Lancôme Visionnaire– tvůj kosmetický blog

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Lancôme Visionnaire

.

Co je Lancôme Visionnaire?

Lancôme působí v kosmetickém průmyslu již více než 80 let a nabízí péči o pleť, vůně a kosmetiku inspirovanou francouzskou elegancí. Jednou z nejoblíbenějších kolekcí péče proti stárnutí značky je Lancôme Visionnaire, která v současnosti zahrnuje 11 různých produktů. V této recenzi se budeme věnovat nejprodávanějším produktům kolekce, klíčovým složkám, recenzím Lancôme Visionnaire od skutečných zákazníků a dalším!

Jaké jsou nejprodávanější produkty Lancôme Visionnaire?

Kolekci Lancôme Visionnaire tvoří séra, hydratační krémy, krémy, peelingy a oční balzám. Všechny tyto produkty tvrdí, že pomáhají korigovat známky stárnutí, ale jak se dozvíte v následující části, Lancôme formuluje své produkty s přísadami, které dočasně maskují známky stárnutí, než aby skutečně pomáhaly zlepšovat stav pokožky. S ohledem na to se budeme dále věnovat třem nejprodávanějším produktům Lancôme Visionnaire níže.

Lancôme Visionnaire Advanced Skin Corrector Sérum na obličej
Nejprodávanějším produktem této kolekce je pleťové sérum Lancôme Visionnaire Advanced Skin Corrector. Tvrdí, že snižuje výskyt pórů a nerovnoměrný tón pleti již za tři dny a viditelně koriguje jemné linky a vrásky za čtyři týdny.

Lancôme Visionnaire Advanced Eye Cream Multi-korekční balzám na oči
Oční krém Lancôme Visionnaire Advanced Multi-Correcting Eye Cream je navržen tak, aby eliminoval otoky pod očima, vrány a únavu včetně tmavých kruhů pod očima.

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector hydratační krém na obličej
Posledním nejprodávanějším produktem Lancôme Visionnaire, kterému se budeme věnovat, je pleťový hydratační krém Nuit Beauty Sleep Perfector. Je to hydratační gel, který poskytuje hydrataci, vyživuje pokožku obličeje, zlepšuje nerovnoměrnou texturu pokožky a minimalizuje póry pro jemnější, hladší a plnější pokožku.

Jaké jsou klíčové složky Lancôme Visionnaire?

Jak již bylo zmíněno výše, produkty Lancôme Visionnaire jsou navrženy tak, aby dočasně skryly známky stárnutí, ne aby zlepšily zdraví vaší pokožky. Ve skutečnosti existuje několik složek v produktech Lancôme Visionnaire, které mohou poškodit vaši pokožku! Pojďme si to vysvětlit.

Téměř všechny přípravky Lancôme Visionnaire obsahují stejných několik složek na samém začátku seznamu složek (to znamená, že se používají v nejvyšších koncentracích v přípravku): voda, glycerin, silikony a denaturovaný alkohol. Vysoká koncentrace denaturovaného alkoholu je hlavním varovným signálem v jakémkoli produktu péče o pleť. Problém tohoto druhu alkoholu je, že zpočátku se zdá, že působí blahodárně na pokožku. Zpočátku denaturovaný líh dodává produktům rychleschnoucí finiš, pokožku okamžitě odmašťuje a rozjasňuje.

Kromě toho kombinace denaturovaného alkoholu s glycerinem a silikony poskytne účinek proti stárnutí. Vidíte, alkohol napíná pokožku, glycerin hydratuje pokožku a tím zpevňuje pokožku a silikony vytvářejí tenkou, neviditelnou vrstvu, která může pomoci skrýt známky stárnutí. Tyto účinky jsou však dočasné a vymizí po smytí produktu. Dost obtížné, že?

Hlavním problémem při použití vysokých koncentrací denaturovaného alkoholu je, že o této složce je dobře známo, že způsobuje vysušení pokožky, podráždění a dokonce narušení kožní bariéry. Ve skutečnosti může alkohol vysušit vaši pokožku natolik, že vaše pokožka bude časem produkovat více mazu, aby kompenzovala suchost. To může vést k ucpání pórů a vyrážkám.

Dalším problémem produktů Lancôme Visionnaire je, že všechny obsahují syntetickou vůni (dokonce i oční krém!). Chápeme, že spotřebitelé oceňují, když produkty voní, ale chtěli bychom zdůraznit, že vůně není péče o pleť. Vůně (přírodní i syntetické) mohou způsobit alergie, podráždění a dokonce i poškození pokožky. Vidíte, vonné složky dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobuje alergickou reakci v pokožce. I když zcela nereagujete na vonné složky, poškození může nastat každý den. V konečném důsledku může krátkodobě způsobit mírné kožní problémy a dlouhodobě horší.

Kde se prodává Lancôme Visionnaire?

