Kdy byste měli aplikovat hydratační krém? Průvodce správnou aplikací produktů péče o pleť krok za krokem

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Kdy byste měli aplikovat hydratační krém? Průvodce správnou aplikací produktů péče o pleť krok za krokem

.

Se zdánlivě nikdy nekončícím šílenstvím po 12-krokové rutině péče o pleť inspirované K-Beauty, která najednou činí náš režim jednorázového denního krému složitějším, může být zdrcující snažit se rozluštit, co vaše pleť skutečně potřebuje a v jakém pořadí byste měli aplikujte své produkty, aby mohly být pro vaši pokožku nejúčinnější.

Méně je více a odborníci radí, abychom svoji pokožku nebombardovali příliš velkým množstvím účinných látek a skříní plnou pleťových vod a lektvarů. Naše pokožka zároveň potřebuje více ochrany než kdy předtím před škodlivými účinky moderního života, jako je znečištění a modré světlo.

Rozhodnutí? Je to všechno o rovnováze a učení, co funguje pro vaši pokožku a jak z těchto produktů vytěžit co nejefektivněji.

Není důležité jen to, kde své produkty aplikujete, ale také pořadí, ve kterém je aplikujete. Nechcete utrácet peníze za luxusní oční krém, abyste se dozvěděli, že jste jej používali naprosto nesprávně a opravdu vám nepomohl zbavit se tmavých kruhů, protože o co jde?

„Dobrá péče o pleť je nezbytná,“ říká Tanya Záhoorová, spoluzakladatel Aesthetics Lab. „Ale stejně důležité je, jak své produkty aplikujete. Můžete mít všechny krémy a séra, které potřebujete, ale pokud je nanesete v nesprávném pořadí, možná nezískáte všechny výhody.“

Poskytuje tisková kancelář

Jaké největší chyby lidé dělají při péči o pleť?

Všichni jsme se provinili tím, že jsme přeskočili pár kroků nebo použili nesprávnou kombinaci produktů, ale žijeme a učíme se, co na naši pleť funguje nejlépe.

1. Nesprávná péče o pleť pro váš typ pleti

   „Objedná si nesprávnou kosmetiku pro svůj typ pleti. Například lidé s mastnou pletí používají mastná jídla nebo lidé s mladou pletí používají přípravky na zralou pleť. Mladší pleť má tendenci být mastnější a zralá pleť bývá sušší, takže formulace produktů jsou navrženy s ohledem na tyto typy,“ říká doktorka Ifeoma Ejikeme, kosmetička z Adonia Medical Clinic.

   Používat či nepoužívat pleťový olej? Tento produkt péče o pleť je neustále diskutován mnoha odborníky na péči o pleť, ale pokud vám vyhovuje, jděte do toho. „Ropa je kontroverzním tématem v průmyslu péče o pleť. Každý odborník má o věcech svou vlastní „tézu o kůži“, vysvětluje Dr. Evoma, doktor kosmetologie a zakladatel SKNDOCTOR.

   „Osobně olej doporučuji používat jen těm, kteří mají normální nebo suchou pleť. Mastné pleti postrádá maz, ale naopak, jeho nadbytek. Přidání většího množství oleje do tohoto typu pleti může způsobit/zhoršit akné.“

   2. Příliš mnoho kyselin a účinných látek

   Několik problémů může způsobit i přílišná horlivost s kyselinami. „Za prvé mají příliš mnoho kroků ve své rutině a mnoho aktivních látek aplikovaných ráno i večer,“ vysvětluje Dr. Anjali Mahto, konzultantka dermatologa Skin55 a autorka knihy The Skin Care Bible.

   „Nejenže to může zvýšit riziko citlivosti a vyrážek, jako je dráždivá kontaktní dermatitida nebo ekzém, ale často jde io vyhozené peníze. Ne každý potřebuje každou dostupnou účinnou látku, ale existuje pokušení koupit si spoustu produktů a všechny je použít.“

   Imaxtri

   Pořadí, ve kterém byste měli aplikovat produkty péče o pleť

   Zeptali jsme se odborníků na konečné pořadí, v jakém bychom měli aplikovat naše produkty péče o pleť, abyste ze své pokožky dostali maximum.

   1. Odstraňovač make-upu

       Toto by mělo být jen součástí vaší noční rutiny, pokud jste si nenechali make-up na noc (stane se to bez posuzování), když přijdou na řadu naše oblíbené micelární vody.

       Doktorka Mahto vysvětluje: „První částí vaší noční péče o pleť by mělo být odstranění make-upu a opalovacího krému a podle mě nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít micelární vodu, i když existují i ​​jiné možnosti, například čistící balzámy.“

       Doufáme, že se tím do konce dne zbavíte většiny podkladové báze nebo SPF, které jsou na vaší tváři stále přilepené, ale abyste si byli naprosto jisti, nejlepší je pak použít čistící prostředek.

       12 nejlepších odličovačů, když se voděodolná řasenka nepohne

       Grapefruitový čistící balzám

       Nic se nevyrovná luxusnímu pocitu čistícího balzámu, takže když najdete takový, který nezničí peníze a má vlastnosti rozpouštějící make-up, abyste se zbavili i té nejlepivější řasenky, jste na pozoru. S lehkou svěží vůní zanechává tento bohatý balzám naši pokožku jemnou a jemnou čisté.

       mléčné máslo

       Nemůžeme si být jisti, ale myslíme si, že existuje velká šance, že Glossier Milky Oil byl inspirací pro frázi „malý, ale výkonný“. Dvoufázové složení (složené z micelární vody a oleje) je dostatečně jemné pro suchou pleť, ale odvede špinavou práci a zbaví ji nepoddajného make-upu.

       Perfect Canvas Clean Jelly

       REN Pure Skin Care

       25,00 £

       Stiskněte lžičku do ruky a masírujte si pokožku, abyste viděli, jak smývá vše od voděodolné řasenky až po rtěnku. Velkorysá dávka olejů z hroznových jadérek, slunečnice a luční pěny z něj činí ideální odličovač pro ty, kteří jsou náchylní na suchá místa.

