Krém na obličej Kiehl’s Ultra

Existuje mnoho druhů pleti, které se s příchodem podzimu stávají dehydratovanou. Tento typ poruchy kůže je dočasný a může se vyskytnout u jakéhokoli typu pleti.

Stalo se mi to před rokem a neuměla jsem se vyrovnat s napětím na mé tváři, tak jsem šla za kamarádkou, která pracovala v Kiehl’s, aby mi potvrdila, že moje pleť je dehydrována těmi studenými hydratačními krémy (které jsem si musela koupit). . na Amazonu).

Jisté je, že jelikož jsem se bála o svou pleť, která bývá smíšená, byla i dehydrovaná a právě ona mi doporučila dva produkty, které mi při společném používání řekla, že mnoho zákaznic kdysi bojovalo proti dehydrataci: Ser Hydro Plumping a Ultra krém na obličej To je to, o čem jsem zde dnes mluvit.

Ultra Facial Cream Denní krém Kiehls

  • Suma: 50 ml
  • cena: 28 € (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua / Voda, Glycerincyklohexasiloxan, SqualaneBis-PEG-18 methylether dimethylsilan, stearát sacharosy, stearylalkohol, PEG-8 stearát, myristylmystat, pentaerytrityltetraetylhexanoát, Olej ze semen Prunus Armeniaca / Olej z meruňkových jader, fenoxyethanol, Persea Gratissima Oil / Avokádový olejglycerylstearát, cetlalkohol, Olej z otrub Oryza Sativa / Olej z rýžových otrub, Ovocný olej Olea Europaea / Olivový ovocný olejchlorfenesin, kyselina stearová, kyselina palmitová, disodná sůl EDTA, akryláty / C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, karbomer, Prunus Amygdalus Dulcis olej / olej ze sladkých mandlíxantanová guma, ethylhexylglycerin, hydroxid sodný, tokoferol, glycinový sójový olej / sójový olej, Extrakt z kvasinek Pseudoalteromonaskyselina myristová, hydroxypalmitol sfinganin, BHT, Kyselina salicylováKyselina citrónová

Jedná se o denní krém, který je svým složením ideální pro všechny typy pleti. V případě mastné pleti s akné nevím, jestli bych si troufla na to, ale na tento typ pleti jsou lepší specifičtější krémy.

Pro suchou, normální či smíšenou pleť je to ovšem velmi vhodný krém. Hlavní přednosti jsem zvýraznil zelenou barvou, i když, jak vidíte, konzervační prostředek (fenoxyethanol) je poměrně velký, takže vše, co následuje, bude ve velmi malých množstvích.

Avšak složky tohoto krému, které jsou zodpovědné za „čarování“ spolu s Hydro Plumping sérem, jsou opět glycerin, jak se to děje v tomto séru a skvalen. Posledně jmenovaný má složení podobné kožním lipidům, takže glycerin a další složky zadržují vodu, zatímco lipidová vrstva se vytvrzuje přísadami, jako je skvalen nebo jiné oleje, které se také vyskytují v tomto INCI.

Můj názor na Kiehl’s Ultra Facial Cream

Kombinace séra a krému mi zachránila pleť na podzim a v zimě 2017, takže vždy, když mám příležitost, doporučuji.

Koneckonců, dehydrovaná pokožka potřebuje pouze zvlhčující a poněkud okluzivní složky k opětovnému složení hydrolipidické vrstvy naší pokožky.

Jako tip, pokud se rozhodnete pro tento krém, vezměte si 50 ml nádobku, protože funguje hodně, nebo chcete-li ji vyzkoušet, je zde velikost 30 ml (myslím), že může být dobrá volba. Je to test.

Každopádně, aspoň jsem si to myslel. Pokud tedy nechcete utrácet tolik peněz, můžete si zeptat vzorek séra Hydro Plumping a další z tohoto krému a pokud vás přesvědčí, jsou zde dva produkty, na které bych si se zavřenýma očima vsadila.

⭐Skóre: 8/10

Jaké krémy používáte pro dehydrovanou pleť?

Napsat komentář