LED světelná terapie– Tipy, jak pečovat o pleť Co doporučuje Andrea?

Neštípe, neštípe, nedrhne, nemrzne a dokonce ani nepálí: je to jednoduché.

LED ošetření – ať už jde o celotělové postele v salonu nebo výkonné přenosné přístroje pro domácí ošetření – jsou neznámými hrdiny neinvazivní péče o pleť. Legendární salon péče o pleť Tracie Martyn, který se může pochlubit recenzemi od Susan Sarandon a Kate Winslet, přísahá na ošetření jantarovým LED světlem, které redukuje vrásky a vytváří dlouhodobý kolagen. Joanna Vargas navrhla svoji vlastní postel s krásnými recenzemi od Emmy Stone, Maggie Gyllenhaal a dalších.

CO JSOU LED SVĚTLA?

LED diody (light emitting diodes) se používaly v podstatě jen pro budíky v blízkosti nočních stolků a výstražná světla na baterie fotoaparátů, když byla poprvé sériově vyráběna v 60. letech minulého století, protože kombinace nízkého výkonu a skutečnosti, že mohly vyzařovat pouze červenou, zelenou, resp. žluté světlo omezovalo jejich schopnost používat.

Před několika lety NASA zaznamenala zvýšení růstu rostlin pod určitou vlnovou délkou světla. Myslí si: když rostliny, proč ne kůže? NASA začala experimentovat s LED diodami pro urychlení hojení ran, protože v situacích s nulovou gravitací se rány nehojí tak rychle, jak by se jinak hojily. Výsledky testů byly pozitivní a výzkum se rozvinul do léčby rakoviny kůže a kosmetických arén. Jinými slovy, je-li to dost dobré pro NASA, je to dost dobré i pro nás.


Z HLEDISKA PÉČE O PLEŤ PROSÍM – JAK FUNGUJÍ LED diody?

Nejběžnější LED světla používaná v péči o pleť jsou infračervená, jantarová, červená a modrá. Jantarová má vytvářet nový kolagen a elastin, červená snižuje záněty a podporuje cirkulaci, modrá ničí bakterie způsobující akné a infračervená urychluje regeneraci pokožky. Světla se často kombinují, aby vytvořila zážitek typu vše v jednom, ale lze je použít pouze k řešení určitých problémů.

LED diody posílají tyto světelné vlny hluboko do pokožky a stejným způsobem, jakým rostliny využívají chlorofyl k přeměně slunečního záření na rostlinnou tkáň, mohou LED diody spustit přirozené nitrobuněčné reakce. Znamená to, že vaše pokožka reaguje na vlnové délky – v tomto případě zejména červenou – budováním, posilováním a maximalizací buněčné struktury. Předpokládá se také, že červené světlo se zaměřuje na mastné žlázy, aby snížilo cytokiny, které způsobují zánět a hrají roli při chronickém akné.

V případě modrého světla stimulují specifické vlnové délky produkci kyslíkových radikálů, které zabíjejí bakterie P. Acnes, a to vše bez poškození pokožky.

Toto je hlavním lákadlem LED ošetření: světlo neohřívá pokožku jako solárium, takže nedochází k tepelnému poškození. Nedochází ani k popáleninám, jako například laserům, ani k odstraňování kůže, například kyselým peelingům, ke stimulaci opětovného růstu – bez vnějšího poškození jakéhokoli druhu, světlo vykoná svou práci na vaší pokožce zcela bez bolesti.

Podle Joanny Vargasové je „LED světelná terapie jednoduše to nejlepší, co se kdy v kosmetickém průmyslu stalo. Produkuje kolagen v kvantifikovatelných procentech a koriguje poškození povrchu, jako je poškození sluncem, vrásky a velké póry. Všechno to byly problémy, které se dříve daly napravit pouze laserovým nebo chemickým peelingem. Nyní však můžu svým klientům nabídnout sérii ošetření obličeje s LED světelnou terapií bez vedlejších účinků a vidím významné výsledky.

Týkající se čtení: Opravdu funguje PRP Vampire Facial?

POUŽÍVÁNÍ LED DOMŮ VS. PO VAŠEM KABELE ESTETIKA

Nevýhodou této zázračné léčby je, že k podstatné tvorbě kolagenu a snížení akné a zánětu je nutná dlouhodobá terapie LED světlem. Doporučený režim v ordinaci se bude měnit v závislosti na vašich potřebách a tom, co váš dermatolog nebo kosmetička používá, pokud jde o světlo, ale obecně vyžaduje období dvou týdnů téměř každodenní expozice s návštěvami. Krátká ošetření lze naplánovat během polední přestávky (15 minut může stačit), ale náklady se zvýší: na ošetření počítejte s výdaji 150 – 300 USD nebo více za sezení.