       Odličovač očí a rtů Institut Esthederm High Tolerance 125 ml

       Estederm Institute 24,00 £

       £12,00 (50 % sleva)

       Voděodolná řasenka, šmouhy na rtech a dokonce ani krémové oční stíny nesnesou tento působivý odstraňovač. Rozpustí make-up jedním tahem a zanechá pleť neskutečně hedvábnou. Stačí potřást, poklepat vatovým tamponem a můžete jít.

       Odličovač make-upu Rosaliac

       Tento jemný čistící gel na bázi gelu, vytvořený speciálně pro citlivou pleť a pleť náchylnou k tvorbě skvrn, odstraňuje make-up bez potřeby tření. Jednoduše stiskněte a podržte vatový tampon nasáklý přípravkem na oči, poté jemně posuňte prstem dolů, abyste řasenku odstranili.

       Čistící olej Vinoclean Makeup Remover

       Pokud hledáte něco víc lázeňské (ale ne méně účinné), podívejte se na čistící olej Caudalie se sladkou vůní. 100% přírodní směs hroznových jadérek, slunečnice a sladkých mandlí je bezpečná pro oblast očí a zanechává pokožku jemnou, ne napnutou.

       Čistící balzám Take The Day Off

       Klinika 29,00 £

       23,20 £ (sleva 20 %)

       Tento do značné míry legendární balzám je stále jedním z nejlepších produktů k rozpuštění make-upu obličeje během několika vteřin. Naneste, vmasírujte a poté odstraňte teplým vlhkým flanelem.

       Sensibio H2O odstraňovač make-upu

       Toto ikonické mytí obličeje je oblíbené u vizážistů a má k tomu dobrý důvod. Prořezává lepkavý pudr a stírá mastnotu z obličeje, přičemž zanechává pleť čistou a dokonale vyváženou. Ti, kteří jsou náchylní ke skvrnám, budou milovat, jak pomáhá odstraňovat nečistoty i přebytečný kožní maz.

       Hloubkový čistící olej

       Čistící prostředek na bázi oleje roztaje nepoddajný make-up a voděodolnou řasenku rychleji než odstraňovač na vodní bázi, ale pak budete muset provést důkladné druhé čištění. DHC má skvělou cenu (není třeba utrácet spoustu peněz na odstraňovač make-upu) a usnadňuje vrstvení produktu.

       Micelární pleťová voda

       Tato tající makeupová voda je obohacena o charakteristickou pramenitou vodu Avène. Je to skvělá volba pro všechny typy pleti (i pro tu nejcitlivější).

       Naturals odstraňovač očního make-upu 2 v 1

       Rychlé potažení tohoto uklidňujícího odličovače na bázi argininu roztaje řasenku bez vysušení řas, což může vést k jejich lámání.

       Dvojité čištění

       Tato čistící sada 2 v 1, vytvořená ve spolupráci s Caroline Hirons, je (nepřekvapivě) dokonalá. Olejový balzám bohatý na vitamín E rozpouští make-up a opalovací krém dříve, než krém působí na pokožku a vyrovnává ji.

       2. Čistící prostředek

       Toto je to, co se nazývá dvojí čištění, ale je třeba jen jako součást vaší noční rutiny.

       „Nedoporučuji dvojí čištění dvakrát denně. Myslím si, že to není potřebné a ve skutečnosti to může vést k dlouhodobému podráždění pokožky,“ říká Dr. Evoma.

       „Samozřejmě, pokud používáte make-up nebo voděodolný SPF, chápu důvod dvojího čištění. Pokud jste provedli správnou dvojitou očistu večer, proč byste ji měli čistit ráno? Věřím, že všem těmto příliš složitým krokům by se dalo předejít, kdyby si lidé napoprvé pořádně očistili tvář.“

       Getty Images

       Pro dvojité čištění je nejlepší použít čistící balzám nebo pleťovou vodu k odstranění zbylého make-upu. Pokud jde o výběr nejlepšího čistícího prostředku pro váš typ pleti, Dr. Mahto říká, že „mastná pleť může preferovat pěnivý čistící prostředek, zatímco suchá pleť může upřednostňovat krémový čistící prostředek.“ Druhé čištění odstraní veškeré nečistoty, pot, bakterie či nečistoty, se kterými byla pokožka během dne v kontaktu, jakož i zbytky produktů péče o pleť.

       Nejlepším tipem Dr. Ejikeme pro ty, kteří mají mastnou pleť, je čistící duo: „Pro mastnou pleť bych doporučil mít dva čistící prostředky – jeden s aktivní složkou (2% kyselina salicylová) a jemný čistící prostředek – a střídat je týden. .“

       13 nejlepších čistících prostředků pro mastnou pleť

       Nejlepší čistící prostředek pro mastnou pleť

       Find Your Balance™ Sebum Control Cleanser

       Tento čistící přípravek, který kombinuje olej z neemových semen a exfoliační alfa-hydroxykyseliny, jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a odstraňuje přebytečný maz. Zanechává pokožku svěžejší a hladší a pomáhá kontrolovat přebytečný kožní maz, čímž zabraňuje kluznosti T-zón do oběda. To zase vede k menšímu počtu skvrn – výhra pro všechny.

       Nejlepší odstraňovač skvrn

       Hloubkově čistící gel Normaderm

       Tím se odstraní vše od špíny přes prach až po částečky nečistot, takže budete beze šmouh. Pomáhá vyrovnávat mastnotu bez zanechání pocitu pnutí a nedráždí citlivou pokožku. Pomáhá také vyhladit jakoukoli nerovnoměrnou strukturu, zbavit se nepříjemných hrbolků a snížit výskyt hyperpigmentace.

       Nejlepší pěnivý čistící prostředek

       Denní čistící pěna ExfoliKate

       Pokud jsou černé tečky prokletím vašeho života, tento lehký pěnivý čistící prostředek uvolňuje póry, matuje mastnotu a předchází budoucím skvrnám. Kromě redukce skvrn si můžete všimnout i snížení zarudnutí, výsledkem čehož je hladší a rozjasněná pleť.

       Vzhledem k tomu se jedná o silnou recepturu, takže zvyšte frekvenci, abyste svou pokožku nezbavili tak velmi potřebných přírodních olejů.

       Nejlepší čistící prostředek ke zklidnění

       Cleanance čistící gel

       Pokud hledáte uklidnění zarudnutí a zjemnění skvrn, tento lék vám pomůže a zanechá vaši pokožku hladkou. Jemně pění a zanechává pokožku neuvěřitelně hladkou, ne napnutou ani pruhovanou.

       Nejlepší čistící prostředek pro citlivou pokožku

       Čistící gel Vinopure

       Citlivá pokožka se musí vyhýbat abrazivním produktům, takže tento čistící prostředek naplněný organickou hroznovou vodou a kyselinou salicylovou je na vrcholu našeho seznamu. Textura je hustší, po smíchání s vodou vytváří bohatou pěnu, která poskytuje hloubkové čištění.

       Nejlepší čistící prostředek pro rychlé výsledky

       Sébium čistící čistící pěnový gel

       Tento produkt pomáhá zkrátit vaši ranní rutinu péče o pleť a zároveň ji připravit na následující den. Nepěnivý čistící prostředek beze stop, který zklidňuje smíšenou, mastnou nebo aknózní pleť, redukuje černé tečky a uvolňuje póry. Dokonce úspěšně odstraňuje make-up – ano, včetně té voděodolné řasenky.

       Nejlepší ekologický prací prostředek

       čistící tyčinka

       Nedělejte chybu a nemyslete si, že se jedná o nějaký starý bar. Tento veganský tuhý prací prostředek nabízí veškerou sílu hloubkového čištění, bez zbytečného plastu.

       Pomocí aktivního uhlí odblokuje póry, vytáhne veškeré nečistoty a zanechá pleť jasnější a jasnější. Je jedním z nejmastnějších z nás: reguluje nežádoucí kožní maz jako profesionál, ale pro smíšené typy pleti může být až příliš suchý.

       Nejlepší čistící prostředek pro nerovnoměrnou strukturu pleti

       SA Vyhlazující čistící přípravek s kyselinou salicylovou

       S čističem kyseliny salicylové CeraVe neuděláte chybu. Pomáhá hloubkově čistit pokožku, redukuje mastnotu a skvrny a časem snižuje nerovnoměrnou strukturu pokožky. Tento vzorec funguje dobře, když je spárován s charakteristickým hydratačním čistícím prostředkem – střídání těchto dvou znamená, že získáte všechny výhody BHA, aniž byste narušili kožní bariéru.

       Nejlepší čistící prostředek pro zářivost

       Čistící prostředek na obličej proti akné

       Smícháním exfoliační kyseliny salicylové se zklidňujícím aloe vera a heřmánkem tento čistící prostředek vyrovnává a zklidňuje skvrny. Při vtírání do pokožky vytváří hedvábnou texturu, ne velkou pěnu a rozpouští zbytky make-upu.

       Nejlepší exfoliační čistící prostředek

       Čistící prostředek na čistotu

       Představte si to jako slavný zářivý toner Pixi ve formě čistícího prostředku. Obsahuje exfoliační trio kyseliny salicylové, mléčné a glykolové pro zbavení se odumřelých kožních buněk a také dávku aloe vera, která pomáhá uklidnit zarudnutí. Výběr prášku pro bodový boj.

       Nejlepší čistící prostředek pro detoxikaci pleti

       Mořský čistící krém

       Podívejte, to, že jsme tady a pomáháme kontrolovat ropu, neznamená, že to můžeme dělat luxusně, chceme-li. Tato pracná receptura obsahuje maďarské bahenní bahno, kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou, které odstraní nečistoty a zanechají pokožku svěží a důkladně vyčištěnou.

       Nejlepší odstraňovač skvrn

       Blemish Breakthrough Blemish Purifying Cleanser

       Pokud je oprava nedostatků vaší nejvyšší prioritou, poslouchejte. Tato veganská receptura bez krutosti obsahuje působivou škálu kyseliny salicylové, niacinamidu, zinku a kyseliny tranexamové, které zklidňují, léčí a zabraňují dalším vyrážkám v budoucnosti.

       Nejlepší čistící prostředek proti znečištění

       Čistící koncentrát City Life proti znečištění

       Znečištění není dobrou zprávou pro naši pokožku, a proto je tento přípravek Oskia navržen tak, aby chránil před volnými radikály. Obsahuje koktejl extraktu z vrbové kůry (funguje stejně jako kyselina salicylová), kyseliny fytové (mírnější AHA) a vitamínu E pro uvolnění pórů, redukci skvrn a boj s agresory z prostředí.

       3. Toner (volitelné)

       Jednoduše řečeno, toner je volitelný krok v péči o pleť. Může to být rozjasňující, hydratační nebo chemický exfoliační toner v závislosti na tom, co nejlépe funguje pro vaši pokožku.

       Použití chemického exfoliátoru, jako je produkt na bázi AHA, může jemně odstranit všechny odumřelé kožní buňky bez abrazivních a škodlivých vlastností peelingu. Toto může být efektivnější možnost, ale je také nejlepší ujistit se, že to nepřeháníte.

       „Každý má jinou úroveň tolerance na produkty obsahující chemické nebo fyzikální exfoliátory,“ radí Dr. Mahto. „Hlavní věcí je nepoužívat příliš mnoho produktů a udržovat je jednoduché. Je nepravděpodobné, že by většina lidí potřebovala v každodenní rutině exfoliační čistící prostředek, tonikum a pleťovou masku.

       Filippo FortisImaxtry

       „Za druhé, chce to trochu zdravého rozumu. Pokud je vaše pokožka po použití produktu suchá, napnutá, šupinatá nebo šupinatá, přestaňte jej na několik dní používat; na druhé straně, pokud jej vaše pokožka bez problémů snáší, pak jej pravděpodobně můžete používat i nadále.“

       Zdravaplet Edit: tonery s kyselinou salicylovou pro mastnou pleť

       Skin Perfecting 2% tekutý BHA exfoliant

       Čisté čistící tónovací sérum Genius

       Blaženost 14 £

       AHA/BHA rozjasňující pečující tonikum

       4. Maska na obličej (volitelné)

       Pleťová maska ​​může být luxusem nebo může být použita k řešení specifických problémů péče o pleť, jako je akné, ale v žádném případě to není nezbytné.

       Od okamžité hydratace až po exfoliaci a hedvábně hladkou pokožku, existuje pleťová maska ​​pro každou příležitost péče o pleť.

       Zdravaplet Edit: 16 nejlepších obličejových masek pro téměř dokonalou pleť

       Výživná pleťová maska ​​se zlatými řasami

       Od zmírnění následků chladného počasí až po zvýšení vaší sváteční záře je tuto zimu nezbytné zvýšit hydrataci a zářivost pokožky. Tato maska ​​na klouby od 111Skin and Aman Essentials, která zklidňuje od prvního momentu, kdy zasáhne vaši pleť, je naplněna mořskými výtažky bohatými na omega, patentovaným komplexem aminokyselin NAC Y² a kyselinou hyaluronovou v jedinečné masce s hydrogelovou esenci. lázeňské procedury. luxus.

       Rozjasňující jílová maska

       Ikonická japonská kosmetická značka Tatche konečně dorazila do Velké Británie. Zatímco jsme všichni o vodním krému a rýžovém lesku, skrýváme čistící jílovou masku. Důmyslné složení mění barvu a teplotu, aby vytvořilo lázeňské ošetření pokožky, které funguje již za tři minuty. Hromada okinawského jílu absorbuje nečistoty, maz a přebytečný maz z pórů, zatímco exfoliační japonský konjac pomáhá vyhladit a zjemnit texturu pokožky.

       Intenzivní maska ​​Cicapair Sleepair

       Dr. Jart+ 14,00 £

       11,20 £ (sleva 20 %)

       Pokud jste nespadli do díry TikTok při sledování recenzí korekce barev Cicapair od Dr.Jart+, pak vám v první řadě tleskáme. Za druhé, nebudete chtít nechat ujít noční pleťovou masku. Využijte na pokožku zklidňující vlastnosti tygří trávy (také známé jako centella asiatica nebo cyca), jednoduše naneste masku na čistou pokožku před spaním a nechte složení během spánku uklidnit a snížit zarudnutí a podráždění. Pacienti s rosaceou, tohle je pro vás.

       Avokádová výživná hydratační maska

       Pokud se vám nedaří vyrobit si vlastnoručně vyrobenou pleťovou masku z obsahu vaší chladničky, nechte za vás tuto práci udělat Kiehl’s Avocado Mask. Tato ultrahydratační maska, obohacená o výtažek z avokáda a olej bohatý na omega, je pro vaši pleť více než jen lžící guacu.

       Maska časového pásma

       Když Summer Fridays poprvé spustili svoji dnes již legendární masku Jet Lag Mask, Instagram skutečně zemřel, odešel do nebe, vrátil se k životu a nakreslil tuto masku na tvář. Tato veganská receptura s obsahem kyseliny hyaluronové, glycerinu, niacinamidu, alantoinu a pantenolu zklidňuje a vyživuje vysušenou a unavenou pokožku.

       lékařská maska

       doktorka Barbara Sturmová

       90,00 £

       Královna péče o pleť hodná péče o pleť, pokud doktorka Barbara Sturm říká, že pleťová maska ​​zcela obnoví naši pleť, věříme jí. Sakra, kdyby řekla, že by vám pomohlo nanesení slizu na obličej, řekli bychom: „Podej nám ten sliz.“ Naštěstí pro nás tato pleťová maska ​​obsahuje super bylinnou portulaku, aloe vera a heřmánek, které zklidňují, vyživují a chrání před poškozením volnými radikály bez hlenu.

       Spánková maska ​​na rty

       Dobře, technicky to není maska. pro tvář, ale také vaše rty potřebují lásku. Zde přichází na řadu ikonická maska ​​na spaní na rty od LANEIGE. Tato korejská receptura, kterou mají v oblibě celebrity na celém světě, využívá komplex Berry Mix Complex a technologii Moisture Wrap Technology pro pomalé odlupování odumřelých kožních buněk a hydrataci nových pro ty nejjemnější a nadýchané rty vůbec.

       Maska s kyselinou salicylovou 2%

       Normální

       Udělejte z masky minulost začleněním této masky kyseliny salicylové do své každodenní rutiny. Tato rosolovitá receptura obsahuje zmiňovaný BHA odstraňovač skvrn a dřevěné uhlí pro ultra hluboké a příjemné čištění. Aplikujte jednou nebo dvakrát týdně (obzvláště dobré v těch dnech, kdy musíte do kanceláře chodit přes zpocenou cestu) a rozlučte se s dopravními zácpami a nečekanými šmouhami.

       Hydratační topící maska

       Dermalogic

       Tato změkčující bezoplachová maska, která mění hru, pokud jde o hydrataci suché pokožky, se přemění z balzámu na olej, když přijde do kontaktu s přirozeným teplem vaší pokožky. Kombinace kyseliny linolové a vitamínu E posiluje kožní bariéru a uzamyká v ní potřebnou vlhkost.

       Spánková maska ​​„Záření vodního melounu“

       Insta-hodná maska ​​na obličej, možná vůbec. Nechte tuto „skákající“ gelovou masku z vodního melounu přes noc, abyste se probudili s jemnou dětskou pokožkou.

       Hloubkově čistící maska

       Omorovič

       Víte, když cítíte, že se vám něco vrtá pod kůží, ale nevyjde to na povrch? Naneste pořádnou lžíci Hloubkově čistící masky Omorovicza a těchto nečistot se okamžitě zbavíte. Tato maska, obohacená o maďarskou léčivou vodu a maurské bahno, vás nezbaví žádného akné díky dekongestivním vlastnostem této masky.

       Hydratační květinová maska

       Milovníci suché pokožky se radují! Naneste vážně hydratační masku Tata Harper a nechte působit 15 minut (my si tu naši velmi rádi nanášíme do koupele, aby se postarala pára) a za chvíli budete mít kyprou, sametovou pokožku.

       Večerní detoxikační jílová maska

       funguje to 32,00 £

       15,36 £ (52 % sleva)

       Integrovaný kartáček na obličej je praktickou inovací krásy, kterou milujeme. Aplikujte čistící jíl na čistou pleť, abyste ji vyčistili a ochránili před agresory z prostředí (městský smog pro vás i mě).

       Revitalizující gelová maska ​​proti stárnutí

       Alchymista pro dospělé 60,00 £

       45,00 £ (sleva 25 %)

       Lehká gelová pleťová maska ​​obohacená o kyselinu hyaluronovou z granátového jablka pro hydrataci a boj proti volným radikálům.

       medový lektvar

       Toto hřejivé ošetření se po vtírání do pokožky přemění ze sirupu na krém. Obsahuje antibakteriální med a echinaceu, která bojuje proti volným radikálům, revitalizuje unavenou pokožku a stimuluje průtok krve.

       Čistící maska ​​z petrželových semínek

       Ezopová maska ​​na bázi jílu odstraňuje nečistoty a odlupuje odumřelé buňky a je dokonalým čistícím prostředkem.

       5. Oční krém

       Uznáváme, že toto je pravděpodobně krok péče o pleť, který máme tendenci všichni přeskakovat, což není velký problém, pokud nemáte problémy pod očima, ale bojujete-li se suchostí nebo tmavými kruhy, oční krém funguje. nějaký druh magie.

       Kirsty Shuba, spoluzakladatelka Katherine Daniels Cosmetics, věří v následující: „Vždy naneste oční krém na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pleť před hydratací. Pro zvýšení účinnosti mého krému si někdy před nanesením krému na pokožku kolem očí a víček nanesu kolem očí lehké sérum nebo koncentrát.

       Zdravaplet Edit: nejlepší oční krémy

       Dvojité oční sérum – 56 £

       Clarins

       Illuminous Eye C – 95 £

       Omorovič

       Radiance Brightening Dark Circle Eye Cream – 42 £

       Ren Pure Péče o pleť

       Oční krém Advanced Génifique – 45 £

       LANCOM

       Slaměnkový božský balzám na oči – 59 £

       L’Occitane

       Super oční krém proti stárnutí – 160 £

       doktorka Barbara Sturmová

       Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix – 49 £

       Estee Lauder

       Oční gelový krém Wrinkle Blur™ Bakuchiol – 42 £

       Ole Henriksen

       6. Séra

       Toto je pravděpodobně nejdůležitější krok ve vaší rutině péče o pleť, neboť séra obvykle obsahují složky, které jsou pro pokožku nejdůležitější.

       Máte-li suchou nebo citlivou pokožku, Dr. Ejikeme doporučuje podívat se na séra obsahující hydratační látky, jako je glycerin, kyselina hyaluronová a ceramidy k obnovení bariérové ​​funkce. Jakmile se zlepší bariérová funkce pokožky a sníží se citlivost, můžeme začít ošetřovat různé oblasti pokožky více aktivními složkami.“

       Imaxtri

       Máte-li mastnou pleť a obáváte se, aby byla vaše pleť ještě hladší, radí doktorka Evoma použijte sérum a vynechejte krok hydratace: „Lidem s mastnou pletí doporučuji používat sérum s kyselinou hyaluronovou (namísto hydratačního krému), zejména během teplejších měsíců. ‚.

       Od rozjasňujících přes hydratační až po protivráskové na trhu je množství sér, které dělají s pletí zázraky.

       Zdravaplet Edit: 13 nejlepších obličejových sér pro super zářící pleť

       Evercalm sérum proti zarudnutí

       Čistá péče o pleť REN 48,00 £

       36,00 £ (sleva 25 %)

       Vhodné pro…citlivou pokožku

       Pokud je vaše pokožka šupinatá, budete potřebovat důvěryhodné sérum, které ji rychle uklidní před obnovením normální funkce. Mléčné bílkoviny uklidňují a opravuje arnika v této receptuře přátelské k růžovce.

       Silymarin CF Antioxidační sérum s vitamínem C pro mastnou pleť se sklonem k praskání

       Nejlepší na… boj proti skvrnám a známkám stárnutí současně

       Silymarin CF, nejnovější přírůstek do oblíbené řady SkinCeuticals, je silné trojité antioxidační sérum s vitamínem C formulované speciálně pro mastnou pleť a pleť se sklonem ke skvrnám. Tato lehká receptura, která je výsledkem šestiletého výzkumu a vývoje, pomáhá snižovat oxidaci kožního mazu, kontrolovat přebytečný kožní maz a zlepšovat vzhled skvrn tím, že se zaměřuje na známky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a tmavé skvrny.

       Dvojité sérum – 78 £

       Clarins

       Nejlepší na…přesné dávkování

       Pokud si stejně jako my nikdy nejste jisti, kolik z vašeho séra „velikosti hrášku“ vlastně je, pak vám Clarins Genius Double Serum pomůže uklidnit se. Elegantní design pumpy zajišťuje přesné dávkování a sérum uvnitř je také docela dobré. S 21 aktivními rostlinnými výtažky, včetně hlavní složky kurkumy, bojuje s tradičními známkami stárnutí pro pevnější a zářivější pleť.

       Lancôme Advanced Génifique Activating Youth Serum – 60 £ za 30 ml

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší … všestranný

       Toto sérum posiluje váš přirozený mikrobiom (ochranné prospěšné bakterie, které se nacházejí na pokožce), podporuje její ochranu a opravu. V důsledku toho se pokožka stává šťastnější (pevnější, hladší a zářivější).

       Čistící sérum Dr. Barbara Sturm – 175 £ za 30 ml

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší na… očistu

       Mastná pleť se skvrnami potřebuje čištění a opětovnou rovnováhu, a to dělá právě to, bojuje proti skvrnám a kožnímu mazu bez jakýchkoli vedlejších účinků vysušování.

