Kylie Jenner uvádí na trh linii péče o pleť?

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Kylie Jenner uvádí na trh linii péče o pleť?

.

Už jen zmínění jména Kylie Jenner vyvolává obrázky baculatých rtů, matných rtěnek a vzorků rukou Snapchat. Říká se, že miliardářský magnát krásy, který dal světu krásy Kylie Cosmetics soupravy na rty, paletky očních stínů a korektor, se údajně objevuje také v naší péči o pleť, a to uvedením linie s příznačným názvem Kylie Skin od Kylie Jenner.

Spekulace začaly, protože Jenner podala několik žádostí o ochrannou známku, jednu pro produkty Kylie Skin, včetně pleťových zvlhčovačů, čistících prostředků, toniků, pleťových peelingů, tělových peelingů, sér, masek, olejů – seznam pokračuje. Kromě toho si zaregistrovala další ochrannou známku „Služby maloobchodních prodejen nabízející produkty péče o pleť, produkty péče o pleť, kosmetiku, kosmetické přípravky a dárky“. Mohly by být na obzoru Kylie Skin Spa?

Dává smysl, aby se Kylie začala věnovat péči o pleť, protože všechno, co má na sobě jméno magnáta, se velmi rychle vyprodá. Od uvedení Kylie Cosmetics v roce prodala hvězda televizních reality show kosmetiku za více než 600 milionů dolarů, čímž podle Forbesu zvýšila svou čistou hodnotu na 900 milionů dolarů, čímž se Kylie dostala na první místo v jejich seznamu 60 nejbohatších žen. Úspěšné samy o sobě. v červenci.

Editor Beauty Commerce

Nerisha je redaktorkou Beauty Commerce na Zdravaplet.com, která pokrývá všechny věci krásy (módu i hudbu). Má zálibu v teniskách a nahých lescích na rty a tráví příliš mnoho času opakovaným sledováním sitcomů z 90. let.

.

Napsat komentář