Kyselina laktobionová pro pleť s rosaceou

Co je kyselina laktobionová

The kyselina laktobionová je jedním z uvažovaných polyhydroxykyseliny (PHA). Jsou vylepšenou verzí známého AHA, které dosahují podobných účinků s menší reakcí na pokožce. Z tohoto důvodu mohou PHA použít jakýkoli typ pleti.

INCI: kyselina laktobionová

Je generován oxidace laktózy av současnosti je jednou ze stoupajících aktivních složek péče o pleť a její regenerace. Mají strukturu podobnou alfa hydroxykyselinám, ale s něco delším molekulárním řetězcem, takže jejich pronikání do pokožky je progresivní a nezpůsobuje tak podráždění.

Kyselina laktobionová spolu s glukonolakton jsou dvě z nejznámějších PHA.

Vlastnosti a výhody kyseliny laktobionové

  • zvlhčovače
  • antioxidanty
  • Oloupejte
  • rekuperační

zvlhčovače

Na rozdíl od AHA jsou to polyhydroxykyseliny, jako je kyselina laktobionová schopný od vyhnout se dehydrataci epidermis. Protože absorbuje a zabraňuje ztrátě vody.

Posiluje hydrolipidickou bariéru pokožky díky regeneraci a stimulaci, která v tomto procesu probíhá, a dodává pokožce šťavnatější vzhled.

antioxidanty

Další jedinečnou kvalitou PHA je antioxidanty. Boj proti volným radikálům a zejména ty, které vznikají v důsledku vystavení slunci.

Tedy bojuje proti předčasnému stárnutí způsobené slunečním zářením, které je jednou z hlavních příčin vzniku mimických vrásek. Takže s kyselina laktobionová je to dokončeno snižuje výskyt vrásek získání účinku proti stárnutí.

Exfoliační a regenerační

Jak dobrá kyselina dělá hladkou exfoliační dosažení nárůstu fibroblastů, které stimulují syntézu kolagenu a proto podporuje regeneraci buněk.

Výsledkem je proto hladší, šťavnatější a rozjasněná pleť díky všem výhodám této kyseliny.

K čemu je kyselina laktobionová?

The používá kyselinu laktobionovou je jich mnoho, protože se dá použít v všechny typy pleti a že jeho výhody jsou také značné. Ale pokud se něčím vyznačuje, tak proto, že jej lze použít během rokuiv těch nejslunečnějších měsících a tak kůže s rosaceou dají se i díky němu vylepšit.

Kyselina laktobionová a rosacea

Tato kyselina je ideální pro všechny typy pleti, ale snad nejvíce z jejího používání profituje pokožka citlivá pokožka nebo rosacea kteří vidí splněný sen o možnosti používat kyseliny a využívat všech jejich vlastností bez rizika svědění, zarudnutí nebo podráždění.

Kyselina laktobionová po celý rok

Dobrá věc na PHA je, že jak se dávkuje na kůži Postupně povolte používat po celý rok. Navíc nezpůsobuje fotosenzitivitu, takže je dobrou volbou i v letních měsících.

Pokožku je však třeba vždy chránit před sluncem. Opalovací krém je přece považován za nejlepší kosmetiku proti stárnutí na trhu, a tak se říká, že je lepší předcházet než léčit.

Produkty a krémy s kyselinou laktobionovou

Stále více produktů obsahuje tuto aktivní složku. Postupně objevím víc, ale momentálně jsou nejznámější ty Bionická linie Cantabria Labs který je ideální pro citlivou pleť nebo růžovou a který funguje velmi dobře.

The Korejská kosmetika ve svých vzorcích má také několik polyhydroxykyselin. Jeden produkt, který miluji, je Hanskin čistící olej na černé tečky s PHA.

Chcete-li znát kosmetiku s kyselinou laktobionovou, stačí se přihlásit k odběru Kosmetika na zkušebním zpravodaji a tak vám s touto výhodou nebudou chybět všechny produkty, které doporučuji

Napsat komentář