Lancaster vs. Krémový deodorant Deliplus krémový deodorant

Jak jsem vám již řekl v příspěvku od krémový deodorant deliplus Krémové deodoranty jsem zvolila proto, že většina z těch s rozprašovačem mě buď nechránila, nebo mi zabarvily oblečení. S Mercadonou to šlo dobře, ve skutečnosti jsem ho používal téměř rok.

Bylo zvláštní, když jsem jednoho dne uviděl jejího přítele v její koupelně Krémový deodorant Lancaster. Neříkejte mi proč, ale když jsem uviděla aplikátor, hned mi přišel na mysl aplikátor Deliplus a pak jsem „táhla visačky“, protože jelikož víme, co Mercadona ráda „klonuje“, mohli jsme být dokonale před napodobeninou. mnohem levnější. .

Porovnání krémového deodorantu Lancaster a krémového deodorantu Mercadona

Jak si dovedete představit, začala jsem zkoumat a zkoušet oba deodoranty (ano, požádala jsem přítelkyni o jejím vzorek). A závěr, ke kterému jsem dospěl, je, že jsou to jednoznačně klony. Aby však nebylo pochyb, podrobně popíšeme nejdůležitější aspekty obou, abychom je porovnali a zjistili, kdo vyhraje tuto bitvu.

Mercadona’s INCI deodorant se změnil (aktuální nechám v tabulce níže)

Složení Krémový deodorant Lancaster vs. Krémový deodorant Mercadona

INCI DEODORANT LANCASTER KRÉMINCI DEODORANT DELIPLUS KRÉM (AKTUALIZOVÁNO 2021)

aqua
hydrochlorid hlinitý
cetearylalkohol
kaprylové triglyceridy / kapry
propylenglykol
ceteareth-12
B HT
citrónová
citronellol
kumarin
ethylhexylglycerol
eugenol
extrakt evernia prunastri
geraniol
hexylcinamál
hydroxycitronelal
limonen
linalool
TOCOPHEROL
triethylcitrát

aqua
hydrochlorid hlinitý
kaprylové triglyceridy / kapry
cetearylalkohol
glycerin
ceteareth-20
parfém
olej ze semen gossypium herbaceum
kaolín
kaprylylglykol
linalool
hydroxycitronelal
hexylcinamál
benzyl salicylát
citronellol
geraniol
limonen
alfa-sometil ionon
benzylalkohol

Výše si můžete přečíst kompletní INCI obou produktů, kde jsem nechala všechny ingredience, které dělím na modré.

A můžete zkontrolovat barvu Modrá jak oni prvních pět ingrediencí je naprosto stejných. Téměř s jistotou tedy můžeme říci, že jsou to děti jedno za druhým. Protože, jak už mnozí z vás vědí, první složky receptury jsou ty, které jsou v největším množství, takže pokud se prvních 5 shoduje, je dodrženo 80 % složení?

Textura krémového deodorantu Lancaster vs textura krémového deodorantu Mercadona

Co se týče textury, jsou velmi Líbí se mi to. V obou případech existuje a světle bílý kréms příjemnou vůní, řekl bych v případě Lancaster je silnější vůně jako v případě Deliplus, což je sotva patrné. Při aplikaci taje, teplo podpaží se stává transparentním.

Cena a balení krémového deodorantu Lancaster vs krémového deodorantu Mercadona

Rozdíly jsou také v balení, aplikátoru, množstvích a ceně:

LANCASTER KRÉMOVÝ DEODORANTKRÉMOVÝ DEODORANT MERCADONA
cena: cca 7 € (Přímý odkaz)cena: cca 2 €
Suma: 50 mlSuma: 125 ml
aplikátor: dutý povrchaplikátor: povrch vyříznutý směrem ven

A jelikož jsme se motali s balením, tak vám říkám, že zde vidím ještě jeden důležitý rozdíl. The aplikátorjak můžete vidět na fotografii výše, je to velmi podobné.

V případě krémového deodorantu Lancaster Jedná se o víčko, které po otočení odhalí malý otvor, přes který produkt vychází. The oblast je jako vejčitého tvaru dovnitř.

Naopak, Deliplus Má kryt, který vychází a povrch s otvorem je odkrytý, ale v tomto případě je konvexní ven a to podle mě je to mnohem pohodlnější při aplikaci, protože na povrchu je mnohem méně zbytků, což je případ Lancasteru, který hromadí více zbytků ve své konkávní oblasti.

To vše, pokud deodorant aplikujeme stejným aplikátorem, jaký nese nádobka. Pokud to raději děláte ručně (zdá se to špinavější a dělá mě to línějším), nevadí.

Mé názory na krémový deodorant Lancaster vs krémový deodorant Mercadona

Jak již bylo řečeno, budu k vám upřímný. Po otestování obou a všech parametrů jsem analyzoval kdybys mě měl zůstat s někým byl by s ním krémový deodorant deliplus.

Ačkoli ve chvíli pravdy a cena nakonec stojí 50 ml víceméně stejné v jednom jako v druhém, Preferuji menší nádobu jako ten z Mercadony, protože tento typ deodorantu mi vydrží život a je lepší na cesty.

Jednou účinnost je podobná. Nejsem příznivcem hydroxidu hlinitého a snažím se mu vyhýbat, ale pokud jdu na akci nebo je velmi teplo a chci zaručit, že i když se zpotíte, nebude to cítit a nebude si toho všímat, vždy mějte po ruce Deliplus.

Oba pouzdra v sobě nesou i velkou nálož alergenů a parfémů, které bych vyloučila, ale chápu jejich roli v tomto produktu.

pro mě ten rozdíl překlápění vah je aplikátor. Myslím, že tam vyhrává Mercadona, mnohem pohodlněji.

Co si myslíš? Vyzkoušeli jste je?

Napsat komentář