Kompaktní make-up Sensilis Sun Secret SPF 50+

Podzim už sice přišel, ale ještě se neobjevil, protože si nadále užíváme teplo a slunečné dny. To už víte ať je léto, podzim, jaro nebo zima, musíte pokožku chránit před sluncem (hlavně dívka), chceme-li ji déle udržet mladou a bez vrásek.

Abyste nám s tím pomohli, už víte, že vám to vždycky říkám Nejlepším krémem proti stárnutí je vysoký ochranný sluneční faktor. A ano, uvědomuji si, že jsem miliardou osobou, která si udělala tento vtip. laboratoř pokaždé, když jdu zlepšení vzorců a formátuje tak, aby bylo používání opalovacího krému velmi pohodlné.

Produkt, který vám dnes přináším, splňuje vše, co jsem vám řekl. The Kompaktní make-up Sensilis Sun Secret s SPF 50 Je ideální pro chůzi s make-upem a ochranou před sluncem ve stejném gestu. Navíc, pro ty z vás, které máte stejně jako já smíšenou nebo mastnou pleť, musím říct, že je fenomenální, ale dříve, než na tuto kosmetiku řeknete svůj názor, rozebereme si ji do hloubky.

Kompaktní make-up Sensilis s ochranou proti slunečnímu záření SPF50

  • Suma: 10 g
  • cena: 12,50 eur
  • Bez parabenů
  • Bez minerálních olejů
  • Voděodolný
  • přísad (INCI): Dikaprylkarbonát, Oxid titaničitý (nano)fenyltrimetikon, hydrogenovaný polydecen, oxid zinečnatýpolyethylen, Hydrogenovaný kokosový olejglyceryldibehenát, oxid hlinitý, triběhenin, Glycerylběhenát, dimetikonoxid křemičitý, bisabolol, tokoferylacetát, Extrakt z listů Peucedanum Ostruthium, Extrakt z listů Buddleje Davidii, Extrakt Artemisia Umbelliformis, Výtažek z kůry/poupenů Pinus Pinasterlecitin, tokoferol, askorbylpalmitát, glycerin, diglycerin, kyselina citrónová, voda (voda), Benzoát sodný, sorban draselný. +/- slída; IC 77492 (oxidy železa); IC 77891 (oxid titaničitý); IC 77491 (oxidy železa); CI 77499 (oxidy železa).

Začněme s jeho ingrediencemi. I když to Sensilis nezmiňuje tento kompaktní make-up s opalovacím krémem je vytvořen na bázi fyzických ochránců. Jak jsem vám tehdy řekl, existuje několik druhů opalovacích krémů (chemických, fyzikálních nebo biologických). The fyzické které jsou ty, které se nás dnes týkají, má funkci odráží sluneční světlo „skákáním“ paprsků. Tyto filtry mají tu zvláštnost, že chrání při aplikaci, což není případ chemikálií, které se musí před expozicí nechat působit půl hodiny.

Stojíme tedy před tímto objasněním produkt s fyzickými opalovacími krémy (ty, které vidíte ve fialové). Na úrovni ingrediencí je to ochránce, který není špatný, ale musí být jasné, že to není ochránce, který chrání přebytek. Ve městě by se hodilo nosit chráněnou tvář denně po celý rok a také s poznámkou barvy. ale Nikdy bych tento produkt nepoužil na pláž nebo k bazénu (ačkoli se píše, že je voděodolný) a netrávit mnoho hodin venku.

Přísady, které nebarvíte, jsou rozpouštědla, pojiva, kondicionér, konzervační látky, změkčovadla, regulátory viskozity či parfémy, které nejsou pro pokožku nebezpečné. Ty, které vidíte ve žluté barvě, jsou o něco diskutabilnější, ale bez rizika. Tedy formulace tohoto makeupu je docela dobrá za to, co je obvykle vidět uvnitř kompaktního make-upu v lékárnách a paralékárnách.

Můj názor

KONTEJNER: Co se týče balení, musím říct je to velmi praktické ale co nejméně se mi líbí jeho houba. Obecně se mi líbí textura těchto produktů, ale ne jejich houbičky a toto by samozřejmě nebyla výjimka. Jakmile jí dáte pár použití, houbička se moc naimpregnuje a pak ji už téměř není kde držet, je to velmi nepříjemné. Myslím, že to skončím používáním syntetického kartáčku, který je mnohem hygieničtější a snadněji se používá (alespoň pro mě)

TEXTURE: textura Opravdu mám rád, barva, která je v tomto případě «natural 01», může být na mě trochu tmavá, ale pak jakoby sedla a dobře se roztírala. Má ještě dva odstíny (02 Golden, 03 Bronze). Prý je vhodný pro všechny typy pleti a pravdou je, že má velmi příjemnou texturu, která není mastná a nezanechává na pleti ten pocit masky.

INGREDIENCE: z těchto jsem už něco pokročil. Myslím, že to je vzorec, který je v pořádku pokud jej budete používat v prostředích, kde nebudete velmi vystaveni slunci. Jako základ pod make-up pro každý den do práce se zdá perfektní, ale jak už jsem vysvětlila, nedala bych si jít na pláž nebo k bazénu.

Stručně řečeno, pokud hledáte možnost, která kombinuje opalovací krém a make-up pro každodenní používání do práce, musíte to zvážit, protože to stojí za to. Myslím, že jej budou dobře snášet všechny typy pleti a je velmi praktický na nošení stále v tašce nebo na cestování. Samozřejmě pamatujte na to, že pokud jste vystaveni více, než je třeba, musíte jej aplikovat znovu!

⭐Skóre: 7,8 / 10

Líbí se vám tento typ kompaktního barevného líčení?

Napsat komentář