Mé názory na adaptivní kosmetiku Lesielle

Test kosmetiky se narodil téměř před 3 lety s cíl od pomoci lidem k vyberte si kosmetiku s ohledem na složky, které obsahuje. Proto důležitost, kterou přikládám aktivním složkám, těm složkám, které jsou skutečnými přeměnami pokožky, těm, díky kterým se pokožka mění a zlepšuje.

Proto když jsem potkal značku lesielle Cítil jsem se velmi ztotožněn s jeho filozofií, zaměřenou na síla aktiv as konceptem adaptivní kosmetiky, který se mi velmi povedl.

Ale, Co je adaptivní kosmetika? Za předpokladu, že každá pleť je jedinečná a neustále se mění vlivem stresu, znečištění, hormonálních změn atp. a naše rutiny se musí přizpůsobit těmto změnám. Proto je tento typ kosmetiky a personalizovanou kosmetiku ve kterém si kdykoli vyberete účinné látky, které chcete kombinovat podle potřeb vaší pleti.

Co je Lesielle Adaptive Cosmetics?

K výrobě vlastních krémů Lesielle potřebujete pouze 3 prvky:

  • a Zařízení Lesielle ve kterém se smíchají všechny účinné látky a smetana.
  • A nadace (různé textury pro každý typ pleti).
  • The aktiva. Každý přístroj se skládá až ze 4 různých aktivních složek, které se přidají do základního krému, výsledkem čehož je přesná dávka krému na obličej, krk a dekolt.

Ti, kdo mě čtete už déle, víte, že většinou vám řeknu, že v mnoha krémech, které běžně kupujeme, je polovina složek, včetně regulátorů viskozity, rozpouštědel, konzervačních látek, barviv a parfémů. No, a Dobrá věc na Lesielle Adaptive Cosmetics je, že používá ty správné a potřebné ingredience pro dokonalou péči o pleť.

Ale když už budu mluvit o ingrediencích, tak vám to prozradím personalizované ošetření co Testoval jsem to tento měsíc.

Jak si vytvořím vlastní krém Lesielle

V Lesiellova stránka Účinné látky a všechny druhy základních krémů jsou dokonale vysvětleny, takže není pochyb. Takže ti z nás, kteří jsme dejte více ingrediencí a co naše pleť potřebuje, můžeme dělat naši rutinu ručně výběrem jeden po druhém silných stránek a krému. zatímco všechny, kteří neznají své potřeby a ti, kteří upřednostňují personalizovanější poradenství, tak mohou učinit Lesielle test který vám poskytne nejlepší možnost.

Rozmanitost základních krémů je působivá. Abyste si vybrali ten správný, musíte si nejprve vybrat mezi základními krémy pro citlivou nebo necitlivou pokožku. A po provedení tohoto výběru si můžete vybrat typ pokožky, kterou máte (smíšené, mastné, normální a suché).

Potom je čas na výběr textura: lehčí nebo výživnější. A dokonce si můžete jeden vybrat krém základ s přírodními složkami ze svého sortimentu PŘÍRODA a pokud chcete, přidejte verzi, které se shoduje SPF 30.

Vybrala jsem si základní krém pro necitlivou a smíšenou pleť z řady LAB a bez SPF 30 (víte, že opalovací krém používám vždy zvlášť).

Jakmile máte krém dle vlastního výběru, dotýkají se aktivních složek. V mém případě jsem jeden chtěl antioxidační krém tak jsem se rozhodl pro kombinaci Vitamin C, resveratrol, vitamín E a aktivní složky proti znečištění.

A jak by to mohlo být jinak, níže vám ukážu INCI všech těchto produktů. Protože pokud něco považuji za fantastické, je to toto každá složka samotná má úplné znění. No tak, není to jako ty krémy, které si lidé vyrábějí doma se zbožím zdarma (což může mít mnoho rizik, od chyb v procentech a formulacích až po konzervaci produktů, které mohou způsobit vážné poškození kůže).

Světlý texturovaný kombinovaný základ (Lab Range)

Složení (INCI): šťáva z listů aloe barbadensis, voda, maltodextrin, dimetikon, glycerylstearát, peg-8 stearát, propandiol, cetearylalkohol, mayský škrob, olej ze semen kamélie, tokoferol, tokoferylacetát, xantanová guma, kyselina citronová

Jak vidíte, je to normální hydratační základ s velkým množstvím aloe vera a také kaméliového oleje a silikonu. Myslím si, že ve své práci je více než úspěšná.

Aktivní 1: Vitamin C (askorbylglukosid) 12%

Složení (INCI): voda, askorbylglukosid, kokos-kaprylát, polyakryloyldimetyltaurát sodný, citrát sodný, tokoferol, kyselina citrónová, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin.

Být askorbyl glukosidem je skvělé, protože to není čistá kyselina askorbová, a tak se vyhýbá jakémukoli podráždění. Navíc to jde na 12%, což je fenomenální.

Active 2: Resveratrol 2%

Složení (INCI): voda, kokos-kaprylát, resveratrol, akryloylmetyltilát amonný / kopolymer vp, tokoferol, kyselina fytová, fenoxyethanol, ethylhexylglycerol.

Další špičkový antioxidant, který nám pomůže zastavit volné radikály.

Aktivní 3: vitamín E 10%

Složení (INCI): voda, tokoferylacetát, kokos-kaprylát, akryloylimetyltilát amonný/kopolymer vp, tokoferol, kyselina fytová, fenoxyethanol, ethylhexylglycerol.

Vitamin E je přítomen ve většině kosmetických přípravků, ale zde působí díky své vysoké koncentraci jako skutečný antioxidant.

Aktivní 4: 4,5 % proti znečištění

Složení (INCI): voda, kokos-kaprylát, glycerin, akryloylmetyltiltaurát amonný / kopolymer vp, filtrát lyzátu kvasinek pichia, extrakt bacopa monnieri, extrakt z květů lapsana communis, extrakt ze semen moringy olejné, tokoferol, fenoxyetanol, eny.

Směs ingrediencí jako jsou fermenty a rostlinné extrakty, které pomohou předcházet škodám způsobeným každodenním znečištěním naší pokožky.

Moje zkušenost s Lesielle

Je to nový koncept, ale zůstane tady. Způsob, jak si vyrobit vlastní krém se všemi zárukami a bezpečností které při běžných domácích technikách nemáte.

The zařízení je klíčem k adaptivní kosmetice, protože právě ona dokáže spojit účinné látky a základní krém. je cena je 90 eur a nyní se slevou 30 eur při koupi přístroje a prvním ošetření. Je to přístroj s baterií a uvnitř je prostor pro krém a 4 místa až na 4 účinné látky (netřeba vždy použít 4). Je důležité odstranit vzduch pomocí dávkovače z každé nádoby a poté odstranit dávkovač a vložit sklenice do zařízení. Dobře zavřete a stiskněte tlačítko. Během několika vteřin malé zařízení udělá své kouzlo a vytiskne dokonalou dávku pro vaši pokožku. The cena z základní krémy stojí 15 € a aktiva osciluje mezi 6 a 8 €.

I když se vám to může zdát jako vysoká cena při koupi přístroje, průměrné základní ošetření + 3 účinné látky se pohybuje kolem 35 € a každé ošetření vystačí na 80 jednotlivých dávek. Takže pokud jej používáte jednou denně, trvá to téměř 3 měsíce a pokud jej používáte den a noc, trvá to asi měsíc a půl. Já mám třeba i kelímek s retinolem, tak si do něj ráno dám ty 4 tuby antioxidantů a na noc je vyberu a přidám jen retinol. Takževe stejné ceně mám denní krém i noční krém!

Z tohoto objevu jsem nadšená a myslím si, že je to dobrá volba pro všechny, kdo chtějí velmi personalizovanou péči s kvalitními aktivními složkami.

Co si myslíte o tomto konceptu adaptivní kosmetiky? četl jsem tě v komentářích????

Napsat komentář