Make-up guru Kim Kardashian nás učí o odstínech rtů

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Make-up guru Kim Kardashian nás učí o odstínech rtů

.

Pokud by Beauty 101 byla vysokoškolským kurzem – jak by to mělo být – profesor (můžeme jen doufat, že by to byl někdo tak epický jako Pat McGrath) by pravděpodobně během prvního týdne vyučování přednášel o důležitosti středních tónů. Stejně jako učení se násobilky nebo třeba základních gramatických dovedností, znalost půltónů je klíčem k pochopení složitějších věcí, tj. jaký make-up a odstíny vlasů budete používat, jakož i to, které byste měli používat. vyhnout se.

Teď, když jsme se dostali k tématu, pojďme diskutovat o odstínech rtů. Jak v tom, jaké jsou? A fungují stejně jako naše tóny obličeje? Abychom se dozvěděli více, poradili jsme se s Mariem Dedivanovicem, mužem a vizážistou, který stojí za neustálým šmrncem Kim Kardashian. Čtěte dál a dozvíte se podrobnosti.

Jsou stejné, ale odlišné

Zní to kontraintuitivně, že? Naše přirozené tóny rtů jsou v podstatě podobné tónům obličeje v tom smyslu, že se liší od člověka k člověku a mohou být neutrální, chladné nebo teplé. Mnohem méně však záleží na tónech vašich rtů při výběru vhodného make-upu: jsou-li například vaše rty chladné, neznamená to, že nemůžete použít teplé barvy na rty a naopak.

Mohou ovlivnit vzhled (některých) produktů na rty

Pokud jsou vaše rty do značné míry bezbarvé, vaše přirozené odstíny na rtech mohou změnit vzhled některých rtěnek – klíčové slovo je zde „některé“. „Přirozený odstín rtů může ovlivnit vzhled produktu na rty, zvláště pokud je produkt čistý, protože odstíny budou viditelné,“ říká Dedivanovic. Na druhé straně nám říká, že krycí tužky a rtěnky, které obvykle poskytují optimální krytí, by měly mít přesný odstín bez ohledu na váš podtón.

Odstíny by však neměly rozhodovat o výběru rtěnky.

Dedivanovic vysvětluje, že to závisí na preferencích každého člověka a že namísto starostí s odstíny rtů (které lze v případě potřeby odstranit), byste se měli zaměřit na jiné faktory, jako je tón pleti, barva očí a vlasů. Příklad: ať už jsou vaše rty růžové, červené, růžové nebo bledé, nedovolte, aby vám to zabránilo nosit jakýkoli odstín, po kterém vaše srdce touží.

Máte-li pochybnosti, zrušte

Aby vynikla skutečná barva, Dedivanovic navrhuje neutralizovat přirozenou barvu rtů podkladovou bází nebo korektorem a poté použít přírodní nebo světlejší konturu na rty. „Bude to sloužit jako dobrý základ pro váš produkt na rty a skutečně to pomůže ukázat skutečnou barvu odstínu,“ říká. Dedivanovic doporučuje Sigma Lip Concealer, produkt speciálně vyvinutý pro výše uvedený proces.

.

Napsat komentář