Lidl Cien Nature balzám na rty s měsíčkem

Co v mých kabelkách nikdy nechybí, jsou balzámy na rty. Vyzkoušel jsem mnoho, mnoho značek, ale ne všechny jsou stejné.

Ten, o kterém mluvím dnes, jsem našla náhodně jednoho dne při nákupu v Lidli, byl uveden na trh az řady Cien Nature uvedli na trh několik produktů, které mě zaujaly, mezi nimi i jejich měsíčkový balzám na rty.

Lidl kakao s měsíčkem

  • Suma: 4,8 g
  • cena: cca 1 euro
  • přísad (INCI): Olej ze semen Ricinus Communis, hybridní olej Helianthus Annuus, lanolin, ovocný olej Olea Europaea, Candelilla Cera, olej ze semen Simmondsia Chinneis, hydrogenovaný palmový olej, máslo Butyrospermum Parkii, Copernicia Ceriferaa Cera, extrakt z bílých voskových semen , Parfém, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Jak vidíte, má velmi dobré INCI. Na bázi vysoce regeneračního ricinového oleje, slunečnicového oleje, lanolínu, olivového oleje, vosku, jojobového oleje, palmového oleje, bambuckého másla a extraktu z měsíčku.

Vzhledem k velkému množství vosku, který má, je to dost silné kakao. Pokud máte rádi ty, které se rozpadají, není tomu tak. Ale teplem rty dobře roztaje a dvěma přechody je více než pokrytý.

S velkým množstvím olejů a tuků dosahuje přirozeně větší hydratace as extraktem z měsíčku větší antibakteriální a zklidňující působení.

Neobsahuje barviva, což velmi oceňuji, ale obsahuje mnoho ingrediencí, které nabízejí parfemaci (citrusy) jako parfém nebo poslední čtyři, které vidíte v seznamu komponent. To mi stačí. Je to příliš voňavé.

Můj názor na kakao s Lidl měsíčkem

Mám ještě co zkoušet a samozřejmě ti, kdo mě sledujete na Instagramu, víte, že ten můj oblíbené balzámy na rty Jsou od Alma Secret (doufám, že je brzy uvidím iv tyčinkovém formátu, protože to už by bylo mléko!) Myslím si však, že za tu cenu, kterou má (něco přes 1 euro) se tento balzám na rty vyplatí. .

Má několik skvělých ingrediencí (až na jeho nadměrnou vůni, ale ta se dá vydržet) a zanechává rty velmi hydratované.

Pro mě je formát hole ten, který nejlépe vyhovuje mé běžné rutině. Nosím je pořád v tašce a nerada do nich strčím prst, neboť se mi zdají nehygienické, tak si takové nechávám doma.

Zkrátka dobrá, hezká a levná, která by byla bomba, kdyby neměla tolik parfemace.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušel to už někdo odsud? Jaké jsou vaše oblíbené? nechte je v komentářích

Napsat komentář