La Roche Posay čisté sérum proti vráskám s vitamínem C10

The vitamín C Je to něco, co vždy doporučuji v jakékoli rutině. On je jedním z nejefektivnější aktiva a proto jsou jeho výsledky patrné již za pár dní.

Doma mám vždy nějaké sérum s vitamínem C, protože mi nechybí na každodenním pořádku a ráda je zkouším. V tomto případě jsem to chtěl vyzkoušet Sérum s vitamínem C La Roche Posayje jejich nové vydání a slíbeno, protože kromě toho, že má a 10% vitamínu C Je to uvedeno pro citlivou pokožku A to je velké plus, protože mnoho z vás, které máte citlivou pokožku, mi vždy říkají, že nemůžete používat vysoké dávky vitamínu C, protože vás dráždí, takže se na tento produkt podíváme a uvidíme, jestli to opravdu stojí za to.

Antioxidační obnovující sérum proti vráskám La Roche Posay Pure C10

  • Suma: 30 ml
  • cena: cca 40 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua / Voda, Kyselina askorbovácyklohexasiloxan, Glycerindenaturovaný alkohol, hydroxid draselný, polymetylsilesquioxan, polysilikon-11, dimetikon, propylenglykol, pentaerytrityltetraetylhexanoát, isoparafin C13-14, methylglukóza seskvistearát PEG-20, Hyaluronát sodný, adenosinPoloxamer 338, amonium taurovaný polyakryloyldimethyl, disodná sůl EDTA, Hydrolyzovaná kyselina hyaluronovákaprylylglykol, Laureth-7, Acetyldipeptid-1 cetylesterxantanová guma, kyselina toluensulfonová, polyakrylamid, tokoferol, Kyselina salicylováParfém / Parfém.

Dnes vám ukážu zelená a aktiva Proč? Toto sérum Roche Posay Pure Vitamin C10 vyniká. Na druhé pozici jeho INCI najdeme kyselina askorbová (kyselina askorbová) je nejčistší forma vitamínu C a také více efektivní. Pokud se o něm chcete dozvědět více, už dříve jsem napsal příspěvek o všech vlastnostech vitamínu C.

The glycerin Pomůže „utlumit“ účinek kyseliny askorbové a v doprovodu různých silikonů prokrví pokožku, a tedy síla této účinné látky tolik neutrpí.

Další věc, která vyniká na tomto séru s vitamínem C, je, že má dva typy kyseliny hyaluronové. To je v kosmetice velmi vzácné, protože to vždy najdeme kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností což je známý hyaluronát sodný. Problém s touto složkou je, že se dlouho drží na povrchu pokožky a málo proniká. Z tohoto důvodu i La Roche Posay kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností (Hydrolyzovaná kyselina hyaluronová) s vyšší penetrací.

The adenosin Je to další z těch triků, které miluji a které nejsou vůbec známé. Jeho funkce? ty zczklidňuje a regeneruje pokožku Jak si dovedete představit pro citlivou pokožku je kosmetická složka, kterou je třeba zvážit.

Kromě toho tento produkt obsahuje peptid (Acetyldipeptid-1 cetylester), které pomohou zpevnit pokožku uvnitř. Nakonec užijte malou dávku Kyselina salicylová co dělá a snadná exfoliace a obnovu buněk.

Dodává se va 30 ml sklenice z oranžového skla Y s pipetou abyste jej mohli odložit, když jej začnete používat, a to je pro mě největší chyba tohoto produktu.

Zmiňovaná pipeta není jako ty běžné, které se v horní části zužují. To je pravda, ale nemyslím si, že váš problém začíná úplně odtud, ale nedosahuje dokonalé aspirace. Jisté je, že když se ho chystáte použít, mezi hustotou produktu a nesprávným použitím pipety se vyplýtvá spousta produktu, který nakonec přepadne přes hrnec, když jdete vložit pipetu do kelímku.

Z tohoto důvodu jsem nakonec pipetu vybral tak, že jsem kolem ní vzal produkt rukou, abych pipetu nechal čistou a když jsem ji vrátil do nádoby, produkt nespadl. Takže, pánové, La Roche Posay, pokud jste to někdy četli, hned si vyměňte pipetu!

Jeho PAO je na dva měsíce, tedy po otevření značka nabízí optimální kvalitu v následujících dvou měsících. To neznamená, že po této době sérum přestane působit. V mém případě jsem ho používal 3 a půl měsíce a bylo to dost dlouho na to, aby zmizel a během všech měsíců jsem vždy zaznamenal stejný efekt. Není to však sérum, které byste nechali otevřeno půl roku. Znám vás a vím, že je často otevíráte a pak jsou! Proto se vždy snažím vše dokončit neboť i toto je způsob jak neplýtvat 😉

Recenze na sérum s vitamínem C La Roche Posay

Takže po této analýze séra Pure Vitamin C10 od La Roche se po téměř dvou měsících testování vyjádřím.

Byl jsem mile překvapen. Musím se přiznat, že jsem za tento produkt nedal dva dolary, ale je velmi dobrý. Moje pleť není citlivá, takže si nemůžu být 100% jistá, že ji bude dobře snášet každá citlivá pleť, ale myslím si, že ano. Důvod? jeho vysoký obsah silikonů a glycerinu, který má mimochodem silikonů dost, ale musím říci, že nejsou vůbec nepříjemné. Výhodou tohoto produktu je, že kromě vitamínu C i hydratuje díky dvěma typům kyseliny hyaluronové. je velmi kompletní produkt jako v případě smíšené pleti, jako je ta moje, už potom není zapotřebí další přípravek, pouze na opalovací krém.

Takže pro líné to může být skvělý produkt. jen to potřebuješ důkladně si omyjte pokožku, naneste toto sérum a poté opalovací krém. Většinou se o něm říká, že je vhodný k použití přes den, ale na noc se dá bez problémů nanést a také skvěle funguje.

Od prvního dne, co jsem ho použil, je viditelná změna. Pro ty, kteří začínají s vitamínem C, obvykle doporučuji Sesderma C-Vit ale určitě by to byla další dobrá možnost.

⭐Skóre: 8,7 / 10

Zkoušel zde někdo sérum s vitamínem C od La Roche?

Napsat komentář