které vám budou nejvíce vyhovovat a jak je nosit| Zdravápleť

17. únor Myší vlasy: světla v tmavě hnědých vlasech

Pokud uvažujete o tmavě hnědých vlasových akcentech, myší chlupy jsou trendovou odpovědí na všechny vaše modlitby. Pozor, melirování myších chloupků lze provést prakticky v jakémkoli odstínu. Jsou ale ideální alternativou, jak na tmavé vlasy nanést hnědé světlo a získat hřívu plnou světla, života a lesku. proč? Říkáme vám všechno.

Myší vlasy jsou jedním z velkých vlasových trendů roku 2022 spolu s dalšími, jako jsou střihy myší, střihy bobů nebo parmice. V roce, kdy jsou zapotřebí přirozené textury, takže pokud jde o hřívu, myší chlupy jsou perfektním hnědým bleskem pro získání přirozeného vzhledu, ale plného světla a osobnosti v tmavých vlasech.

Sbohem balayage reflexy, ahoj myší chlupy:

Highlighty balayage patří v posledních letech bezpochyby k těm nejžádanějším v kadeřnických salonech. Byly virové. Nicméně, pokud jde o tmavé vlasy, balayage může být poněkud nucen. Z tohoto důvodu se zdá, že myší chlupy sesadily z trůnu balayage, pokud jde o zvýraznění tmavě hnědých vlasů.

Hlavním rozdílem mezi nimi je výsledek. Tóny vlasů na myši působí na celé vlasy tak, že do nich vnášejí malé pramínky lesku (od kořínků po konečky), aby získaly téměř nepostřehnutelné odlesky plné světla. Odtud pochází jeho jméno „mousy“, což v angličtině znamená plachý.

Barva se nanáší rovnoměrně od kořínků po konečky. V balayages je však melír rozmazaný, přesouvá se od méně k intenzivnějšímu a monopolizuje většinu barvy na koncích. To je důvod, proč jsou myší chlupy z brunetek nejtmavší.

Je to ideální způsob, jak porodit tvář bez radikální změny. Proto je perfektní volbou pro diskrétnější ženy nebo pro ty, které nechtějí s vlasy příliš experimentovat.

Co jsou to myší chlupy? Je to všechno o akcentech tmavě hnědých vlasů v současnosti.

Jak už jsem řekl, myší chlupy je technika barvení, při které se nanášejí malé pramínky barvy od kořínků ke konečkům, aby se vytvořil efekt, který vlasy jemně rozzáří. Vlasy se lesknou, kape jejich barva a ten efekt „něco jsi udělal, ale nevím co to je“. Cílem je obnovit odlesky vytvářené sluncem s jemným a přirozeným zabarvením.

Proto je tato technika barvení ideální pro tmavě hnědé a hnědé vlasy. Je však ideální i pro světlé a blond vlasy, přičemž má omlazující účinek na jakoukoli barvu vlasů.

Výsledek? Super přirozený a lichotivý efekt s přirozeným povrchem, odolnější a snadno se udržuje.

Jak udržovat srst myši:

Tyto reflexy se snáze udržují jako balayage, je však důležité dodržovat vlasovou rutinu založenou na hydrataci a používání produktů, které zajistí, že nebudou oranžově.

Udržování světla v tmavě hnědých vlasech:

Zde jsou 4 produkty, které potřebujete:

Šampon bez pomerančů od FANOLA

Chcete-li zachovat akcenty tmavě hnědých vlasů, je nezbytné držet na uzdě rebelské oranžové tóny. Tento šampon je zabíjí a zároveň dodává lesk, hydrataci, hebkost a výživu. Obsahuje kokosový olej, květ diadém, mléko monoi a pigmenty, které společně neutralizují oranžové tóny a zabraňují lámání a třepení konečků. Ideální pro chlupy filmové myši.

Oranžová maska ​​bez vlasů od FANOLA

Abychom udrželi akcenty v perfektním stavu, musíme nakrmit a dokončit oranžové tóny. Tato maska ​​je dělá obojí a díky svému modrému pigmentu neutralizuje nežádoucí měděné odlesky. Klíč ke skvělému vzhledu.

Barevný balzám Okara od RENE FURTERER

Šikovný kondicionér, který pečuje a opravuje barvené vlasy, rozmotává vlasy a fixuje barvu. Obsahuje extrakt z vilínu (fixační pigment), extrakt z okary (který obnovuje vlasy a vyživuje je do hloubky) a refletlumière (který rozjasňuje vlasy a navrací jim lesk).

Buďte intenzivní PANTENE Repair & Protect

Bezpochyby výživné vlasové sérum, které zaceluje roztřepené konečky a posiluje je, aby byly jemné a lesklé. Ideální pro zlepšení vzhledu barvených vlasů.

Napsat komentář