Matné vs. světlé báze pod make-up, které upřednostňujete?| Zdravápleť

8. březen Lesklý vs matný: Světlý nebo matný podklad?

Zveřejněno v 11:22 v Makeup od Fabra Communication

Mluvili jsme o základech pudrového make-upu, o těch, které jsou určeny pro mastnou pleť a dokonce jsme vám dali tipy na maximalizaci jejich trvání. Dnes jsou však na řadě světlé základy. A má na sobě lesklé kůže, i když ne každý je přesvědčen. Pro ně navrhneme varianty pro všechny chutě.

luci vs. Matte: světlý nebo matný základ

2022 osciluje mezi zářivou a jasnou pokožkou (se spoustou iluminátoru) a matnou kůží se sametovým povrchem. Dnes je na řadě první, ze zářivých bází pod make-up s lesklým finišem. Ideální k tomu, aby svítily vlastním světlem!

Tak jako existují matující podkladové báze, které překryjí odlesk, aby vytvořily efekt sjednocené pleti se sametovým finišem, existují i ​​podkladové báze s částečkami, které odrážejí světlo pro rozzářenou pleť, která (zároveň) zakryje nedokonalosti.

Důležitost předchozích kroků:

Cokoli si vyberete V první řadě si musíte pamatovat na důležitost předchozích kroků, abyste měli krásnou pleť a aby vám make-up déle vydržel. Z tohoto důvodu si pamatujeme, že je důležité si obličej dobře čistit (je-li to lepší dvojí čištění) a každý večer správně odličovat, jakož i udržovat ji hydratovanou, abyste svou krásu pozvedli na jinou úroveň.

Lesklý nebo matný?

Pokud nevíte, čeho se držet, necháme vám 4 matné tekuté báze pod make-up a 5 lehkých bází pod make-up:

4 matné tekuté základy pod make-up:

Základní základna Born to Glow značky NYX PROFESSIONAL MAKE UP

K dispozici v řadě odstínů, nabízí vynikající krytí a dlouhotrvající přirozený finiš pro hladkou a rovnoměrnou pleť.

Born to Glow NYX PROFESSIONAL MAKE UP Foundation (9,10 EUR)

MAYBELLINE Fit Me Matte + Poreless Liquid Foundation

Tato báze pod make-up zanechá na tváři matný finiš, jako kdyby to byl pudrový základ, absorbuje lesk a získá přirozený matný finiš, který dokonale ladí s vaší pletí. Kromě toho máme co do činění s dlouhotrvajícím složením vhodným pro normální až mastnou pleť.

MAYBELLINE Fit Me Matte + Poreless Liquid Foundation (7,45 EUR)

Podkladová báze L’ORÉAL PARIS Infallible 32H Fresh Wear

Jeho lehká textura poskytuje vysoce matný povlak, který také zlepšuje vzhled pleti díky antioxidačnímu složení s vitamínem C. Navíc se jeho ultrakoncentrované jemné pigmenty přizpůsobují tónu pleti, aby se dosáhlo bezvadného krytí, které vydrží 32 hodin. Také chrání před znečištěním a škodlivými účinky slunce s SPF 25.

L’ORÉAL PARIS Infallible 32H Fresh Wear Foundation (8,59 EUR)

MAYBELLINE SuperStay 30H podkladová báze Active Wear

Je to dlouhotrvající, vysoce krycí podklad s ultralehkou texturou, která vydrží (30 hodin) s matným finišem bez efektu masky! Kromě toho, že sjednocuje tón a eliminuje lesk, je odolný vůči poškrábání, vodě a potu.

MAYBELLINE SuperStay 30H Active Wear Foundation (8,50 EUR)

5 jasných základů:

CLINIQUE Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF20

Viditelně koriguje tmavé skvrny za dvanáct týdnů a nabízí kompletní krytí se saténovým povrchem ideálním pro každodenní nošení. Doporučuje se pro mastnou nebo smíšenou pleť, jejíž ošetření pro zlepšení vzhledu díky kombinaci tří sér a kombinace kyseliny hyaluronové, kyseliny salicylové a vitamínu C + UP 302. pokrytí.velký. a ochranu před sluncem díky SPF + 20.

Even Better Clinical Foundation™ Serum SPF20 (24,04 EUR)

DIOR Forever Skin Glow Foundation

Tento světlý, dokonalý podklad nabízí 24hodinové krytí se zářivým povrchem. Výsledek? Dokonalá, homogenní a zářivá pleť, ve které se zdají být póry minimalizovány. Kromě toho chrání pokožku před vnějšími agresemi a UVA a UVB paprsky díky ochraně SPF 35 PA++.

DIOR Forever Skin Glow Foundation (35,95 EUR)

Skin Illusion Natural Skin Foundation značky CLARINS

Tento lehký základ vytváří přirozený, rovnoměrný efekt s vynikajícím krytím, ale zanechává pocit naprosté prázdnoty. Tímto způsobem se sjednotí tón pleti, zakryje nedokonalosti a zároveň poskytne maximální rozjasnění díky extraktu z červené jení.

Přírodní báze pod make-up Skin Illusion Teint od Clarins (22,94 eur)

SHISEIDO Synchro Skin Luminizing Glow Foundation

Získejte zářivý, matný lesk, který se synchronizuje s tónem pleti a úrovní vlhkosti pro bezvadnou pleť po celý den. Poskytuje zářivý povrch a zároveň hydratuje pokožku a zadržuje vlhkost. Ideální pro make-up a hydrataci. Kromě toho má opalovací krém SPF 20.

SHISEIDO Synchro Skin Luminizing Glow Foundation Foundation (26,72 EUR)

Miracle Prep Glow and Moisturizing Primer od MAX FACTOR

Tento primer je klíčem k hladké pleti a dlouhotrvajícímu make-upu. Obsahuje niacinamid a vitamín E, takže pokožku hloubkově hydratuje a zároveň vytváří dokonalý základ pod make-up a vyplňuje ji světlem. Ideální k lesknutí.

MAX FACTOR Miracle Prep Shine and Moisturizing Primer (7,63 EUR)

Napsat komentář