       Býložravé sérum Bakuchiol – 49 £

       KOUPTE NYNÍ

       Vhodné k…hlazení

       Pokud ve vás agresivní povaha retinolu vyvolává strach, ale přesto toužíte po jeho regeneračních vlastnostech, vyzkoušejte tuto přírodní alternativu. Je měkký, ale testeři stále zaznamenávají efekt vyhlazování linií.

       CE Ferulic Vitamin C Antioxidační sérum pro normální/suchou pleť

       Nejlepší… silný antioxidant

       Toto výkonné denní sérum s vitamínem C se stalo kultovním favoritem mezi redaktory krásy pro své vysoce účinné složení a viditelné výsledky. Tento silný trojitý antioxidant poskytuje 8x ochranu životního prostředí, napomáhá předcházet poškození volnými radikály a zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek a ztráty pevnosti a zároveň rozjasňuje pleť.

       Tinktura Decrete Heals – 130 £

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší… v noci

       Toto svůdné sérum, vyvinuté renomovaným dermatologem Dr. AJ Sturnhamem, kombinuje kmenové buňky, retinoidy a kyselinu hyaluronovou. Dokázalo se, že spolu urychlují regeneraci buněk.

       Clinique Repairwear Laser Focus – 47 £ za 30 ml

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší na… omlazení

       Laserové ošetření obličeje činí zázraky při vyhlazování nerovnoměrné nebo zjizvené pokožky, ale stojí spoustu peněz. Na rozdíl od tohoto séra napodobujícího laser, skvělý druhý přístup obsahující glukosamin k urychlení hojení pokožky.

       Sérum Phloretin CF

       Nejlepší na… ochranu před volnými radikály

       Toto lokální trojité antioxidační sérum poskytuje zvýšenou ochranu před poškozením životního prostředí, neutralizuje volné radikály a pomáhá předcházet rozpadu kolagenu. Obsahuje patentovanou kombinaci 2% floretinu, 10% čistého vitamínu C a 0,5% kyseliny ferulové, pomáhá snižovat výskyt hyperpigmentace a zlepšuje tón pleti, chrání pleť pro zářivější a rovnoměrnější vzhled.

       Vinoperfect Corrective Radiance Facial Serum 30 ml

       Nejlepší na… rozjasnění

       Pigmentace se k nám může přikrást, zvláště pokud jsme vinni z uctívání slunce. Je to vítězný vzorec pro odstranění tmavých skvrn a rozjasnění plátna za pár týdnů.

       Chantecaille Bio Lifting Serum+ – 242 £

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší na… lezení

       Věda se v tomto povznesení potýká s přírodou Obličejové sérum, které bojuje proti účinkům gravitace (ochablá pokožka a ztráta objemu) s peptidy a rostlinnými látkami, které osvěžují a napínají pokožku.

       Minerál Vichy 89–25 £

       KOUPTE NYNÍ

       Nejlepší na… hydrataci

       Směs kyseliny hyaluronové (přírodní molekula, která zadržuje vodu) je šetrná k pokožce, která rychle viditelně promění vysušenou tvář. Vaše pokožka se bude cítit plná jako plyšový hotelový polštář.

       7. Hydratační/zvlhčující produkty

       Existují husté textury, které okamžitě zklidňují suchou pokožku nebo gely, které chladí a hydratují, tak či onak, nanesení trochy hydratačního krému je skvělý způsob, jak ukončit den.

       Ty jsou darem z nebes pro lidi, kteří trpí suchou pokožkou, ale možná nebudou nutné, pokud máte mastnou pleť, takže nepropadejte panice, chcete-li tento krok přeskočit. Používáte-li aktivní složky, jako jsou produkty s retinoidy, je to skvělý způsob, jak si zachovat veškerou tu dobrotu.

       „Patnáct až dvacet minut po aplikaci přípravku s vitamínem A může být užitečné nanést na pokožku jednoduchý zvlhčovač bez vůně. Vitamin A může dráždit kůži, což vede k suchosti, citlivosti a odlupování. Následné použití hydratačního krému může pomoci tyto příznaky snížit a zlepšit toleranci,“ vysvětluje Dr. Mahto.

       Sébium matující hydratační krém

       Kosmetické redaktorky se již dlouho obracejí na francouzské lékárny se svými nabídkami péče o pleť pod vedením dermatologů a Bioderma je značka, na kterou se můžete vždy spolehnout, že ji naleznete ve své koupelně. Tento bezolejový hydratační krém zanechá vaši pokožku matnou až 8 hodin, zatímco komplex Fluidactiv™ absorbuje přebytečný maz (který může způsobit vyrážku) během dne. Sebum sayonara!

       Hydratační gelový krém

       Dobře, možná jsme se do tohoto produktu nejprve zamilovali kvůli jeho tisíciletému růžovému obalu (jsme jen lidé), ale když jsme se dozvěděli o jeho složení, přešli jsme od chtíče ke skutečné lásce. Formulován s niacinamidem a zeleným čajem bude vaše pokožka pít tento lehký gelový přípravek jako Pimms během letních dnů. PSA pro ty, kteří to přehánějí s aktivy, obsahuje také triceramidový komplex, který pomáhá posilovat a vyrovnávat kožní bariéru.

       Bezolejové ultra hydratační mléko s březovou šťávou

       Březová šťáva ještě nemusí dominovat diskusi o složkách ve Spojeném království, ale je základem v jihokorejské péči o pleť, a to z dobrého důvodu. Březová šťáva – spása pro nadměrně podrážděnou, unavenou pokožku, vyživuje pokožku a snižuje zánět. Toto je hlavní složka pleťové vody, která leží na pokožce s hedvábným závojem a činí ji hladkou a zvlhčenou.

