Kosmetické výhody marulového oleje– tvůj kosmetický blog Napsala Andrea

Zapomeňte na své předsudky o ponechání pleťových olejů ve vašem kosmetickém režimu. Některé z našich oblíbených produktů péče o pleť a vlasy na dnešním trhu používají přírodní oleje – od kokosového oleje přes olej ze šípkových semínek až po arganový olej. Milujeme způsob, jakým dodává vlhkost a zlepšuje texturu, okamžitě se vstřebává a zanechává naši pokožku jemnou a vlasy lesklé a elastické.

Jeden olej, který v posledních dvou letech přitahuje pozornost, je marulový olej. Tento olej sklizený v Jižní Africe z ořechu marula má výživnou sílu s vysokým obsahem důležitých antioxidantů (vitamíny C a E a flavonoidy), jakož i esenciálních mastných kyselin (omega-6 a omega-9). Společně tyto živiny pomáhají vaší pokožce odolávat poškození životního prostředí a ztrátě transepidermální vody, což vede k předčasnému stárnutí pokožky a vlasů.

Ale možná nejlepší věc na tomto oleji je jeho jemná molekulární struktura a pozoruhodná podobnost s přírodními oleji naší pokožky, díky čemuž pokožka a vlasy snáze absorbují živiny. A pokud máte sklony k akné, pomáhá také to, že tento olej má antimikrobiální účinky a je nekomedogenní, takže vám neucpává póry.

Jste připraveni vyzkoušet tento olej? Prohlédněte si produkty, které považují marula za hlavní složku:

 1. Kupte nyní v

  1. African Botanics Pure Marula Oil

  Marulový olej African Botanics pochází z divokých stromů a je ručně sklízen z nejčistších a nejodlehlejších venkovských komunit v Jižní Africe. Je nerafinovaný, certifikovaný organický a fair trade a získává se jediným procesem lisování za studena pomocí nejpokročilejší zelené technologie pro zachycení všech živin.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. Epara Balancing pleťový olej

  Tento pleťový olej obsahuje panenský marulový olej a jeho vysoce koncentrované složení poskytuje silnou směs vitamínů, esenciálních mastných kyselin, flavanolů a antioxidantů v epidermálních vrstvách, čímž podporuje zdravou a zářivou pokožku.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Keranique Marula Oil Hair Treatment Mist

  Tato intenzivní regenerační kúra s luxusní směsí olejů bohatých na omega a silné antioxidanty zvyšuje sílu a odolnost vašich vlasů, vyživuje vlasové folikuly a zároveň zlepšuje strukturu vlasů a dodává jim zdravý lesk.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. REVERIE EVER Recovery vlasový olej

  Spolu s marulovým olejem a dalšími přírodními výživnými oleji tento olej vlasy hydratuje a redukuje vrásky pro přirozeně jemnou a elastickou texturu.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Intenzivní noční péče o pleť Lancer s Hylaplexem a Marulovým olejem

  Tento noční krém proti stárnutí, bohatý na texturu a hluboce hydratační, viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky. Marulový olej vyživuje pokožku vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin a dodává jí mladší vzhled.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář