Kokosové máslo Mercadona – Kosmetika ke zkoušce

že jsem velký ventilátory tělového másla není to tajemství. Nejvíce se mi na nich líbí hydratace nad 24 hodin, kterou mají a nejméně, protože jsou hutnější a pomaleji se vstřebávají. Až dnes!

A říkám dnes, protože jsem to zjistil MANTE-K od Deliplus, kokosové máslo z Mercadony čímž dosahuje intenzivní hydratace a zároveň se rychle vstřebává. Zajímavé ne? Čtěte dále, že vám to rozeberu 😉

Složka Mante K – kokosové máslo Mercadona

  • Suma: 250 ml
  • cena: 99 Kč v supermarketech Mercadona
  • Složení (INCI): voda, butyrospermum parkii unt, glycerin, máslo ze semen shorea stenoptera, kaprylové triglyceridy / kapry, olej ze semen kamélie, parfémvosk Copernice cerifera, olusový olej, tokoferylacetáttokoferol, kopolymer akrylát / behenet-25 metakrylát, dibutyladipathydroxyacetofenon, polyakrylát sodný, hydrogenovaný rostlinný olej, vosk na svícenpentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinamát, fenoxyethanol, hydroxid sodný, disodná sůl EDTA.

Jako první upřesním, že jde o máslo s kokosovou vůní. Možná to na hlavní straně nádoby není moc zřetelné, protože se objevuje obrázek kokosu i slovo „kokos“, ale ne, neobsahuje kokosové máslo, má jen vůni kokosu. Mercadona to dává zřetelněji na zadní straně, kde jasně naznačuje „tělové máslo s kokosovou vůní“.

Ale po objasnění to nebude mít kokosové máslo, ale obsahuje velké množství jiného másla, které je podle mě lepší: bambucké máslo (máslo butyrospermum parkii).

A v seznamu složek nejde sám, doprovází ho další méně známý: unt Ilipe. Extrahuje se z rostliny pocházející z oblasti Bornea a na etiketách je uvedeno jako máslo ze semen Shorea Stenoptera. Stejně jako všechny máslo a oleje je velmi výživný a zvlhčující.

A třetí ingredience, kterou vyzdvihuji, je kaméliový olej, jeden z nejvzácnějších a nejdražších olejů na světě. Takže pokud je v tomto kokosovém másle Mercadona, je to k smíchu.

Na zelenou jsem označila další změkčující složky a pleťové kondicionéry, díky kterým vydrží mnohem déle hydratovaná.

Nádoba na kokosové máslo Mercadona

Jeho obal se skládá z béžové plastové nádoby a dřevěného víka. S kapacitou 250 ml je to on typická nádoba se šroubovacím uzávěrem ve kterých jsou zkratky prezentovány vzhledem k jejich hustotě.

je to on méně hygienický formát jelikož je otevřený, vystavuje výrobek vzduchu a bakteriím a ještě mnohem více, pokud si na výrobek položíme ruce a předem si je neumyjeme.

No a co V ideálním případě byste měli mít špachtli vybrat a nanést na ruku, abych si ji později vmasíroval, ale není to obvyklé, ale předpokládá se, že tento typ produktu nanášíme po sprše a že máme čisté ruce.

Názory na kokosové máslo Mercadona

Toto máslo používám asi 2 měsíce a vydrží… velmi se to šíří a proto není jedním z nejlevnějších produktů Mercadona, ano, je to jedna z nejlépe formulovaných.

Pro mě je jeho silnou stránkou to, že vypadá jako máslo, ale na pokožce působí jako tělové mléko, takže Je tekutější a velmi dobře se vstřebává. Ideální pro každého, kdo se mě vždy ptá na tělové krémy, abyste se mohli obléct hned po oblečení.

The vůně kokosu Nepatří mezi mé oblíbené vůně, ale dá se to vydržet. Všechno pochází z vysokého obsahu parfému, který má. Ale pokud si toto přečte nějaký šéf Mercadonu, bylo by skvělé mít jiné příchutě se stejným složením prosím!

Nakonec je to a Produkt Mercadona, který doporučuji s velmi přijatelnou cenou a kvalitou.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušeli jste toto kokosové máslo Mercadona? Řekněte mi své dojmy 😉

Napsat komentář