem pro pleť. Dále zbytek zboží jde po parfému takže jeho procento je nízké. Ta část seznamu je tam kobercový růžový oleja kukuřičný oleja slunečnicový olej nebo extrakt z rozmarýnu.

Můj názor na mandlový krém Mercadona

Podle mě je to běžný krém, který táhne na plné pecky. Myslím, že za podobnou cenu na trhu jsou mnohem lepší takové krémy Druni fialový krém Ahoj Sametový krém Naobay. Jak s ingrediencemi, které dodají těchto pár kol, tak s větším příjmem hydratace pleti.

Při testování jsem si také všimla, že přestože jde o krém, který se dobře natahuje a velmi dobře vstřebává, hydratace nevydrží ani půl dne. Podle Mercadona se doporučuje pro suchou nebo velmi suchou kůži. a mám pocit, že pro obě skupiny bude to velmi vzácné hydratace.

pro extrémně suchou pokožku Doporučuji to i ostatním unt Lidl toto za 4 eura zanechá vaši pokožku hydratovanou na více než 48 hodin.

Myslím, že tento krém už nebudu používat, protože i když je levný, raději minu trochu víc a budu moci dopřát pleti více účinných látek a živin.

zkoušel už někdo? Jaké tělové hydratační krémy doporučujete?

Napsat komentář