Pokud se vám nedaří vždy ošetřit obličej nebo chcete-li si zachovat ošetření mezi návštěvami, investice do domácího LED zařízení je chytrým krokem. Jaký je však nejlepší způsob, jak učinit toto rozhodnutí a jak rozlišit tato zařízení? Dáme vám stručný popis.

Týkající se čtení: Proč dermatologové doporučují retinol


JAK NAKUPOVAT + POUŽÍVAT LED ZAŘÍZENÍ DOMA

Při koupi LED zařízení je třeba zvážit několik základních věcí, včetně materiálů, použití a úrovní výkonu. Z množství dostupných značek, od těžkých kancelářských zařízení až po malá přenosná zařízení, věříme, že nejvýkonnější, nejspolehlivější a orientovaná na výsledky pochází od Baby Quasar. Podívejte se na následující úvahy

1. Síla. LED světla se měří v nanometrech a tato studie zjistila, že použití 415 nm modrého světla a 633 nm červeného světla bylo úspěšné při léčbě akné. Produkty Quasar mají modrá světla 415-420 nm a červená světla 610-850 nm.

2. Povrch. Quasar MD Plus a Quasar MD Blue mají největší plochu ze všech přenosných zařízení. Je zřejmé, že nemohu konkurovat IlluMask, která pokrývá celý obličej najednou, ale třeba mít na paměti i stupně výkonu – světla Baby Quasar jsou výrazně silnější a navržena tak, aby vydržela celý život.

3. Záruka + materiály. Na rozdíl od jiných zařízení, jako je Tria, jsou produkty Baby Quasar vyrobeny z vysoce kvalitního eloxovaného hliníku a mají doživotní záruku (kromě Clear Rayz a Pure Rayz, které jsou vyrobeny z plastu a mají pětiletou záruku).

4. Cena. Víme – je to drahé. Quasar MD Plus je největší a nejvýkonnější za 795 dolarů. Největší modré světlo Quasar MD Blue stojí 595 dolarů. Nejmenší verze s červeným světlem, Baby Quasar Plus, stojí 399 USD a nejmenší Baby Blue stojí 349 USD. Chcete-li bojovat se zánětem i akné, Clear Rayz je nejmenší kombinace červeného a modrého světla za 249 dolarů. Pure Rayz, menší a dostupnější verze MD a Baby Quasar Plus stojí 249 dolarů.


JAK NA TO, PODLE MICHELLE PHAN

Podnikatelka na YouTube Michelle Phan, kterou proslavila její krásná pleť a líčení, nám řekla, jak začlenila Baby Quasar MD Plus do svého arzenálu péče o pleť: „Používám Baby Quasar MD Plus a je součástí mé noční rutiny. jednou týdně. . Když jsem ho začal používat, používal jsem ho každý večer dva týdny po sobě a hned jsem si všiml zlepšení. Po dvou týdnech jsem snížil frekvenci na třikrát týdně a po dvou měsících jednou týdně. Moje pokožka je čistší a pevnější (v důsledku zvýšené produkce kolagenu).

Souhlasíme – používejte denně, pak méně často k údržbě. Je to super snadné. Chcete-li použít linku Baby Quasar doma, držte a rotujte ve střídavém proudu tři minuty, nejdříve nad oblastí očí, poté nad oblastí úst a líc na každé straně obličeje. Je zřejmé, že větší hlava na Quasar Plus MD umožňuje rychlejší ošetření, zatímco Baby Quasar Plus a Baby Blue mají o něco menší hlavy – což znamená, že strávíte o něco více času otáčením přístroje na tváři. Při větší světelné ploše strávíte 9-12 minut; se spodní oblastí světla, od 18 do 21.

Možná si myslíte, že nejlepší místo pro přístroj pro péči o pleť je ve vaší koupelně, ale ve skutečnosti považujeme za nejefektivnější ponechat ho na nočním stolku vedle postele, abyste mohli dosáhnout a vychutnat si půlhodinovou epizodu. Downton Abbey. Samozřejmě, jako u každého produktu péče o pleť, sérum, krému nebo přístroji, i zde je klíčová oddanost.

Napsat komentář