Lancôme Visionnaire a další produkty péče o pleť Lancôme se prodávají online prostřednictvím webové stránky společnosti a stránek elektronického obchodu třetích stran. Kromě toho produkty péče o pleť Lancôme naleznete v kosmetických prodejnách a kosmetických prodejnách v obchodních domech po celém světě.

Jaké jsou zásady vrácení zboží společnosti Lancôme?

Zásady vrácení společnosti Lancôme uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni s nákupem Lancôme, zakoupené produkty můžete vrátit do třiceti (30) dnů od doručení.“

Je Lancôme bez krutosti?

Lancôme není bez krutosti, protože produkty péče o pleť Lancôme se prodávají v pevninské Číně, kde je testování na zvířatech ze zákona povinné.

Recenze na Lancôme Visionnaire

Recenze Lancôme Visionnaire na webové stránce značky jsou většinou pozitivní, ale je třeba zvážit i negativní recenze.

Pozitivní recenze na pleťové sérum Lancôme Visionnaire Advanced Skin Corrector obsahují komentáře, že má pěknou texturu a že produkt funguje velmi hladce. I v pozitivních recenzích se však vzpomíná, že produkt je sice příjemný na dotek, ale při redukci známek stárnutí příliš nepomáhá. Například jeden recenzent říká: „Líbí se mi, jak to dělá moji pokožku pocitově. Také si myslím, že můj make-up vypadá lépe, když jej používám, ale nevšiml jsem si tolik změn v jemných linkách, jak bych chtěl.

Existuje také mnoho negativních recenzí Lancôme Visionnaire týkajících se obličejových sér Advanced Skin Corrector od zákazníků, kteří buď neviděli výsledky, nebo po použití produktu zaznamenali vážné skvrny. Například jeden recenzent říká: „Tento produkt používám 5 měsíců od července a nikdy jsem neviděl žádné změny, plýtvání penězi bych nedoporučoval.“

Pozitivní recenze na oční krém Lancôme Visionnaire Advanced Multi-Correcting Eye Balm zmiňují, že pomáhá rozjasnit oční okolí, redukovat tmavé kruhy a dobře funguje pod make-up. Negativní recenze tohoto očního krému uvádějí, že způsobuje suchost a někteří zákazníci nemají rádi „zlatou záři“ v očním krému Lancôme Visionnaire.

Pozitivní recenze na Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector Face Moisturizer vzpomínají, že produkt je příjemný na dotek a činí pokožku jemnou a vláčnou. Například jeden recenzent říká: „Tento materiál je skvělý. Moje pokožka je velmi suchá a díky tomuto produktu je moje tvář jemná a zvlhčená. Na tváři je to tak snadné. Používám ho každý večer a ráno je moje pleť stále skvělá. Má nádhernou, čistou vůni.“ Existuje však několik negativních recenzí Lancôme Visionnaire na tento produkt, které uvádějí, že produkt se špatně absorbuje a je těžký a mastný na pokožce.

Jaké jsou alternativy k Lancôme Visionnaire?

Celkově produkty Lancôme Visionnaire nedoporučujeme. Je zklamáním, když značky péče o pleť používají vysoké koncentrace denaturovaného alkoholu v kombinaci s glycerinem a silikony, aby oklamaly zákazníky, aby si mysleli, že jejich pleť se zlepšuje, ačkoli ve skutečnosti to může jejich pleť ještě zhoršit! Naštěstí existují značky produktů péče o pleť, které používají vysoce kvalitní, silné složky, které prospívají vaší pleti a zároveň minimalizují složky, díky nimž budete příjemně vonět a budete se cítit dobře (ale ve skutečnosti nefungují). Jedna ze značek, která mě napadá, je Formulyst.

Pokud hledáte univerzální hydratační krém proti stárnutí, doporučujeme vám Formulyst Anti-Aging Concentrate. Toto sérum obsahuje přírodní složky jako skvalán, zelený čaj a vitamíny C a E. Všechny tyto složky poskytují silný antioxidační účinek, chrání pokožku před volnými radikály z prostředí, o kterých je známo, že degradují kolagen. Kromě toho sérum obsahuje Matrixyl 3000, peptidový komplex složený z matrikin palmitoyl tripeptid-1 a palmitoyl tetrapeptide-7. Tyto dva peptidy působí synergicky na obnovu a udržení mladistvého vzhledu pokožky a signalizují buňkám, aby produkovaly více kolagenu. Celkově je Formulyst Anti-Aging Concentrate víceúčelové sérum, které pomáhá podporovat pět znaků mládí – lesk, pružnost, pevnost, tón a hladkost pokožky.

Dalším produktem Formulyst, který doporučujeme, je Pro-Collagen Serum, lehké, regenerační sérum speciálně vyvinuté pro stárnoucí pleť, která zaznamenala ztrátu kolagenu. Vzorec obsahuje vysoce koncentrovanou směs peptidů a proteinů získaných z mořských řas, pšenice a sóji, které pomáhají bojovat proti těmto známkám stárnutí. Naneste několik kapek tohoto hydratačního séra, aby vaše pleť vypadala hladší a mladší.

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář