Lili Reinhart předvádí své cystické akné na Instagramu

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Lili Reinhart předvádí své cystické akné na Instagramu

.

Hnutí „skin positivity“ za normalizaci akné na sociálních sítích roste ak vítězství se připojují další celebrity. Před pár týdny se Justin Bieber na Instagramu vyjádřil, že jeho „pupínky jsou v pořádku“ zveřejněním videa s jeho průlomem. Nyní hvězda Riverdale Lili Reinhart následovala příklad a udělala si vlastní selfie s akné.

Herečka 6. dubna zveřejnila na Instagram Stories fotku bez make-upu. Její tvář byla poseta tečkovanou prací. Vtipně to označila jako seznamovací inzerát a napsala: „Profil Tinder: Ahoj, já jsem Lily. Mám 21 let, panna, holka z Kalifornie. A mám cystické akné. Hm“. (Samozřejmě, pravděpodobně žertuje o tom, že má Tinder – zdá se, že ona a herec Cole Sprouse minulý týden potvrdili svůj vztah.)

Instagram

Reinhart dříve mluvila o boji s akné od 7. ročníku ao tom, jak to vedlo k rozvoji dysmorfické poruchy těla. „Pokaždé, když se mi objeví velký cystický pupínek nebo něco podobného, ​​skutečně to nastartuje tu část mě, kvůli které se nechci na sebe podívat do zrcadla,“ řekla loni v srpnu pro Teen Vogue. „Jak jsem byl starší, uvědomil jsem si, že nemůžu dovolit, aby pupínek na mé tváři rozhodoval o tom, co dělat a kam jít.“

Kromě toho, že Reinhart byla otevřena o svém akné, otevřela se také o své rozsáhlé rutině péče o pleť v minulých příbězích na Instagramu. Za cystické hity přísahá na nejoblíbenější a nejoblíbenější 10 dolarový Amazon Aztec Secret Indian Healing Clay. O jejích dalších úspěších se dozvíte zde.

Instagram

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy se podílela na produkci dokumentu Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaného na Webby Award, a hostila seriál Beauty Haul s miliony zhlédnutí. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář