L’Homme Ideal od Guerlain: parfém muže vašich snů| Zdravápleť

06 Aug L’Homme Ideal od Guerlain: parfém muže vašich snů

Zveřejněno ve 20:08 v Parfémy pro muže od Giannella

Existuje ideální muž? V Maison Guerlain takovou odpověď nemají, přesto se jim podařilo vymyslet parfém, který by tento hypotetický ideální muž nosil.

Název tohoto mýtického parfému je samozřejmě Ideální muža vytvořil ji privilegovaný nos Thierryho Wassera, který je také autorem jedinečných parfémů jako La Petite Robe Noir a Addict de Dior.

Kampaň L’Homme Ideal má v hlavních rolích Jona Kortajarenu, což je dobrá volba, protože je zřejmé, že jej v různých směrech lze považovat za ideálního muže. Varování není zbytečné:

Jak voní ideální muž? L’Homme Ideal se točí kolem amaretta a jeho „návykových“ vlastností. Je to dřevitá vůně, která vyjadřuje mužnost a sílu. Citrus, rozmarýn a pomerančový květ pro nový začátek; mandle a fazole tonka pro silné srdce; kůže, cedr, pačuli a vetiver dávají Guerlainův ideální muž mužské pozadí.

v tomto videu Thierry Wasserkterý, jak jsem řekl, je tvůrcem L’Homme Ideal, nám říká, co byl jeho inspirací a jaký byl parfém (níže necháme přepis ve španělštině):

Tento parfém byl navržen pro muže, který přitahuje pohledy všech žen. Tento parfém jsme vytvořili pro vás, abyste naplno využili svého potenciálu. Klíčem k L’Homme Ideal je akord amaretto, který je návykový a činí každého, kdo nosí tento parfém, nezapomenutelným.

Mandle pocházejí od Jicky (Jicky je klasický parfém od Maison Guerlain, vytvořený v roce 1889) a já jsem ho vytvořila moderním a velmi mužným způsobem.

Tento ideální muž je pěkný, inteligentní, silný. Tři přídavná jména, tři akordy. Suroviny pro tento parfém jsme zvolili tak, aby vyjádřili jeho smyslnost a krásu.

KRÁSA: Tonka, vanilka, mandle, které vyjadřují amaretto a dodávají této vůni texturu a krásu.

INTELIGENTNOST: L’Homme Ideal je chytrý, vybrali jsme tyto suroviny, které vyjadřují silného, ​​svěžího, dynamického muže. Bergamot, rozmarýn, mandarinka a pomerančový květ pro nádech romantiky.

SÍLA: Tímto parfémem jsem chtěl vyjádřit sílu velmi silnými a hlubokými materiály jako je pačuli, kůže, vetiver a cedr. Tyto složky dodávají parfému velmi mužné a silné tóny.

Ideální vůně existuje. Přišel. Jsi připraven?

Guerlainův ideální muž Právě byla uvedena na trh ve verzi Eau de Toilette a je nyní k dispozici v Zdravaplet Perfumeries ve fyzických obchodech i na webu: pořiďte si L’Homme Ideal od Guerlain

Napsat komentář