Lancôme Génifique Noi sosiri: CITLIVÝ| Zdravápleť

17. října Novinky od Lancôme Génifique: CITLIVÉ

Zveřejněno v 08:16 v Krémy proti stárnutí, rutina na tvář od Maria

Ahojte bratranci!

Kdo by neznal řadu Lancome Génifique? slavný Buďte pokročilí Genifique, ikona podpisu, je bestseller, jak ukazují její statistiky; Každých devět vteřin se na světě prodá jeden.

The Ser Advanced Genifique od Lancome je ultrakompletní aktivátor mládí pleti. Jedna kapka uvolní 40% nejúčinnějších účinných látek. Z nějakého důvodu byl jeho vzorec patentován až do roku 2029.

Navíc jeho textura je dalším šperkem. Je velmi lehký, okamžitě se vstřebává, svěží… pocit ochranného závoje, který promění pokožku již od první aplikace.

Lancôme nyní vydává verzi citlivý. Se všemi dobrými věcmi svého předchůdce, ale nyní se uklidňujícím účinkem, s vitamínem E a kyselinou ferulovou.

Nyní, když se klima a návyky mění, mění se také potřeby pokožky. východ sérum Byl vytvořen, aby zabránil takovému zběsilému životnímu stylu, změnám našeho prostředí atp. má vliv na předčasné stárnutí pokožky.

Myšlenkou je pokračovat s naší klasickou Advanced Genifique ráno a zahrnout Sensitive na noc jako šokovou léčbu na měsíc.

Jak vidíte, produkt se dodává ve skleněné nádobě s velmi zvědavým černým víkem. Otočením tohoto černého uzávěru se dvojitá receptura uvolní, abychom ji mohli použít čerstvě vyrobenou.

Třeba poznamenat, že citlivý Od doby, kdy jsem aktivoval dvojitý vzorec, platí to už dva měsíce. Je to způsobeno chemickými důvody kvůli jeho složkám.

Vůně produktu je velmi zvědavá, ačkoli je hypoalergenní. Dokonale můžeme pozorovat vůni kyseliny ferulové.

Po uvolnění dvojité receptury musíme nádobu protřepat, již s posledním stříbrným víkem (černě se vyhodí), dokud se složky nesmíchají.

Dvojité složení zvládne na jedné straně léčit projevy stárnutí a na druhé straně pleť uklidnit.

sérum Pokročilý citlivý genitiv Je navržen tak, aby byl součástí naší noční péče o obličej. Používá se na čistou a vyčištěnou pleť a po jeho vstřebání můžeme použít běžný hydratační krém.

Každá kapka tohoto složení uvolňuje na naši pokožku 98 % čistých složek. V silném sérovém základu bohatém na probiotické extrakty se uvolňuje celý koktejl kyseliny ferulové a vitamínu E.

Po jediné aplikaci je pokožka klidná, pohodlná.

Po několika dnech používání je jemnější, zářivější, méně červená a jemnější.

Další produkt předurčen být bestsellerem a perfektním sérem pro toto roční období. Jsme načase připravit naši pokožku na Vánoce. Je to dokonalý lék pro pleť citlivou na léto, která nyní reaguje na klimatické změny, stres z návratu do práce, klimatizace…

Už víc nečekejte a zařaďte sérum Lancôme do své rutiny na tvář. Pleť máme jen jednu a musíme o ni pečovat tím nejlepším.

Najděte řadu Lancôme Genifique za nejlepší cenu v Zdravaplet.

Až do dalšího příspěvku.

Napsat komentář