Kylie Jenner právě dráždila kolekci Kylie Cosmetics Kourt

V tomto článku budeme hovořit o Kylie Jenner právě dráždila kolekci Kylie Cosmetics Kourt

.

Kylie Jenner konečně spolupracuje s Kourtney Kardashian na kolekci pro Kylie Cosmetics a PRAISE BE.

Kylie dříve spolupracovala se svými sestrami Kardashiankami Kim a Khloe na kolekcích pro svou kosmetickou značku. Malá sestra KarJenner přijela na Snapchat, aby oznámila kolekci Kourt od Kylie Cosmetics, která zřejmě přijde brzy.

V prvním Snapu Kylie předvedla tři palety světle zelené, modré a růžové s nápisem „Kourt“ na přední straně.

Paletky by byly dost zajímavé i samy o sobě, ale Kylie v kolekci předvedla také tři tekuté odstíny na rty. Rtěnky jsou výrazným kontrastem k bledým pastelovým odstínům paletky, prezentované v odstínech červené, hnědé a zářivě oranžové. Barvy na rty mají kovové pastelové čepice, které odpovídají paletě. Samozřejmě ještě nevíme, jak vypadají paletky uvnitř těchto krásných pastelových balení.

Kylie předvedla svou zelenou barvu rtů v příspěvku na svém Instagramu a v jiném osvětlení vypadá více korálově. Potřebujeme vzorky, STAT.

Kourtney má také sadu rtů Kylie Cosmetics pojmenovanou po ní (Kourt K), ale toto je její první osobní sbírka v řadě. Zatím není známo, kdy bude kolekce Kourt vydána, ale dá se říci, že Kylie a Kourtney ji budou aktivně propagovat na Instagramu, až budou tyto informace zveřejněny.

Autor

Kaley Roberts pracuje jako víkendová redaktorka Marie Claire a poskytuje zprávy o celebritách a zábavě, od skutečných královských rodin jako Kate Middleton a Meghan Markle až po hollywoodské královské rodiny jako Katie Holmes a Chrissy Teigen. Je to Havraspár a ve Zmijozelu dokázala hodně. Chcete-li se o ní dozvědět více, vygooglite si „Leslie Knope jedá salátový GIF.

.

Napsat komentář