Lancome Ultra Wear 24h Tint značky Lancome; Bezpochyby jedno z novinek roku!| Zdravápleť

13. února Teint Idole Ultra Wear 24h od Lancome; Bezpochyby jedno z novinek roku!

Zveřejněno v 15:06 ve zprávách od Marie

Ahoj Veri!!

S potěšením vám představujeme jedno z uvedení, které vám letos dá hodně o čem povídat ve světě líčení. Toto je základ Lancôme Teint Idole Ultra Wear 24h. Chcete o ní vědět všechno? Říkáme vám!

Po osmi letech výzkumu a 20 letech od svého vzniku Lancôme spouští obnovu Tint Idol Ultra 24h, její nejprodávanější produkt k líčení.

Tajemství úspěchu tohoto produktu spočívá v jeho dvou silných stránkách:

  • Vysoké krytí a přirozený a pudrový finiš.
  • Výdrž až 24 hodin, žádné retuše.

Kontejner z nová nadace Teint Idole Také byl předělaný a nyní září zlatou čepicí s mýtickou image značky.

Má dávkovač, aby bylo možné aplikovat správné množství produktu, pohodlně a bez poškození make-upu v důsledku kontaktu s kyslíkem.

Kromě toho tónový rozsah Ultra oblečení Lancome Teint Idole byla rozšířena tak, aby si každý našel přesný odstín podkladové báze a cítil se pohodlně a útulně. Jako bychom nic neměli.

Kožená úprava je krásná a je to vidět i na fotkách; pokrytí základů Ultra oblečení Lancome Teint Idole Je úžasný, bez nabíjení. Neodráží záblesky a nezpůsobuje odlesky.

Abyste si všimli toho úžasného doteku, který zanechává na pokožce… musíte to vyzkoušet! Je opravdu lehký, jako kdybychom na sobě nic neměli. S Lancome Teintem Idole Ultra Wear Foundation zůstává pokožka jemná a hladká bez pocitu krému. Je to jiný základ, než jsme zvyklí.

Doufáme, že se vám příspěvek líbil a dejte nám vědět, jak se cítíte, když jej vyzkoušíte!

Uvidíme se brzy, bratranec!

Napsat komentář