Krém na ruce Yope – zkušební kosmetika

Ruce jsou jednou z částí těla, na kterých nám záleží nejméně. Je to však jedna z nejexponovanějších oblastí, a proto stárne rychleji. Proto je důležité starat se o ně tak, jak si zaslouží.

Před časem jsem objevil na internetu Krémy na ruce značky Yope a rychle jsem je zařadil do seznamu přání, protože vypadali skvěle a musel jsem vyzkoušet jakékoli. Jisté je, že se prodávaly jen přes internet a já jsem byl línější si je koupit. Ale jednoho dne překvapením, když jsem šel do jednoho z mých oblíbených kosmetických obchodů v Zaragoze, CaliopiMěli všechno! tak od té doby je kupuji tam.

Přírodní krém na ruce s čajem a mátou od Yope

  • Suma: 100 ml
  • cena: 9 €
  • přísad (INCI): voda, Evropský olivový olejcetearylglukosid, butyrospermum parkii untsorbitanový olivový olej, glycerin, kokosový olejglycerylstearát, isononylisononanoát, cetearylalkohol, tokoferylacetát, olej ze semen arganie, extrakt z listů kamélie sinensis, extrakt z listů máty peprné, benzylalkohol, parfémxantanová guma, kyselina benzoovákyselina dehydrooctová, glutamát diacetát tetrasodný, benzoát sodný, sorban draselný, citronellol, geraniol, limonen, linalool.

V seznamu složek je jeho vysoký obsah v olivový olej a bambucké máslo. Kromě toho nosí kokosový a arganový olej, stejně jako výtažky z kamélie a máty, což jsou názvy tohoto čajového a mátového krému.

Ostatní složky, které nevyzdvihuji, nemají žádné riziko a jsou to jednoduše změkčovadla, rozpouštědla a konzervanty. Je to tak, jak můžete vidět v tomto INCI Krém na ruce Yope čaj a máta Obsahuje nějaké alergeny a trochu pochybnější konzervanty, které jsou však ve většině receptur obvyklé a jelikož se dostávají do konce, můžeme usoudit, že jejich množství je minimální.

V mém případě nemám problém používat produkty tohoto typu, jsem si vědoma toho, že chceme-li, aby nám krém vydržel, musí mít konzervanty. Alergeny jako citronellol, geraniol a spol (jejichž funkcí je dávat kosmetickou vůni) je další téma a chcete-li můj názor Ano, bral bych jejich polovinu (protože si myslím, že jsou zbytečné) ale pochopila jsem, že jsou v malém množství a že se nic neděje.

Ale kromě toho, je-li tento krém na blogu, je to proto, že si zaslouží pořádný příspěvek. proč? No protože je to jeden z nejlepších krémů na ruce, jaké jsem za poslední léta vyzkoušela.

Mezi jeho zvláštnosti Zdůrazňuji jeho velikost, se 100 ml Je to krém na ruce, který jde daleko. Není to obyčejná velikost, jelikož krémy mají většinou 50 ml. To je výhoda a nevýhoda zároveň, protože je to fenomenální, protože je hodně ale ne je to krém, který můžete nosíš ho v tašce?. Ale hej, používám ho doma a mám ho na stole, takže ho můžu mít stále po ruce a vždy ho aplikovat.

další jeho výhodje to jeho texturadokonale taje a nenech ten pocit tuku nebo lepkavé, které zanechávají nejkrémovější krémy. Líbí se mi to, protože pokožka je naprosto hydratovaná a to na mnoho hodin, ale dokážete kdykoli dosáhnout bodu, kterého si velmi vážím?

A konečně, vůněYope má různé krémy na ruce s různými vůněmi, pro které jsem se rozhodla čaj a mátu, protože voněla svěžejší. Vzhledem k vysokému obsahu parfemace ve složení jde o parfém, který na pokožce vydrží celé hodiny, takže pokud si je plánujete koupit, vyberte si parfém dobře, protože vás bude provázet po dlouhou dobu.

Můj názor na čaj a mátový krém na ruce Yope

Jak už jsem vám řekl v příspěvku, myslím tento krém na ruce Yope (v kterékoli ze svých odrůd pachů) je a dobrá volba, chceme-li mít ruce hydratované a hlavně upravené.

  • The hydratace vydrží hodiny a nezanechává pocit mastnoty.
  • Mít dobré ingredience jako je olivový olej, bambucké máslo, kokosový olej nebo arganový olej, díky kterým je receptura velmi zvlhčující a vyživující.
  • Je ideální pro pečujte o své ruce po celý rokiv nejchladnějších měsících.

Jeho cena je možná vysoká na to, co běžně najdeme na trhu, ale třeba myslet na to, že má 100 ml a jde daleko. Doma je to krém, který mám vždy a budu ho opakovat pořád dokola, protože si myslím, že má velmi dobrou kvalitu a především mi hydratuje ruce, aniž by byly lepkavé, a to je pro mě velmi pozitivní bod.

⭐Skóre: 8,9 / 10

Jste se pokusili?

Pokud se vám líbí tento typ příspěvků, stále si můžete přečíst ten, který jsem věnovala Lidlu Q10 😉 Bude se vám líbit!

Napsat komentář