Maska z kokosového oleje pro každý typ vlasů| Zdravápleť

23. listopadu Maska z kokosového oleje pro každý typ vlasů

Zveřejněno ve 13:04 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Znát výhody Kokosový olej může to mít pro vaši pokožku a vlasy? Jedná se o přírodní složku, která je v dnešní kosmetice super trendy, zejména pokud jde o hydratační krémy. The hlavní výhody Kokos je v jeho semeni, které po dozrání obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků. Zase nám dodává vápník, hořčík, fosfor, železo, sodík, selen, jód, zinek, fluor a další prvky. Kromě toho má kokosový olej antibiotické a antimikrobiální vlastnosti díky obsahu kyseliny kaprylové a laurové. Jeho hlavní ctností je být super hydratační a výživný olej. Ve skutečnosti má okamžitý, ale dlouhotrvající hydratační účinek na kůži a vlasy. Proto jsme si dnes přišli s vámi promluvit o tom, co to je ak čemu to slouží pleťová maska ​​s kokosovým olejem Na vlasy.

Tento rutinní vlasový produkt by měl být jeho součástí naše každodenní rutina máme-li suché nebo poškozené vlasy, protože málokterá přírodní ingredience koncentruje takovou výživnou sílu jako kokosový olej.

Jak se to používá

Nejprve si musíte jeden vybrat panenský a nerafinovaný kokosový olej abyste mohli využívat všech jeho výhod. Můžete jej aplikovat na vlasy i na pokožku hlavy (chcete-li bojovat proti lupům). Pokud hledáte hydrataci a výživu, můžete to udělat intenzivní péče nechat působit celou noc a druhý den ráno si umýt vlasy. Můžete jej použít i jako balzámna vlhké vlasy od střední délky po konečky. Chcete-li bojovat proti vráskám, aplikujte jej suché vlasy. V tomto případě vám bude stačit pár kapek, které vašim vlasům dopomohou k neskutečnému lesku.

Jakou masku z kokosového oleje si vybrat

De Tresemmé

© Tresemmé Botanique Curl Mask (3,94 EUR)

Obsahuje kokosové mléko a aloe vera. Hydratuje a posiluje vlasy a zanechává je hydratované, jemné a 10krát silnější. Neobsahuje silikon ani barviva.

Z Moroccanoilu

© Moroccanoil Smoothing Mask (38,68 EUR)

Moroccanoil Smoothing Mask je obohacený o arganové máslo, arganový olej a mastné kyseliny pocházející z kokosu, které hydratují a vyživují do hloubky a intenzivně. Vlasy zůstanou jemné, hladké a snadno upravitelné.

Originální léky Garnier

© Garnier Original Remedies Mask (2,94 EUR)

Vyrobeno z kokosového oleje a kakaového másla s jemnou a sametovou texturou, která nezatěžuje vlasy. Ovládá vrásky a objem.

z Occunu

© Occun Maska z kokosového oleje (9,90 EUR)

Vyživuje, obnovuje a dodává vlasům vitalitu od kořínků po konečky, aniž by je zatěžoval. Kromě toho působí proti vnější agresi.

Z Hello Nature Bio Renew

© Hello Nature maska ​​s kokosovým olejem (4,94 EUR)

Regenerační a hydratační ošetřující maska. Chrání poškozené vlasy a regeneruje je již od prvního použití.

Rostlinná esence

© Bio Renew Herbal Essence Coconut Mask (3,50 EUR)

Obsahuje 90 procent přírodních složek a histidin, aminokyselinu, která regeneruje vlasy uvnitř a je schopna proniknout dovnitř vlasového vlákna, čímž odstraní minerální nečistoty přítomné ve vodě.

Přes Revox

© Revox Brazilian Keratin Pro Repair Mask (2,99 EUR)

Jeho receptura obsahuje kromě kokosového oleje i hrachový olej bohatý na vitamíny A a E a antioxidanty a přírodní mastné kyseliny, jejichž společné působení navrací vlasům hebkost a vitalitu.

De Elvive

Maska s kokosovým olejem © L’Oréal Elvive (3,44 EUR)

Dodává vlasům výživu a lesk a zanechává hřívu hebkou a hedvábnou.

Každá maska ​​z kokosového oleje z tohoto výběru – a dostupná od Zdravaplet – se použije pro výživu vlasů od kořínků po konečky, dodá jim hebkost, hydrataci a lesk. Skvělé vlasy nelze pochopit bez použití této masky na konci sprchování.

Napsat komentář