krokový lifting řas

O tom, co jsem vám již řekl Instagram Chci otestujte ošetření estetického centra abychom vám krok za krokem řekli, z čeho sestávají a abyste si vybrali ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Mnozí z vás mi řekli, že tento typ léčby obvykle neděláte, protože nevíte, jak to funguje, nebo zda skutečně dosáhnete očekávaných výsledků. I když nevýhodou, kterou jste zmínil nejvíce, je cena, která byla podle vás ve většině případů velmi drahá.

Už jsem strávil několik příspěvků tím, že jsem vám říkal o různých ošetřeních v kabině, jako např. ultrazvukové čištění obličejea presoterapiea smyslový tělový peeling Ahoj permanentní manikúra. A dnes je na řadě on lifting řasléčba, která se v posledních měsících stala módou, ale zdráhal jsem se to udělat, protože jsem také slyšel dobré a špatné recenze.

Rozhovor s Raquel, od Centrum krásy Ana Manao Řekl mi, že se jim to povedlo a že v mém případě by to bylo skvělé, protože řasy mám dost dlouhé, ale hlavy jsou blond, takže mám pocit, že jsou krátké.

Rozdíl mezi liftingem, trvalou a prodlužováním řas

Než vám budu pokračovat v vyprávění o svých zkušenostech a názorech na lifting řas, chci, abyste věděli, jaký je mezi nimi rozdíl. mezi liftingem řas, trvalou řasou a prodlužováním řas.

Vystupovat trvalé malé válečky se používají tak, jak to dělají ohýbat záložku, Mezitím on NAHORU Co to dělá, je prodlužovat a tvarovat je od kořene s jakýmisi silikonovými podložkami a se speciální úpravou. Takže, ač se to může zdát stejné, výsledek je jiný.

A co se týče rozšířeníjak už název napovídá, skládá se z ty naše osidlováme více umělými řasami Proč zahušťuje téhož. Jedná se o precizní práci, když vlasy umístíte na vlasy tak, aby vypadaly co nejpřirozeněji a vydržely mnohem déle.

Lifting a tónování řas

Když je to objasněno, krok za krokem vám řeknu, co jsem udělal, co bylo a facelift a barvení řas.

První věc, kterou Rachel udělala, byla odstraňte můj oční make-up aby byly řasy co nejčistší. Potom se podíváme na co velikost modelu byla by moje, protože se liší v závislosti na délce chlopní. Knoflíky jsou to, co můžete vidět uvnitř kapsy (obrázek výše) a mají půlkruhový tvar, který dává oušku zakřivený tvar.

  • Formičku přilepte ke kořínkům řas

S vybranou formou je prvním krokem přilepte formu na kořen řas speciálním lepidlem. Potom s kovovou tyčí Raquel chodila od tyče k tyči a lepila si je. Pocit je vzácný, protože oko má tendenci mrkat, i když je zavřeno. Navíc myslet si, že polit oči lepidlem není zrovna nejchutnější, ačkoli jde o běžný proces, při kterém nehrozí žádné riziko, pokud jej vykonávají profesionálové, jako v tomto případě.

  • Aplikace produktu na otevření kutikuly řas

The růžový produkt funguje to, co vidíte na předchozí fotografii otevření kutikuly řas. Používá se k označení natočení řas a k tomu, aby se každá dobře natáhla, čímž se dosáhne liftingového efektu řas. Jakmile se aplikuje, nechá se působit na několik dní 15 minut, přibližný, pokrytý fólií plast pro lepší penetraci.

Když tento čas pomine produkt se odstraní tamponem růžová až do úplného odstranění. Nyní má už vlasy naprosto rovné.

  • Aplikace přípravku na uzavření kutikuly

Pokud růžový produkt otevřel kutikulu, co dělá, je zavírání „pórů“ karty. Pravdou je, že barvy jsou nápadné, že?

Po nanesení modrého produktu musíte opět přikryjte plastovým obalem a počkejte dalších 15 minut. Po uplynutí této doby ji odstraňte vatovým tamponem a pokračujte v procesu barvení řas.

odstín řas

Nakonec přejděte na odstín řas který také bude moci chvíli jednat. Tímto způsobem se provádí úplná léčba, protože nejen řasy prodlouží a natáhnou ale i obarví tmavé, takže vypadají jako make-up bez něj.

Po čekání, až barvivo začne působit, odstraňte přípravkem a odstraňte plíseň i uši téhož. S velkou péčí je celá oblast narození řas důkladně vyčištěna, přičemž se odstraní všechny zbytky, které mohou zůstat.

Při tomto kroku jsem měla doslova pocit, jako by mi z ramen spadlo závaží, protože modely jsou těžké a mít jejich hodinu v očích je otrava.

Řasa před a po

A protože obrázek vydá za tisíc slov, tady jsou dvě fotky před (foto nahoře) a po (foto níže). Obrázek mluví sám za sebe, jak můžete vidět, změna je působivá! Zdá se, že mám samozřejmě více a mnohem déle řasy, ale nejlepší je, že jsou to mé řasy, ani víc, ani méně. To je dobrá věc na tomto ošetření, které funguje na tom, co už máte a dodává mu přirozený a krásný vzhled.

The cena tohoto liftingu řas + odstín to je 34,90 €. Zdá se mi to velmi rozumná cena, protože efekt liftingu řas vydrží více než měsíc. Výsledek mě potěšil a myslím, že se stane jedním z mých oblíbených ošetření v kabině.

Názory na lifting a barvení řas

Už jsem vám řekla věci během kroku liftingu řas, ale teď vám povím o svých pocitech a názoru na toto ošetření.

The proces trvá asi hodinu a ačkoli Bylo mi velmi příjemněneboť Raquel je nejlepší, je pravda, že je to zvláštní pocit, že se ti „tlačí“ oko, ale nebolí a neobtěžuje.

Věřím Je to jedna z nejlepších terapií, kterou můžete udělat. v kosmetickém centru. Když jsem odtud vyšel, byl jsem zvědavý, protože jsem cítil, jak se řasy dotýkají vrchní části očního víčka a dokonce jsem si uvědomoval velikost svých řas.

Tuto kúru jsem absolvovala 3. srpna a dnes 5. září stále trvá. Je pravda, že některé řasy jdou dolů a vypadá to „neupraveně“ ale v mém případě vydrželo to docela dobře měsíc. Řasenku jsem si v tomto období téměř nenanášela, což je super hlavně v létě, protože můžete jít k bazénu i na pláž, jako kdybyste měli řasenku.

Určitě si to zopakuji, protože si myslím, že to stojí za hodně. Samozřejmě, pokud to uděláte ráno nebo brzy odpoledne, aby se řasy stihly vyvětrat a kutikula se uzavřela, protože pokud to uděláte pozdě a půjdete spát, můžete si je rozdrtit a ošetření není úplně suché, mohou ztratit svůj tvar.

Co si myslíte o výsledku? Zkoušel někdo lifting a barvení řas? řekni mi!

Chcete-li slevu 10 € na první ošetření v ANA MANAO, napište mi na Instagram, Facebook nebo mi zanechte komentář k tomuto příspěvku a já vám pošlu kartičku přítele se slevou.

Napsat komentář