Mercadona Facial Mist – zkušební kosmetika

Teď, když je léto, kosmetika jako Mercadona obličejová mlha se stává nezbytnou v mé rutině, protože je to multifunkční produkt, který nám mnohdy zachrání pokožku.

V tomto případě musíte diferencované ve kterém ovesná voda není totéž jako termální voda protože přestože mají určité vlastnosti, liší se svým složením. Lépe je vysvětlím na konci příspěvku.

Z tohoto důvodu v dnešním příspěvku kromě rozdělení složek tohoto Mercadona ovesná voda uvedu tě všechna jeho použití A samozřejmě vám řeknu svůj nejupřímnější názor na tuto obličejovou mlhu od Mercadony, která je možná jedním z nejodolnějších produktů ve své oblasti parfumerie a kosmetiky.

Ingredience pro obličejovou mlhu Mercadona

  • Suma: 300 ml
  • cena: 69 Kč v supermarketech Mercadona
  • Složení (INCI): Voda, extrakt z jádra ovsa sativa, TOCOPHEROLpropandiol, glycerinpolysorbát 20, kyselina kaprylhydroxamová, parfémethylhexylgicerin, fosforečnan sodný, diacetát glutamátu tetrasodného, ​​kyselina citrónová, sorban draselný, benzoan sodný.

Zelenou jsem označil aktivní složky tohoto krému na obličej Mercadona: ovesný extrakt, tokoferol nebo vitamín E a glycerin.

The ovesný extrakt Jedná se o aktivní zklidňující složku, která se používá ke zklidnění pokožky při ekzémech nebo podráždění. Je velmi běžnou složkou kosmetiky indikované k ošetření nejcitlivější nebo nejreaktivní pokožky.

My také máme vitamín E nebo tokoferol, který působí jako antioxidant a také konzervační látka a glycerin což je široce používaný zvlhčovač, který dokáže zabránit odpařování přirozené vody z pokožky.

Použití obličejové mlhy Mercadona – ovesná voda Dermik

Ovesné vločky Mercadona mají mnoho použití a některé z nejběžnějších jsou:

  • Ke zklidnění pokožky po slunění.
  • K osvěžení.
  • Pro lepší zafixování make-upu a šťavnatost pleti bez nutnosti odstraňování a opětovného nanášení make-upu.
  • Po epilaci nebo holení.
  • K tónování obličeje.
  • Ke zklidnění pokožky obličeje po sportování.
  • Ke zmírnění bodnutí hmyzem.

Je však voda z ovesných vloček stejná jako termální voda?

No ne, ovesné vločky obsahují výtažek z ovsa (výtažek z jádra avena sativa), který podobně jako termální voda zklidňuje a zklidňuje pokožku.

Velký rozdíl mezi nimi je ale v tom, že termální voda je bohatá na živiny a minerály.

Z tohoto důvodu bude termální voda vždy mnohem kompletnější. Protože nám dodá všechny vlastnosti ovesné vody a navíc minerál navíc.

Recenze mlhy na tvář Mercadona

Jak jsem slíbil na začátku příspěvku, řeknu vám svůj názor na tuto obličejovou mlhu Mercadona, o které si myslím, že má velmi dobrá hodnota za peníze a to může být jasná možnost ke zvážení, jak přidat do naší kosmetiky, a to zejména v létě.

Jeho formát, s nimi sprejto je perfektní as ním získáte velmi konečnou mlhu, která není vůbec otravná.

Buď to použiješ Dermik ovesná voda Jako každá termální voda na trhu i vy aplikujte to s 10 nebo 15 cm jeden z nich. Toto je obzvlášť důležité, když chcete opravit make-up nebo když s ním po chvíli chcete znovu hydratovat pokožku.

Něco však má podle mého gusta i tato obličejová mlha Mercadona Negativní bod. Jedním z nich je parfém. Pravdou je, že Mercadona tímto a v této ovesné kaši často velmi hřeší. Myslím si, že jsou produkty, které kdyby neměly tolik parfemace, nic by se nestalo, a tak se vyhýbáme pokožce, která může na tuto sloučeninu reagovat alergicky.

Na můj vkus má ještě jeden velký „dar“ a tím jsem já zanechává pokožku trochu lepkavou po nanesení a musím se přiznat, že se mi nelíbí. Pak to po chvíli zmizí, ale zpočátku to není moc příjemné.

Dermik ovesná voda po odstranění chloupků

V mém případě ho používám velmi často, když si holím nohy. Ti, kteří mě sledujete už déle, víte, že ano Laserová epilace SHR, trvalá a bezbolestná epilace a že v podpaží a tříslech to bylo opravdu definitivní, ale v nohou to časem vychází.

Abych si tedy pořádně oholil nohy, používám své Hedvábný epil. A když už mám hotovo, postříkám vodou z ovesných vloček.

Mercadona obličejová mlha k osvěžení po sportování

A co používám často, je to k osvěžení pleti po tréninku. Zejména pokud dělám hodně kardia nebo nějaké nárazové sporty, všímám si, že mám velmi horký obličej a také oblast krku a dekoltu. Proto to, co udělám, když skončím, použiji to na sebe. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah Jemný čistící prostředek jako Skintegra a hydrát je denní doba. Jeden z mých oblíbených zvlhčovačů je Boreade matující emulze.

Je pravda, že za 2,98 € nemůžete žádat mnohem více. Doporučuji ho však, protože funguje docela dobře a za více než rozumnou cenu. Pokud však, jako já, nemáte rádi, že kosmetika má spoustu parfemace, tato obličejová mlha Mercadona není váš produkt.

Moje oblíbené jsou stále Termální voda Avene a Uriage.

⭐Skóre: 7/10

A vy, vyzkoušeli jste tuto pleťovou mlhu od Mercadony? Řekni mi, jestli se ti to líbí, nebo tě to naopak nepřesvědčilo…

Napsat komentář