Máme to! Takto vypadá nejlepší elektrický čistič obličeje| Zdravápleť

11. listopadu jsem dostal! Takto vypadá nejlepší elektrický čistič obličeje

Zveřejněno v 10:24 v článku Čištění obličeje Lauren Izquierdo

Poznámka Toto je jediná věc, kterou požadujeme od našeho séra, očních kontur nebo krému na obličej. A už méně. Abychom však dosáhli našich cílů, kromě toho, že máme dobré produkty, které jsou vhodné pro náš typ pleti, je důležité mít také dobrou rutinu čištění obličeje, abychom odstranili odumřelé buňky a aby naše pleť byla citlivější na naše aktivní složky. zkrášlovací produkty. A k tomu potřebujeme nejlepší elektrický čistič obličeje

No, na to a ještě víc. Elektrické čisticí prostředky na obličej jsou nástroje, které přirozeně reaktivují produkci kolagenu a elastinu v pokožce, vyhlazují vrásky a mimické linky. Zabraňují vzniku akné, umožňují hlubší čištění a kdo je vyzkoušel, ví to: čistící kartáčky na obličej obnovují jas pleti, dodávají jí zdravý, hladký a viditelně mladší vzhled.

Co potřebujete, abyste našli nejlepší čisticí obličejový prostředek?

První? Zjistěte, jaký typ pleti máte. Opravdu neexistuje lepší nebo horší kartáček na obličej, vše bude záviset na potřebách vaší pokožky. Existují rotační elektrické čističe, některé se silikonovými vlákny a jiné, které kromě čištění masírují dermu.

Myslete i na to, že je nejlepší je používat s vlhkou pokožkou a krouživými pohyby a pohyby vzhůru, abyste podpořili mikrocirkulaci krve v pokožce. Potom naneste sérum nebo hydratační krém na viditelně upravenou a krásnou pleť.

Toto jsou nejlepší elektrické čističe

Velmi mini elektrický čistič na obličej

Tento čistič silikonových vláken provádí jemné a hloubkové čištění a zároveň masíruje dermis. Tento odličovač vhodný pro všechny typy pleti odstraňuje nečistoty, mastnotu a stopy make-upu i ve sprše.

Velmi mini elektrický čistič na obličej.

Beauty concept Jste princezna čištění a masáže obličeje

Odličovač a masáž obličeje You Are The Princess odstraňuje nečistoty, mastnotu a make-up ze všech typů pleti včetně sprchování. Jeho zvukové vlny aktivují esenciální enzymy, urychlují průtok krve, podporují otevírání pórů a poskytují relaxační masáž obličeje. Rozlučte se s tmavými kruhy a povadlou pokožkou!

trik: Vždy masírujte krouživými pohyby zevnitř ven.

Beauty concept Jste princezna čištění a masáže obličeje.

Sisley kartáč na čištění krku a krku

Je jednou z nejoblíbenějších hvězd. Čistící kartáček na obličej Sisley Face Neck & Décolleté byl speciálně navržen tak, aby posílil blahodárné účinky čistících a pěnových složení a zároveň byl jemný k pokožce. Odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje epidermis a připravuje ji na zbytek produktů péče o pleť. Navíc je díky svým jemným a poddajným kartáčkům vhodný pro všechny typy pleti, kromě aknózní či reaktivní pleti.

Sisley kartáč na čištění krku a krku.

IDC INSTITUTE Silikonový přední kartáč

IDC Institute Silicone Facial Brush je elektrický kartáček, který důkladně čistí pleť s anti-aging efektem. Navíc má dvojí funkci. Díky jemným štětinkám provádí hloubkové čištění při masáži pokožky. Výsledkem je zářivá pleť a velmi jemná, čistá a zdravá pleť.

IDC INSTITUTE Silikonový přední kartáč.

Youth Lab Beauty Tool Čistící kartáček na obličej

Patří mezi oblíbené a kdo to vyzkouší, zamiluje se. Tento kartáček na obličej Youth Lab čistí tvář do hloubky pomocí měkkých štětin. Je ideální pro čištění pórů uvnitř i pro odstranění bakterií a stop make-upu. Užijte si rovnoměrnou pokožku bez kazů.

Youth Lab Beauty Tool Čistící kartáček na obličej.

.

Napsat komentář