Linie Half Magic od vizážistky Euphoria Doni Davy je tady na nákup

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Linie Half Magic od vizážistky Euphoria Doni Davy je tady na nákup

.

Je těžké si představit, jaký byl život předtím, než se „Euphoria Makeup“ od Donyelly Davy stal součástí lexikonu krásy. Jednoduché tahy oční linky ustoupily složité linii přesahující záhyb; Kamínky rozzáří téměř každý make-up stejně jako kdysi umělé pihy a duhové oční stíny se již neaplikují do koutků očí – zabírají celé víčko. Davy odstartoval novou éru Facebooku.

Zdvořilost

Fanoušci show určitě strávili hodiny snahou napodobit ikonickou krásu, kterou Davy vytvořil během dvou sezón show. Už nehledejte, protože Davie vytvořila svoji vlastní linii make-upu, která vám umožní znovu vytvořit nejslavnější vzhled Maddie, Kat, Juleza, Cassie a Ryu.

Half Magic je Davyho dárek fanouškem Euphoria. Half Magic, který se spouští dnes, 17. května, zahrnuje deset různých produktů pro vylepšení vašeho make-upu. Chromeaddiction je nejnávykovější barva na oči a tekutá oční linka v matném a třpytivém provedení. Glitterpill doplňuje kategorii třpytivých produktů o čtyři třpytivé gelové odstíny.

Zdvořilost

Po tváři přidejte oslnivý melír pomocí Light Trap nebo naneste na rty LipKit s odstíny hnědé a fialové. Mezi další výjimečné položky v kolekci patří drahokamy na obličej – nesporná hvězda všech vzhledů Euphoria – a Wing Magician, ručně vyrobená šablona, ​​která vám umožní vytvořit přesný vzhled oční linky s křídly. A co víc, každý produkt z první kolekce Half Magic stojí méně než 30 dolarů.

Celá řada je nyní k dispozici na nákup – zásobte se drahokamy na obličej a třpytivými barvami očí už nyní.

polomagická krása
SET ANJEL RAVE LIP

Nyní sleva 19%.

SET DONNI x FACELACE DECAL SET: Eye-elektric
Opětovně použitelné silikonové vodítko WING MAGICIAN
DEKORAČNÍ KLIZETY

Nyní sleva 53%.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

Napsat komentář