Laserová epilace SHR v Zaragoze je 100% bezbolestná

V této chvíli bude jen málo z vás těmi, kdo to nevzdali laserové odstranění chloupků v určitém okamžiku v životě. Dioda, Alexandrita, Soprana atp. Všechny měly stejný účel, odstranit chloupky od kořínků a zapomenout na šťastné odstraňování chloupků.

Ano, i já jsem je zkoušel. V mém případě to byl Alexandrit, protože jsem měla světlejší chloupky, řekli mi, že je to lepší než epilace Diodami. Pointa je, O 6 sezení později, bolest zad ao 300 eur hubenější, Stále mě dráždil ve tříslech (což byla jediná oblast, kde jsem měl laser).

Protože to pro mě nefungovalo dobře (někteří je odstranili, ale určitě nic!), vrátila jsem se k čepelím a Silk Epil. Před pár měsíci mě ale napadlo, že je to a bezbolestná laserová epilace a že byl velmi účinný pro jakýkoli typ vlasů. Udělal jsem nějaký průzkum a skutečně jsem našel několik stránek, které to umožňují bezbolestná epilace laserem SHR v Zaragoze.

Výhody bezbolestné laserové epilace SHR

Bylo mi jasné, že tentokrát musí odstraňování chloupků kompenzovat peníze a utrpení toho předchozího, proto jsem chtěla znát všechny jeho přednosti dříve, než ho začnu používat.

bezbolestná epilace

První co mě zarazilo bylo, že to nebolí. Když jsem si přečetl slovo „bezbolestně“, otevřely se mi nebeské brány. Ti z vás, kteří si prošli dalším odstraňováním chloupků, si vzpomenou na anestetické krémy, které se musely aplikovat hodinu předtím a na ten prokletý plastový film, aby lépe pronikal, jaká agónie!

No, s SHR epilace neměli byste aplikovat žádný anestetický krém a také hlavu epilátorů Super Hair Removal zamrzne, doslova zamrzlý (můžete ho vidět na fotografii výše). dosáhne teploty -6 °C znecitlivění oblasti a velmi pohodlné použití.

Voskování bez zanechání zapomenutých oblastí

Při pulzování ostatních laserů bylo velmi pravděpodobné, že mnohé oblasti kůže dopad nedostanou, a proto nezabijí chloupky v této oblasti. S epilací SHR, která je in zameteno, nezůstala odkryta žádná oblast takže slibuje vyšší efektivitu.

Holit se můžete po celý rok

Dříve vrcholná sezóna voskování začínala s létem a na konci jara, pokud jste nevoskovali, vypadalo to takhle! Výměnou za SHR laser lze epilovat 365 dní v roceano iv létě!

Ano, je to od vázán splnění toho tři dny před odstraněním chloupků a tři dny po opalování ani blesk.

Efektivnější, rychlejší a levnější odstraňování chloupků

Víte, že dobré, krásné a levné? No, SHR laser by byl takový. Výrobci zaručují vyšší účinnost při trvalém odstraňování chloupků z těla. je to mnohem rychleji, pravda je taková, že jsem ani nevěděl, jakmile jsem si chtěl uvědomit, že jsou už hotové. Které přidat, je to mnohem levnějšív místě, kde jsem dělal Brazilce s Alejandritou, jsem zaplatil 45 eur za sezení a tady s SHR laser je poloviční. Které přidat Mezi sezeními musí uplynout 2 měsíce takže je to ještě levnější.

Krok za krokem odstraňování chloupků SHR Super odstraňování chloupků

Poté, co jsem vám řekl důvody, proč jsem se rozhodl pro laserovou epilaci Super Hair Removal, povím vám o mé zkušenosti.

Vybral jsem si možnost celé těloco v mém případě byly podpaží, plné nohy a brazilská angličtina, ale může to být doslova celé tělo.

A když už bylo řečeno, první věc je, že i když máte souhlas odborníka se zahájením sezení jděte se den předtím oholit žiletkou aby byly vlasy co nejkratší. Když tam budete, vy naneste vodivý gel že je velmi chladno (což je v zimě ještě nepříjemnější) ale dá se to vydržet. Než začnete, nasaďte si několik brýle, které nás chrání před laserovým světlem.

Když je auto připraveno, začněte s koště. to je velmi rychle, co je pozorováno, je druh tepla, ale nulová bolest. Potřebné průchody jsou dány k pokrytí všech oblastí a část těla se mění, když končí jinou.

Moje zkušenosti a názor s laserovou epilací SHR

Toto byl pro mě objev. Garantuji ti, že tě nic nebolíUž teď vám říkám, že trpím víc, když prodloužím vodivý gel decât, než když projdu laserem.

Další dobrá věc je, že je to velmi rychlé. Závisí to na oblastech, které jste dokončili za méně než 45 minut.

Po 8 sezení ochlupení v podpaží, tříslech a nohou zmizelo. Podívejme se, cena byla 99 eur za sezení, takže kompletní odstranění chloupků stálo 800 eur, což není maličkost … Ale hej, teď by se mělo retušovat jen jednou za rok, aby se udrželi. S výsledkem jsem spokojená a pokud vlasy stále nevypadnou, bude to jedna z nejlepších investic!

V Zaragoze je několik center, která provádějí tento typ odstraňování chloupků za podobné ceny:

  • AraLaser (CC. Alcampo Los Links)
  • Cocora
  • Moje nádherná
  • Nevýslovná estetika

Zkoušeli jste SHR laser? Řekněte mi své zkušenosti

Napsat komentář