       Denní hydratační krém se zinkem PCA

       Pokud se většinu svého života pohybujete ve zrádných vodách mastné pleti, pravděpodobně jste narazili na nemalé množství přípravků na čištění pleti. Nikdy víc! Denní hydratační krém Zinc PCA od Q+A se zaměřuje na mastnou pleť a pleť náchylnou k tvorbě skvrn pomocí zinku k vyrovnání hladin mastnoty a minimalizaci vzhledu pórů, zatímco niacinamid a ženšen vyrovnávají a rozjasňují vaši pleť. Mluvte o třesku za váš dolar.

       Denní hydratační krém Normaderm Phytosolution Double Correct

       Klíč k tomu, proč byste měli vyzkoušet tento hydratační krém, je v jeho názvu; Kyselina salicylová a kyselina hyaluronová tvoří silné duo, které hydratuje a odstraňuje otoky pokožky. Přidána je také Termální mineralizující voda Vichy, která prospívá pokožce svou antioxidační ochranou.

       Ultra bezolejový gelový krém na obličej

       Kiehl’s od roku 1851 28,50 £

       22,80 £ (sleva 20 %)

       Kultovní ultra krém na obličej od Kiehl obdržel elegantní aktualizaci bez obsahu oleje, která je ideální pro ty, kteří potřebují ultra hydratační krém bez lesku. Lehké a super osvěžující gelové složení je obohaceno o výtažek z kořene Mperata cylindrica, antarcticin a okurku, které pokožku zklidňují a zároveň hydratují.

       Hydratační gel z hroznové vody Vinosource

       Tento lehký gelový krém, vytvořený s charakteristickou hroznovou vodou Caudalie, se okamžitě vstřebává do pokožky. výsledek? Super hydratovaná, nemastná pleť. Navíc je vyroben ze 100% recyklovatelných obalů s použitím recyklovaného skla a plastu. Takže je to dobré pro vaši kůži a planetu.

       Denní hydratační gel Greens bez obsahu oleje

       Stejně jako skvělá zelená šťáva na obličej (ale ne méně chutná), i hydratační krém Farmacy’s Oil-Free Moisturizer obsahuje moring a papája, které hydratují pokožku, aniž by ji dusily – ideální pro smíšenou nebo aknózní pleť.

       Hydratační gelový krém Summer Fridays Cloud Dew bez obsahu oleje – 41 £

       KOUPTE NYNÍ

       Milujeme texturu tohoto gelového krému: pevný, hedvábně hladký, téměř jako šerbet. Tři různé hmotnosti kyseliny hyaluronové baleny tak, aby poskytovaly hydrataci zevnitř, s ceramidy, které udržují pokožku mimořádně svěží. Vše bez oleje.

       Bezolejový čistící vodní gel Murad Blemish – 39 £

       KOUPTE NYNÍ

       Pokud nechcete dělat kompromisy v uklidňujících vlastnostech, pokud jde o váš denní hydratační krém, zkuste jej nahradit tímto vodním gelem. Neuvěřitelně lehký, tak rychle se vstřebává do pokožky, nelepí ani neucpává póry. Zvlášť dobré na čelo a T-zónu.

       Denní hydratační krém SkinCeuticals – 70 £

       KOUPTE NYNÍ

       Nejenže tento nemastný hydratační krém poskytuje dlouhotrvající hydrataci, znáte lesk bez lesku?, ale také pomáhá ucpávat póry. Kde se přihlásíme?

       Bezolejový hydratační krém Kate Somerville – 65 £

       KOUPTE NYNÍ

       Odbornice pro péči o pleť Kate pečuje a zdokonaluje svůj obličej již 30 let, takže ví, že různé typy pleti potřebují různá menu. Její bezolejový hydratační krém obsahuje mikrokuličky absorbující olej, které udrží pleť matnou po celý den.

       Dr. Sam Bunting Flawless Light Moisturizer – 22 £

       KOUPTE NYNÍ

       Řada Dr. Sam miluje mnoho kosmetických redaktorů a je také za rozumnou cenu, což znamená, že si jej můžete vyzkoušet, aniž byste museli zaplatit. Tato lehká verze jejího hydratačního krému je perfektní, neparfémovaný, neparfémovaný krém, který lze rychle aplikovat.

       Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly – 35 £

       KOUPTE NYNÍ

       Želé textury jsou nejlepším přítelem aknózní pleti. Nejenže jsou super lehké, takže neucpávají póry a nezanechávají pokožku hladkou, ale také poskytují mastné pokožce hloubkovou hydrataci, kterou skutečně potřebuje, aniž by byla mastná. V tomto případě pleť hydratuje 24 hodin díky směsi okurky a kyseliny hyaluronové a je zcela bez oleje.

       Hyaluronic Marine Bezolejový hydratační polštářek pro péči o pleť Dr. Dennis Gross – 59 £

       KOUPTE NYNÍ

       Pokud bychom si uměli představit, jaké by to bylo aplikovat zvlhčující mrak, byl by to tento. Tato kombinace bohatá na aminokyseliny, vitamín B a kyselinu hyaluronovou je snem pro dehydrovanou pleť. Nejlepší beat? Je zcela bez oleje, což znamená, že získáte veškerou hydrataci bez narušení jemné rovnováhy vaší pokožky.

       Čistící přípravek na obličej Dr. Barbara Sturm – 140 £

       KOUPTE NYNÍ

       Pokud se vám čas od času objeví ta zvláštní velká skvrna, ale přesto chcete, aby vaše pleť vypadala zářivě, nabízí to to nejlepší z obou světů. Obohacený o zinek, zklidňuje jakékoli podráždění a neutralizuje zarudnutí, zanechává pokožku hladkou a hydratovanou – bez mastného lesku.

       CeraVe hydratační pleťové mléko SPF 25 – 13,50 £

       KOUPTE NYNÍ

       Skládá se ze složek šetrných k pokožce, kyseliny hyaluronové a ceramidů, které okamžitě vyplňují pokožku. Pokud se vám kvůli přecitlivělosti tvoří pupínky, je bez parfemace a obsahuje solidní dávku SPF 25, aby byla vaše pokožka maximálně chráněna a klidná.

