Krém na krk Strivectin– tvůj kosmetický blog

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Krém na krk Strivectin

.

Co je krém na krk Strivectin?

Jednou z nejčastějších otázek týkajících se péče o pleť je: „Opravdu potřebuji krém na krk?“ Tuto otázku si můžete položit, zanedbáte-li pokožku na krku a začne se to projevovat (takto vypadá technický výstřih?!). Nebo jste možná používali krém na obličej nebo sérum na krk proti vráskám, ale nemělo to požadovaný účinek. Pokud to zní jako vy, možná jste zvážili přidání specializovaného krému na krk do svého režimu péče o pleť, jako je StriVectin Neck Cream.

Související: Nejlepší krémy na krk

Strivectin Neck Cream údajně viditelně napíná, pozvedá a zpevňuje krk pro mladistvější vzhled. Vyhlazuje linky a vrásky na krku a dekoltu a zaměřuje se na krepovou texturu. Nakonec Strivectin Krém na krk posiluje kožní bariéru, zabraňuje ztrátě vlhkosti a snižuje výskyt zabarvení dekoltu. Abychom zjistili, zda krém na krk Strivectin splňuje tato tvrzení, zhodnotíme klíčové složky a podíváme se na recenze krému na krk Strivectin od skutečných zákazníků.

Stojí péče o pleť Strivectin za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu. Produkty StriVectin jsou drahé, například StriVectin TL Advanced Tightening Neck Cream stojí 95 dolarů.

Dle našeho názoru produkty Strivectin nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje krém na krk Strivectin?

Prvních šest složek krému na krk Strivectin (tj. složky s nejvyšší koncentrací) jsou změkčovadla nebo zvlhčovadla. Tento krém má velmi bohatou, hladkou texturu díky vysoké koncentraci bambuckého másla. Bambucké máslo působí jako okluzivní změkčovadlo, které pomáhá udržovat vlhkost v pokožce.

NIA-114
Krém na krk Strivectin obsahuje také slušné množství myristylnikotinátu (Strivectin tuto složku nazývá NIA-114). Myristyl nikotinát je derivát kyseliny nikotinové, složky vitamínu B3.

I když tato složka není úplně stejná jako niacinamid, poskytuje mnoho stejných výhod. Některé z těchto výhod zahrnují opravu kožní bariéry a zlepšení hydratace pokožky, jakož i snížení zánětu, skvrn, skvrn, akné a vrásek.

Doporučujeme Carrot & Stick The Repair Serum, protože kombinuje niacinamid se sedmi botanickými neuropeptidy a uklidňujícími, rozjasňujícími rostlinnými látkami na podporu mladistvého lesku.

Peptidy
Krém na krk Srivectin obsahuje dva peptidy, tetrapeptid-21 a acetyldipeptid-1 cetylester, které jedinečným způsobem zlepšují vzhled pokožky.

Tetrapeptid-21 je klasifikován jako signální peptid, protože funguje tak, že vysílá signály do buněk. Tento proces, známý jako buněčná signalizace, probíhá v těle přirozeně každý den. Například když kolagen degraduje, produkuje peptidy, které vysílají signály do kožních buněk, aby vytvořily více kolagenu.

Syntetické peptidy používané v produktech péče o pleť, jako je tetrapeptid-21, mohou napodobovat tyto přirozeně se vyskytující peptidy, čímž způsobují, že pokožka si „myslí“, že kolagen se rozkládá. To způsobuje produkci nového kolagenu. Zvýšená hladina kolagenu má časem za následek pevnější pokožku a méně jemných linek a vrásek.

Acetyldipeptid-1 cetylester také funguje prostřednictvím buněčné signalizace; tento peptid signalizuje kožním nervovým buňkám, aby uvolnily met-enkefalin (relaxační, bolest uvolňující poselská molekula). To je důvod, proč se Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester používá ve vzorci krému na krk Strivectin ke zmírnění napětí a pomáhá předcházet vzniku vrásek a mimických linek.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Ceramid NG
Strivectin Neck Cream údajně obsahuje i směs ceramidů, ačkoli v tomto vzorci je jen jeden ceramid: ceramid NG.

