Kyselina ferulová: kosmetické vlastnosti pro pokožku

Dnes si v Test Cosmetics povíme něco o kyselina ferulová a její vlastnosti pro pokožku. V příspěvku vám řeknu, co to je a na co to je. Kromě toho vám vysvětlím všechny výhody a ukážu vám některé produkty, které obsahují kyselinu ferulovou, které zařadíte do své každodenní kosmetické rutiny.

Co je kyselina ferulová?

The kyselina ferulová je typ kyseliny rostlinný extrakt jak oves nebo jako ovoce ostružinya ananas Ahoj Apple. Je zodpovědný za poskytování stabilita struktury rostliny brání jeho poškození vnější agresí. A to je přesně ta samá funkce, jakou má na naší pokožce. Chrání a zabraňuje poškození volnými radikály způsobené sluncem, znečištěním nebo jinými vnějšími faktory.

K čemu slouží kyselina ferulová?

Jeho funkce je taková počítadlo a sluneční efekty v kůži a zejména před ultrafialovými paprsky, které způsobují poškození buněk.

Kyselina ferulová vytváří na pokožce jakousi bariéru, která zastavuje dopad UV paprsků na epidermis. Tímto způsobem nejen chrání, ale také poskytuje vysoký obsah antioxidantů který oddaluje stárnutí pokožky způsobené plynutím času a volnými radikály.

Vlastnosti kyseliny ferulové v kosmetice

  • antioxidanty
  • UV ochrana
  • rekuperační

antioxidanty

Je to nejznámější vlastnost kyseliny ferulové, protože ji obsahují mnohá známá antioxidační séra. Jeho funkce je taková chrání pokožku před volnými radikály, které způsobují poškození buněk a tedy předčasné stárnutí dermis a epidermis.

UV ochrana

Tato vlastnost je méně známá, ale zároveň velmi důležitá. Feruculum se stává zastavuje působení UVA a UVB paprsků které jsou příčinou skvrn a vrásek. Tuto ochrannou činnost lze provádět kdykoli během roku počínaje r kyselina ferulová není fotosenzitivní. Proto tuto složku mají nejen krémy a séra, ale také mnohé opalovací krémy na obličej, které najdeme na trhu.

Posílením lipidové bariéry pokožky ji ve větší míře chrání před slunečním zářením, čímž se dosahuje skvrny se nezobrazujízejména u té pleti, která trpí hyperpigmentací.

rekuperační

Nakonec, jako u mnoha kyselin, ferulová má a regenerační síla zlepšující tvorbu elastinu a kolagenu přirozenou cestou se pokožka obnovuje a předchází se tak vzniku vrásek.

Produkty kyseliny ferulové

Stejně jako u jiných účinných látek, i kyselina ferulová zesiluje své účinky spoluprací s dalšími účinnými látkami, kterými v tomto případě jsou vitamín E a vitamín C. Se všemi třemi získáte vyšší antioxidační sílu v jakémkoli kosmetickém ideálu, který oživí stárnoucí, matnou pokožku nebo pokožku se slunečními skvrnami.

Hvězdná kombinace: kyselina ferulová + vitamín C + vitamín E.

Ošetření lze doplnit dalšími aktivními složkami jako je kyselina hyaluronová, pantenol či ceramidy, které zajišťují velkou hydrataci.

Obvykle jsou produkty, které obsahují kyselinu ferulovou, séra pro hlubší ošetření; krémy na něco povrchnějšího nebo s opalovacím krémem na obličej.

Chcete-li znát kosmetiku s kyselinou ferulovou, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaj o kosmetice a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

Napsat komentář