Lola Kirk z Gone Girl hrdě předvedla své neoholené podpaží na předávání Zlatých glóbusů

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Lola Kirk z Gone Girl hrdě předvedla své neoholené podpaží na předávání Zlatých glóbusů

.

Včera večer Lola Kirk stanovila program na předávání Zlatých glóbusů s neoholeným podpažím.

Hvězda filmu „Mozart v džungli“ také učinila politické prohlášení s odznakem „Fuck Paul Ryan“ v reakci na sdělení předsedy Sněmovny reprezentantů USA, že nezisková organizace v oblasti reprodukčního zdraví Planned Parenthood bude zbavena svých práv. financování.

Getty Images

26letá americká herečka britského původu a sestra hvězdy Girls Jemimy Kirk podporovala pozitivní image těla tím, že odmítala dodržovat typické požadavky na krásu a vzhled, které se očekávají od ženských celebrit.

Loly se na červeném koberci neptali na její ochlupení v podpaží, ale když mluvila o svém odznaku a následném vzkazu Ryanovi, řekla Zdravaplet: „Myslím si, že spolu se spoustou dalších rozhodnutí, o kterých se říká, že je učiní nový zpráva hrozná.

Getty Images

„Jako někdo s platformou, bez ohledu na velikost, si myslím, že je důležité podělit se o své názory a lze pozvednout lidi, kteří s vámi mohou souhlasit a kteří nemusí mít pocit, že mohou mít stejný hlas. Mé tělo je moje volba, tvé tělo je tvá volba,“ dodala.

Podělila se io klip, ve kterém se během přípravy na předávání cen nezbláznila, když tančila v natáčkách a nahé spodním prádle.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Zdravíme tě, Lola Kirk.

.

Napsat komentář