Kiehl’s Calendula Facial Cleanser

Nebaví mě zkoušet čistící prostředek na obličej. Vím, že pro mnohé je čištění obličeje obdobím lenošení, ale v mém případě, kterému se věnuji už od puberty, je to zásadní krok, který mě baví. Z tohoto důvodu každý měsíc procházím ve své koupelně několika čistícími prostředky na obličej (zejména ve formě gelu), abych hledal nové složky, textury a značky, které bych doporučil. Dnes je na řadě veterán. The Čistící přípravek na obličej s Kiehlovým měsíčkem byl se mnou posledních pár měsíců, aby ti to ukázal Porovnání mezi ním a čističem měsíčku Alma Secret. Používal jsem ho před několika lety, než jsem neměl blog a rozhodl jsem se koupit si malý formát, abych vám o něm mohl říct něco víc.

Calendula Hloubkově čistící pěnový mycí gel

  • Suma: těchto 75 ml (to je také 230 ml a 500 ml)
  • cena: 10 €
  • přísad (INCI): Aqua, glycinát sodný kokil, GlycerinKopolymerové akryláty, chlorid sodný, fenoxyethanol, Citrusový olej z citrónové kůry, limonen, Hydroxid sodnýEDTA tetrasodná, propylenglykol, Geranium Maculatum olej, Výtažek z květů heřmánku Recutita, citrónová, Výtažek z květin Calendula Officinalis, Cymbopogon schoenanthus olej, Extrakt Artemisia AbsinthiumKyselina citrónová.

Jak jsem již vysvětlil ve srovnávacím příspěvku, má několik ingrediencí, které vyčnívají, jako např. extrakt z měsíčku, výtažek z heřmánku, citrónový esenciální olej, výtažek z divoké pelargonie nebo výtažek z pelyňku. Koncentrace těchto účinných látek jsou však velmi nízké, protože pro představu je to jejich šestá složka fenoxyethanol (konzervační látka), která by měla být v koncentracích 1 %, takže vše, co následuje (což je velká většina účinných látek v tomto složení), je v této koncentraci nebo ještě nižší. Proto tento čistící prostředek s měsíčkem kiehls je obyčejná uklízečka. Zdůrazňuji, že mezi jeho povrchově aktivními látkami nejsou žádné z nejagresivnějších vůči pokožce, takže čištění je docela úctivé. Kiehl’s nabídky tři formáty tohoto měsíčkového čistícího gelu. Nejmenší (to je ten, který vám ukazuji na fotkách) má 75 ml a produkt z něj vytáhnete stisknutím kelímku. Potom najdeme 230 ml nádobu a nakonec 500 ml. Tyto dva se mi líbí mnohem víc, protože dávkovač je pohodlnější.

Můj názor na Kiehl’s Calendula Facial Cleanser

Máte-li mastnou nebo smíšenou pleť, je třeba zvážit tento čistící prostředek. Pocit je velmi dobrý a vůně také. Jak jsem vám již řekl ve srovnávacím příspěvku, moc se mi líbí jeho textura. Kiehl’s patří mezi mé oblíbené odličovače. Pokud bych měl něco vytknout, tak je to 75 ml nádobka, která je velmi těžká a při vytlačování se najednou vysune, neboť se nedá změřit. Z tohoto důvodu, koupíte-li si tento odličovač, doporučuji jeho 230 ml verzi, která je pro mě ideální (ten 500 ml je pro mě příliš velký). ⭐Skóre: 7/10

Šťastný týden!

Napsat komentář