Klíč k tomu, abyste byli krásní i uprostřed pandemie

Určitě mnoha z vás došel v těchto dnech izolace kvůli pandemii váš oblíbený hydratační krém nebo sérum.

Když začala karanténa, všechno přestalo. Být doma nám neumožňovalo jít na nákupy, co běžně můžeme dělat v obchodech nebo kamenných prodejnách.

Všechny internetové obchody však nadále nabízely služby a nákupní pobídky za konkurenceschopné ceny.

Tak nevím jak vy, ale pro mě se v dnešní době staly mým záchranným kolem internetové obchody. Neexistuje žádná omluva pro to, že se nepokračujeme v péči o naši pokožku kompletními postupy pro obličej a tělo. Vždy můžete použít online lékárny, jako je DosFarma, která se zabývá ženami a je to jedna z lékáren, kde obvykle objednávám často.

Co nemůže chybět při každodenní péči o obličej

Tyto dny mohou být ideálním časem pro vyzkoušení nových produktů nebo pro zahájení používání fotosenzibilizačních účinných látek, které nám samostatně umožní testovat je bez rizika poškození naší pokožky. To je případ retinolu nebo kyseliny glykolové.

Od jara je třeba omezit tyto typy aktivních složek, protože s nimi mohou interagovat a způsobit sluneční skvrny nebo melasmu, když jsou vystaveny slunci.

Takže izolace byla pro mnohé dobrá na to, aby v těchto měsících zavedla tato aktiva a zkontrolovali změny na své kůži.

Avšak i když se léto blíží k našim každodenním rutinám, existují tři kroky, které NIKDY nemůžete vynechat.

Úklid

Aby tyto krémy působily, je stejně důležité pečovat o obličej krémy i čistit. Prvním krokem, který tedy musíme udělat, chceme-li mít dokonalou pokožku během zateplování, je její čištění. Existuje mnoho čistících prostředků, které nám mohou v této práci pomoci a které jsou ideální pro všechny typy pleti. Vždy se musíme snažit nebýt agresivní, abychom si nedestabilizovali pH. Proto je třeba vyhnout se složkám jako SLS nebo SLES, které se objevují v čisticích prostředcích na obličej.

Jeden z mých oblíbených čisticích prostředků je Šumivá piva Zanechává pokožku čistou a napnutou. Obsahuje ceramidy a hydratační složky, které pomohou udržet rovnováhu pokožky.

Nejraději mám přírodní kosmetiku čistič citlivé pokožky sukin. Důkladné čištění, které vaše pleť ocení.

Hydratace

Hydratovaná pokožka je zdravá pokožka a zabrání vzniku vrásek. Proto je tento krok nezbytný. Musíte se rozhodnout pro krémy s aktivními složkami, které pomáhají hydratovat kůži a zabraňují ztrátě vody z ní.

V této fázi vám vždy říkám totéž, hydratační krémy je třeba hydratovat a ti, co slibují víc, vyhodí peníze, protože to nesplní. Nenechávejte proto na těchto produktech velké sumy peněz. Zvlhčovače z lékárny jsou levné a velmi účinné a dokážou za vás vyřešit víc než jen tuto funkci. mezi mé oblíbené Apa Rilastil 72h nebo Bioderma Mat Control pro mastnou pleť.

Opalovací krém

A nakonec opalovací krém. Na tento krok, který mnozí z nás obvykle potlačují, se často zapomíná a je tou největší chybou, kterou můžeme při rutinách obličeje udělat. Opalovací krémy jsou nejlepším krémem proti stárnutí, protože nás chrání před největším oxidačním poškozením, které naše pokožka dostává.

Laboratoře v posledních letech vytvářejí opalovací krémy s nemastnou texturou, které se rychle vstřebávají a neštípou v očích. Takže neexistuje žádná omluva být chráněn před slunečním zářením.

V internetových lékárnách naleznete jedny z nejlepších opalovacích krémů na trhu. Tři z mých oblíbených jsou Isdinská fúzní voda ideální pro muže, mastnou pleť nebo sportovce. Chcete-li opalovací krém s větší hydratací, je to nejlepší Isdin Age Repair a chcete-li nějaký na mastnou pleť či akné bezpochyby Eucerin Oil Control Gelový krém. Tři úspěchy, které budete milovat.

Napsat komentář