Koupit Maybelline Brow Drama| Zdravápleť

3. září Maybelline Brow Drama

Zveřejněno ve 13:31 v kategorii Carmen Makeup

Na chvíli, obočí se staly a stavebním kamenem pečovat o náš vzhled. příčina? Možná jsou zvednuté obočí modelu Milá Delevingne ti, kteří opět upozornili na tu část naší tváře 😉

A je tomu tak make-up obočí může oddělovat nebo zavírat oči, může zkrátit nebo prodloužit čelo; udělejte si víceméně široký nos… jako byste je zanedbávali! Jak si nalíčit obočí je nevyhnutelné.

je jich mnoho produkty na obočí. Využívat nás Super nabídka (41% sleva), dnes chceme mluvit o Maybelline Brow Drama.

Od svého uvedení na trh je tento produkt na obočí hitem! Co dělá? na rozdíl od Maybelline Brow Drama? Jeden jeden produkt máme stejnou službu tužky, hřebene a fixátoru, protože tato řasenka na obočí stíní, vyplňuje a nastavuje obočí pro přirozený finiš. A velmi důležité: použití je velmi snadné!

Maybelline Brow Drama vezmi si jedno zaoblený kartáč To aplikujte požadované množství na obočí bez zabarvení pokožky. Jeho gelová textura je velmi příjemná a vše udržuje malé chloupky na místě, ale zároveň umožňující pohyby obličeje.

Tato řasenka na obočí Maybelline je dostupná v tři tóny:

  • Tmavá blondýna
  • středně hnědá
  • tmavě hnědá

Jak se aplikuje Maybelline Brow Drama?

  • Kartáček Maybelline Brow Drama jemně přiložte na vnitřní stranu obočí.
  • Hřeben na obočí podle tvaru a trvá na těch nejodbojnějších oblastech.
  • Přejděte přes světlejší oblasti.

a je to, dokonalé obočí!

Podívejte se na toto video, ve kterém odborníci z Maybelline vysvětlují, jak se Brow Drama používá pro dokonalé rebelské obočí:

Co si myslíte o Maybelline’s Eyebrow Drama? líbí se ti? využít to nejprve super cena pro Pořiďte si Maybelline’s Brow Drama za pouhých 129 Kč!

Napsat komentář