Ceramidy jsou skupinou voskových lipidových molekul, které jsou přirozeně produkovány kůží a jsou nezbytné pro podporu kožní bariéry (stratum corneum). Správně fungující stratum corneum je nezbytné pro zdravou pokožku, neboť udržuje epidermis hydratovanou a slouží jako bariéra pro environmentální stresory, infekce, dráždivé látky a alergeny.

Bez ceramidů je kožní bariéra oslabena, což může vést k suchosti, svědění a dokonce ke známkám stárnutí. Lokální aplikace ceramidů může pomoci doplnit hladiny ceramidů, čímž se obnoví přirozená bariéra pokožky.

Carrot & Stick The Repair Cream doporučujeme pro suchou pokožku, protože kombinuje ceramidy s probiotiky a zklidňujícími rostlinnými výtažky, které pomáhají vyrovnávat mikrobiom a udržovat pokožku hydratovanou.

Rozjasňující komplex rostlinného původu
Nakonec Krém na krk Strivectin obsahuje „rozjasňující komplex rostlinného původu“, který rozjasňuje pokožku krku a pomáhá zlepšit zabarvení. Některé z botanických extraktů obsažených v tomto komplexu zahrnují extrakt z kořene lékořice, extrakt z medvědice lékařské a extrakt z kořene zázvoru.

Jak používat Strivectin krém na krk

Krém na krk Strivectin by se měl nanášet na vyčištěnou pleť ráno a večer. Začněte nanesením tenké vrstvy na přední část krku. Potom jemně vmasírujte do pokožky pohybem nahoru. Naneste Krém na krk Strivectin podél linie čelisti a po stranách krku. Nakonec vmasírujte Strivectin Neck Cream do dekoltu krouživými pohyby.

Kde se prodává krém na krk Strivectin?

Krém na krk Strivectin se prodává na webové stránce značky, jakož iu prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, Ulta, Sephora a další.

Jaké jsou zásady vrácení společnosti Strivectin?

V pravidlech vrácení Strivectinu se uvádí: „S radostí akceptujeme vrácení nových i mírně použitých produktů bezplatně do 30 dnů od přijetí.“

Je Strivectin Cruelty Free?

Strivectin je bez krutosti a oficiálně certifikován bez krutosti programem PETA Beauty Without Bunnies.

Krém na krk Strivectin recenze

Recenze krému na krk Strivectin na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Ve skutečnosti jsou všechny recenze 5-hvězdičkové hodnocení a říkají jen pozitivní věci. Považujeme to za poněkud překvapující a zajímá nás, zda má značka na své webové stránce pouze pozitivní recenze. Abychom získali lepší představu o recenzích krému na krk Strivectin, podívali jsme se na webovou stránku Ulta.

Po téměř 900 zákaznických recenzích získal krém na krk Strivectin průměrné hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček. Spousta zákazníků potvrzuje, že tento krém se dobře roztírá a rychle vstřebává. Jedna pozitivní recenze krému na krk Strivectin říká: „Zdá se, že funguje skvěle. Nejprve jsem dostal zkušební velikost a používal jsem ji několik dní, dokud jsem si nekoupil plnou velikost. Je to trochu drahé, ale myslím, že to funguje a dokonce i můj manžel si všiml rozdílu.“

Negativní recenze jsou většinou o účinnosti produktu; mnozí zákazníci zaznamenali malé nebo žádné výsledky, dokonce i po měsících používání. Jedna negativní recenze krému na krk Strivectin říká: „Upřímně řečeno, nevidím žádný rozdíl. Ze začátku se zdá, že to trochu funguje, ale toto mírné zlepšení trvá jen asi hodinu.“ Další negativní recenze se týkají vedlejších účinků krému na krk Strivectin, jako je zarudnutí kůže, podráždění a svědění. Například jeden zákazník říká: „Byl jsem tak nadšený, že jsem to vyzkoušel, dal jsem si to kolem krku, po hodině jsem to zkontroloval a zjistil jsem, že je to červené, vyvýšené a zabarvené. Takže zklamání.

Jaké jsou alternativy krému na krk Srivectin?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Napsat komentář