Kůže– Tipy na líčení a péči o pleť

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Kůže

.

Historie skincerity

Skincerity je řada produktů péče o pleť vyráběná společností Nucerity se sídlem v Houstonu v Texasu. Nucerity tvrdí, že využívá dermatologickou vědu k poskytování produktů, které pomáhají vytvářet a udržovat mladistvě vypadající pleť pomocí nejnovějšího výzkumu a technologie. Podle výrobce je řada Skincerity navržena pomocí „speciální dýchací technologie“, která pomáhá udržovat vlhkost v pokožce a zároveň redukuje vrásky a velké póry. I když tato tvrzení pravděpodobně upoutají pozornost většiny spotřebitelů, kteří hledají produkty péče o pleť proti stárnutí, některé složky v produktech Skincerity vyvolávají obavy z možných dlouhodobých účinků na pleť. V této recenzi se budeme věnovat dvěma produktům Skincerity, Klíčovým složkám, Recenzem Skincerity od skutečných zákazníků a dalším!

Produkty péče o pleť na pleť

V současnosti jsou k dispozici pouze dva produkty Skincerity: Skincerity Nightly Breathable Masque a Skincerity Renew.

Skincerity Nightly Breathable Masque je navržena tak, aby vyvolala širokou škálu anti-agingových a hydratačních účinků. Například maska ​​Skincerity Mask udržuje pokožku hluboce hydratovanou tím, že uzavírá přirozenou hydrataci, čímž snižuje výskyt jemných linek, vrásek a rozšířených pórů na obličeji, rukou, krku a hrudníku a zároveň poskytuje stálý zdroj živin pro boj proti poškození sluncem. Výrobce tvrdí, že funguje tak, že na pokožce vytvoří vrstvu s názvem „Berathable Barrier“, která zadržuje vlhkost přes noc. Ochranná vrstva propouští kyslík, což umožňuje pokožce dýchat. Kontroverzní ingredience použité k vytvoření této „dýchací masky“ rozebereme v následující kapitole.

Skincerity Renew byl speciálně vyvinut pro napnutí pokožky a kolagen budova. Podle výrobce může receptura posílit kolagen v pokožce, aby se stáhly a vyhladily vrásky. Kromě toho výrobce tvrdí, že vzorec je schopen snížit poškození telomer v DNA pokožky, čímž zpomalí proces stárnutí.

Jaké jsou klíčové složky skincerity?

Skincerity je zajímavá značka, protože odvážně tvrdí, že některé složky ve vzorci jsou dosti kontroverzní. Například aceton je klíčovou složkou obou produktů Skincerity. Ano, čtete správně, aceton, také hlavní složka odlakovače na nehty.

Možná jste už slyšeli o celebritách, které používají aceton ve svých rutinách péče o pleť, například když Kendall a Kylie Jenner odhalili, že klíčem k jejich bezvadné pleti je „bleskový obličej“ (aceton a suchý led). Je pravda, že někteří dermatologové používali aceton k ošetření obličeje ak přípravě pokožky na určitá ošetření, jako je laserový resurfacing.

Aceton by však měli podávat pouze odborníci na péči o pokožku, protože je toxický, hořlavý a při nesprávném použití může způsobit poškození kůže. Aceton totiž velmi vysušuje a okamžitě poškozuje látky (například mastné kyseliny) v pokožce, které ji udržují hladkou a zdravou. Kvůli těmto negativním účinkům si musíme položit otázku: proč je aceton klíčovou složkou produktů Skincerity?

Podle výrobce je aceton součástí produktů Skincerity, protože „okamžitě vysuší pokožku za 2-3 vteřiny, čímž se kapalina změní na suchou bariérovou masku pro pokožku.“ Zdá se, že to vytváří mikroskopické dýchací póry „zdravé pokožky“, aby pokožka mohla získat potřebný kyslík. Nakonec používají aceton jako konzervační prostředek, aby se bakterie nedostaly do láhve a pryč z obličeje. I když je to zajímavá teorie, nevěříme, že tyto údajné výhody převáží vysušující a škodlivé účinky acetonu na kůži.

Horší je, že v obou produktech Skincerity je několik pochybných složek. Prvním z nich je fluorpolymer, polymerní chemikálie, která se obvykle používá v nádobách potažených teflonem, barvách, podlahách odolných vůči skvrnám a v mnoha dalších komerčních aplikacích. Tyto receptury také obsahují polymery, které se obvykle nacházejí v lacích na vlasy. Výrobce tvrdí, že tyto patentované polymery tvoří tenkou, flexibilní „prodyšnou bariéru“, která je navržena tak, aby vydržela hodiny a fungovala jako vaše pokožka.

