Marc Jacobs odhaluje rtěnku pojmenovanou po princezně Charlotte

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Marc Jacobs odhaluje rtěnku pojmenovanou po princezně Charlotte

.

Princezna Charlotte má jen 9 měsíců a už má vliv v kosmetickém průmyslu. Marc Jacobs dnes odhalil odstín rtěnky pojmenovaný po dceři vévody a vévodkyně z Cambridge, která 2. května oslaví své první narozeniny.

Rtěnka Charlotte je součástí kolekce rtěnek Le Marc Lipstick Collection a je to odstín sytorůžové růže exkluzivně pro Harrods London. Každý stojí 34 dolarů a má-li nejmladší královská rodina stejný vliv jako její matka, je pravděpodobné, že bude co nejdříve vyprodána.

Rtěnka Marc Jacobs Beauty Charlotte

Kráska Marca Jacobse

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy se podílela na produkci dokumentu Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaného na Webby Award, a hostovala v seriálu Beauty Haul s miliony zhlédnutí. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář