Kožní urea – Testovaná kosmetika

co je močovina

The močovina Produkuje se přirozeně v těle, ačkoli ten, který se v současnosti používá pro kosmetické účely, je syntetický a má vylepšené funkce, díky kterým se to dělá ideální k ošetření suché pokožky nebo pokožky s hyperkeratózou.

INCI: močovina

K čemu se močovina používá v kosmetice?

Jeho hlavní funkcí je hydratace který pomáhá dermis a epidermis hydratovat a zároveň předcházet ztrátě vody.

Kromě toho má funkci drhnout takže se používá při ztuhlé kůži v důsledku dermatitidy, psoriázy atp.

Vlastnosti močoviny pro pokožku

  • zvlhčovače
  • Zvlhčovače
  • křoviny

zvlhčovače

Provádí se hydratační aktivita močoviny na kůži přidejte vodu na velmi suchou nebo šupinatou pokožku. Toto působení je umocněno ostatními vlastnostmi, takže hydratace je hlubší díky hydratační práci a snadnému odlupování, které vykonává urea v epidermu.

Zvlhčovače

Podobně i močovina má zvlhčující vlastnosti, které zabraňuje dehydrataci a vysušení poskytuje lepší vzhled matné pokožce. Močovinový krém dosáhne spolu s ostatními složkami receptur hydratační bonus, který zabrání ztrátě vlastní vody pokožky.

křoviny

V neposlední řadě je to jeho exfoliační vlastnost. Močovinový krém provede druh peelingu, který pomáhá obnova kožních buněk. Tato aktivita je ideální pro pokožku s hyperkeratózou, tedy přebytkem keratinu, který ji činí hrubší a vytváří oblasti mozoly nebo mozoly jakož i kůži s kožními onemocněními, jako je psoriáza, ekzém nebo dermatitida.

močovinový krém

Močovinový krém se obvykle nachází v koncentrace mezi 5 a 10 %. Avšak při ošetření v kabině, které provádějí dermatologové nebo kosmetičky, mohou koncentrace dosáhnout až 40 %, protože jsou profesionálně kontrolovány.

Močovina je indikována zejména na suchá nebo velmi suchá pokožka a jak jsem ti řekl kůže s hyperkeratózou.

Jeho výsledky jsou velmi dobré av některých případech se obvykle kombinuje s kyselinou salicylovou, zvláště pokud chcete odstranit ztvrdlou kůži, ruce nebo paty.

Seznamte se s #removinglabels, které jsem vyrobila s Lidl krémem a zjistěte, jestli se opravdu vyplatí koupit.

Napsat komentář