Zbytek masky Skincerity obsahuje pouze vitamín E, vodu, hroznová semínka Oleja vůni. To je všechno! Vitamin E a olej z hroznových jader jsou prospěšné (i když standardní) pečující složky. Na druhé straně vůně pokožce vůbec neprospívá. Ve skutečnosti je známo, že vonné složky dráždí a poškozují pokožku. Vidíte, vonné složky dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobuje alergickou reakci v pokožce. I když zcela nereagujete na vonné složky, poškození může nastat každý den. V konečném důsledku může krátkodobě způsobit mírné kožní problémy a dlouhodobě horší.

Receptura Skincerity Renew obsahuje kromě acetonu a polymerů pouze vodu a jednu zajímavou složku s názvem Juvinity (kaprylovo-kaprintriglycerid-geranylgeranylisopropanol). Juvinity podle výrobce chrání buňky před oxidačním poškozením, zajišťuje optimální mitochondriální aktivitu, reaktivuje syntézu hlavních složek pokožky, udržuje funkčnost cytoskeletu a prodlužuje životaschopnost buněk udržováním délky telomeru. V konečném důsledku by to mělo poskytnout výhody proti stárnutí. Chtěli bychom však zdůraznit, že Juvinity je poslední složkou ve vzorci Skincerity Renew, což znamená, že je to složka s nejnižší koncentrací ve složení.

Kde se prodávají produkty péče o pleť?

Přestože nedoporučujeme Skincerity, měli byste vědět, že pokud nenakupujete online od dodavatele třetí strany, jako je Amazon nebo eBay, nemůžete si objednat produkty z webové stránky Nucerity, pokud nemáte sponzora Nucerity a neznáte jeho Nucerity ID a uživatelské jméno. Jak můžete vidět, nákup produktů Skincerity je skutečnou výzvou. Máme také podezření, že každý sponzor Nucerity, na kterého narazíte, se vás pokusí přesvědčit, abyste se stal distributorem, protože je to skvělý způsob, jak vydělávat peníze.

Jaká je politika vrácení skincerity?

Zásady vrácení zboží společnosti Skincerity říkají: „Pokud nejste spokojeni, budete mít 30 dní od data nákupu na vrácení produktu. Jednoduše vraťte nepoužitý díl v originální krabici pro rychlé vrácení kupní ceny. Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné.“

Je skincerity krutost zdarma?

ARIIX, mateřská společnost Nucerity, je bez krutosti. V roce získal ARIIX oficiální uznání bez krutosti od organizace PETA spolu s právy na používání značky programu Beauty Without Bunnies.

Recenze skincerity

Skincerity recenze jsou směsí pozitivních a negativních. Mnoho pozitivních recenzí naznačuje, že maska ​​skincerity může pomoci při léčbě akné, jizev, pórů a pigmentace. Mnoho negativních recenzí Skincerity naznačuje, že aceton vede k podráždění pokožky, suchosti a dalším vedlejším účinkům. Někteří spotřebitelé jsou navíc zmateni, proč výrobky stojí stejně, když zvažují relativně jednoduché složky. Zdá se, že relativně vysoká cenovka sehrála alespoň nějakou roli v negativních recenzích Skincerity.

Jaké jsou alternativy ke skincerity?

Celkově jsme z produktů Skincerity velmi zklamáni. Přestože výrobce zdůvodňuje, proč ve svých přípravcích používá aceton, ve skutečnosti si nemyslíme, že údajné výhody převažují nad vysušující a destruktivní povahou aplikace acetonu na pokožku. Ale nebojte se, máme alternativu, kterou můžete zvážit, pokud hledáte produkty péče o pleť proti stárnutí: Formulyst. Používáním pouze toho, co je ověřeno a testováno k výkonu, Formulyst nabízí ve svých produktech jedinečnou kombinaci prospěšných složek proti stárnutí.

Jedním z produktů, které doporučujeme, je Formulyst Anti-Aging Concentrate. Toto sérum bez vůně obsahuje vysoké koncentrace složek proti stárnutí, jako je alfa-arbutin, peptidy, extrakt ze zeleného čaje, vitamíny C a E a další. Složení je navíc plné změkčovadel, jako je bambucké máslo a skvalán zjemněte pokožku a nezanechávejte mastný film. Formulyst Anti-Aging Concentrate je opravdu komplexní sérum, které může pomoci při péči o vaši pleť a zároveň pomáhá redukovat výskyt stařeckých skvrn, vrásek a jemných linek.

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář