Kyselina salicylová, kyselina glykolová, kyselina alfa hydroxy– Pečujte o svůj obličej přirozeně Přečtěte si Andreina doporučení

odpověď:

Kyselina salicylová se považuje za beta-hydroxykyselinu a působí tak, že rychleji odděluje kožní buňky, zabraňuje ucpávání pórů a umožňuje růst nových buněk. Kyselina glykolová se považuje za alfa-hydroxykyselinu, která snadno proniká do pokožky, protože má velmi malou molekulovou velikost. Kyselina glykolová reaguje s horní vrstvou epidermu a oslabuje vazební vlastnosti lipidů, které drží pohromadě odumřelé kožní buňky. To umožňuje, aby se vnější kůže „rozpustila“ a odhalila kůži pod ní.

Alfa-hydroxykyseliny jsou třídou chemických složek, které se také používají k léčbě kožních onemocnění, jako je akné, KP atp. Kyselina glykolová, kyselina mléčná a kyselina citrónová jsou některé z běžně známých kyselin známých jako alfa-hydroxykyseliny.

Když vám lékař doporučil beta peeling, pravděpodobně to byl peeling, který obsahoval vyšší koncentraci kyseliny salicylové. Všechno nejlepší k péči o pleť.

Meagan, estetik

Napsat komentář