Kiehl’s Hydro-plumping Re-Texturizing Serum – Testovaná kosmetika

Víte, že své produkty ráda svědomitě testuji, ale účinky, které vám dnes přináším, jsem viděla téměř okamžitě.

Jel jsem za kamarádkou Jenni, která pracuje v Kiehl’s, aby mohla měření hydratace pokožky s tím malým gadgetem, který mají v zásobě. Už to bylo nějaký čas, co mi byla tvář velmi napjatá a dokonce jsem viděl nějaké vrásky navíc, které jsem neměl, takže když udělal test, ukázalo se, že mám srst SUŠENÉ. Aniž bych o tom přemýšlela, mi A. Hydro Plumping teď řekla! hehe a měl pravdu.

Možná je to jeden z mých objevů roku a myslím, že od nynějška už nikdy nebude chybět v mé koupelně. The Kiehl’s Hydro-Plumping re-texturizer ser Pomoc udržuje pokožku hydratovanou a dehydrovanou. Protože pro ty, kteří to nevědí, dehydratovaná pleť nemá nic společného se suchou nebo mastnou pletí. Nedostatek olejů či tuků je jedna věc a nedostatek vody druhá.

Ztráta vody v organismu je s přibývajícím věkem přirozená, ale její velmi náhlý úbytek není běžný a obvykle je způsoben různými příčinami. podnebí v suchých nebo větrných oblastech, jako v Zaragoze, kde naše Cierzo dehydratuje i tu nejlepší pokožku? .I oni klimatizace a topení přímo souvisí s nárůstem případů dehydratované pokožky a samozřejmě stres, tabák nebo alkohol které nejsou dobré pro naši kůži ani pro naše tělo.

Kiehls sérum pro dehydratovanou pleť

  • Suma: 75 ml (existuje také 50 ml)
  • cena: 1 399 Kč prodej v Kihels
  • S 15% glycerinem
  • bez zápachu
  • Vyrobte barviva
  • přísad (INCI): voda, glycerin, dimetikonpropandiol, křížový polymer dimethicone/PEG-10/15, polymetylsilesquioxan,chlorid sodný, fenoxyethanolbutylenglykol, chlorfenesin, citrát sodný, kyselina p-anisová, hydroxid sodný, adenosin, extrakt ocymoides nobkyselina citrónová.

Ale dobře, pojďme k věci, pokud jde o přísady, je to docela krátký vzorec, ve kterém je velké množství glycerin že obsahuje (ne méně než 15 %), který, jak jsem vám již řekl při jiných příležitostech, se vyznačuje svou silou zvlhčovač, nebo co je totéž, co pomáhá udržet vlhkost v pokožce a zabránit té náhlé ztrátě vody. Buďte opatrní, protože někdy to může být velké množství a není-li dobře formulováno, produkt může být kontraproduktivní.

V tomto případě je zapotřebí více polymery a silikony (Dávám je do modré) a jsou takové, které dávají glycerinu smysl, protože vytvořením filmu na pokožce brání pokožce ztrácet přirozenou vodu. To je jeho funkci přijde na zabraňuje ztrátě vody vytvoření tenké vrstvy na tváři ke zlepšení jejího vzhledu.

Nakonec obsahuje adenosin co je a kvasinkový derivát který zklidňuje dermis a je schopen stimulovat pokožku, podporuje její normální fungování a tím zlepšuje vzhled vrásek. také nosí extrakt z listů shiso který zabraňuje ztrátě přirozené kyseliny hyaluronové v pokožce, čímž pomáhá předcházet dehydrataci.

The kontejner zdá se mi perfektní. Výrobek nikdy nepřichází do kontaktu se vzduchem, a proto není kontaminován, což zabraňuje jeho úniku, vezmete-li si na výlet.

je textura jak můžete vidět na obrázku silikon a při kontaktu s pokožkou se stává „jako voda“, je to zvláštní, ale velmi příjemný pocit. Přiznám se, že k silikonovým texturám jsem se vždy zdráhala, protože se mi zdá, jako bych si nanášela podkladový make-up, ale já to tak necítím.

Můj názor

Jsem nadšený z tohoto séra! Myslím, že je to dobrá léčba šoku, když je vaše pleť horší než tekoucí kohoutek! Podzim a zima mě doprovázely a pokud se vzbudím na další případ takové hluboké dehydratace, neváhám ho použít.

Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah. niacinamid nebo přidejte a plus kyselina hyaluronová v mé každodenní rutině, abych zjistil, jestli můžu dosáhnout podobný účinek s tímto sérem Kiehls a přijít s dokonalou pletí.

určitě zopakujii když je jeho cena vysoká, kompenzuje ho to šíří se to hodně. Kupovala jsem ho koncem října a jsme v květnu a vydrží déle (nezbylo moc ale natahuje se) takže to považuji za sezónní investici, při které se vyhnou větším problémům jako jsou vrásky či podráždění obličeje.

je a skvělý produkt a nad výstavby což je důležité při jejich testování. Takže doporučuji všem, kteří se přidali do klubu smíšené a dehydrované pleti.

⭐Skóre: 9/10

A co používáte k tomu, abyste se vyhnuli dehydrované pokožce?

Napsat komentář