       La Roche Posay Effaclar Duo (+) hydratační krém – 18 £

       KOUPTE NYNÍ

       Pokud jde o skvrny, La Roche Posay je známá tím, že si dokáže poradit s každou skvrnou, kterou na ni hodíte. Ošetření s obsahem kyseliny salicylové pomáhá odblokovat póry a kontrolovat hladinu kožního mazu, takže nejenže je méně pravděpodobné, že budete mít v budoucnu vyrážku, ale přidání zinku pomáhá zbavit se skvrn, které v současnosti máte.

       Čirý bezolejový hydratační krém Paula’s Choice – 28 £

       KOUPTE NYNÍ

       Obsahuje oblíbené ovocné antioxidanty borůvky a dýně, jakož i niacinamid a ceramidy, které tvoří dokonalý tým v boji proti akné. Tento čirý hydratační krém pomáhá posílit přirozenou bariéru pokožky a zároveň minimalizovat tmavé skvrny od akné.

       REN Clean Skincare Clearcalm 3 Repair Gel Cream – 29 £

       KOUPTE NYNÍ

       Bez toxinů a jakýchkoli agresivních nepříjemných látek, které dráždí pokožku, je tato péče o pleť ekvivalentem meditačního sezení. Výtažek z lékořice a mořských řas rychle ochlazuje a zklidňuje všechna zanícená místa, takže vaše pokožka bude šťastnější.

       Hydramatte hydratuje a zároveň kontroluje mastnotu.

       Nová nabídka z PCA pokožky, která využívá hydrolyzovaného rýžového extraktu pro dlouhotrvající hydrataci a podporu celkové funkce kožní bariéry. Má pudrový matný finiš, který snižuje mastnotu povrchu pokožky.

       8. SPF (pouze den)

       Už víme, že SPF je jediný způsob, jak dokončit ranní rutinu péče o pleť, a pokud jste si na to ještě nezvykli, je čas začít.

       20 hydratačních krémů na obličej s SPF pro každodenní používání

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… Investujte do

       Mořský krém s prokolagenem SPF 30

       Hýčkejte svou pokožku legendárním mořským krémem Elemis s bonusem štědré dávky SPF 30, který také ochrání vaši pokožku před UVA a UVB paprsky.

       Nejlepší hydratační krém s SPF pro… The Planet

       Čistič na minerální obrazovky SPF 30

       REN Pure Skin Care

       33,00 £

       Buďte laskaví ke své pokožce a planetě s denním hydratačním krémem REN SPF, který neobsahuje chemické UV filtry a silikon.

       NEJLEPŠÍ ZVLHČOVAČ S SPF PRO… BOJ PROTI SVETREM STÁRNUTÍ

       Soleil Superiéur Širokospektrální opalovací krém SPF50 PA +++

       Zatímco používání SPF na prvním místě je nejlepší první linií obrany proti známkám stárnutí, RéVive zašel ještě dále tím, že do svého složení SPF zahrnul další složky proti stárnutí. Zcela nelepivý a nemastný, tento SPF zvládne svou práci bez zanechání zbytků.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… Sérum

       Lehký skinscreen Queen Screen

       Řekněme si upřímně, když je horko, poslední věc, kterou byste chtěli udělat, je přidat extra silnou vrstvu opalovacího krému na vaši již zpocenou tvář. To je místo, kde toto lehké SPF sérum od UltraViolette bere korunu; Má vysokou ochranu SPF 50 s jemným pocitem a bez bílého odlitku.

       NEJLEPŠÍ hydratační krém SPF pro… VEGANOV

       Přírodní hydratační krém na opalování SPF 30

       Pro ty, kteří chtějí, aby jejich SPF chránil pokožku před sluncem, environmentálními agresory a mají veganskou recepturu, tato šikovná tuba bude stačit. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou pro hydrataci a je 100% bezpečný pro útesy. Malý, ale výkonný.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… vážnou hydrataci

       Hyalu B5 Aquagel SPF 30

       Pro ty, kteří se běžně vyhýbají opalovacím krémům pro jeho komedogenní vlastnosti, už nemáte žádnou omluvu. Tento lehký SPF gel je skvělou volbou pro ty, kteří nemají rádi pocit z běžných opalovacích krémů a chtějí, aby se jejich ochrana před sluncem cítila jako pryč.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… objem

       Revitalift Filler Výplňový denní krém proti stárnutí s kyselinou hyaluronovou SPF 50

       L’Oréal Paris 19,99 £

       £13.39 (33 % sleva)

       Zvyšte svůj denní SPF pomocí hydratačního krému L’Oréal Revitalift, který napodobuje účinek injekčních výplní bez jehel. Tato nadýchaná šlehačka se třemi gramážemi kyseliny hyaluronové vyhlazuje a vyhlazuje jemné linky a vrásky a účinně chrání před UVB a UVA paprsky.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… všechny tóny pleti

       neviditelný štít

       Na rozdíl od hustých bílých receptur staré školy je tento čirý gel naprosto průhledný. To znamená, že žádný bílý odlitek, takže se hodí ke všem tónům pleti a dokonale splyne s vaším make-upem.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… Šetří čas

       FeatherLight UVA/UVB opalovací krém SPF 50 + primer

       Beauty Pie 45,00 £

       35,00 £ (sleva 22 %)

       Kdo má čas na samostatný primer a SPF? Zlepšete svou ranní rutinu péče o pleť s tímto pokročilým hydratačním krémem 2 v 1 s ochranným faktorem SPF, který současně chrání před poškozením sluncem a připravuje pokožku pro aplikaci make-upu.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… citlivou pleť

       Hydrance Rich Moisturizer SPF30 Hydratační krém

       Tento krém působí jako proud vlhkosti na pokožku a poskytuje až 24 hodin hydratace díky patentované technologii Cohederm™ od Avène, aktivní složce, která v průběhu času obnovuje vlhkost pokožky. Kromě ochrany před UVA a UVB paprsky tato chytrá trubice také pomáhá chránit pokožku před agresory z prostředí, které mohou suchou a citlivou pokožku dále dráždit.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… Mist

       BEZPEČNÝ SPF 50

       Pleťový sprej Kate Somerville Genius SPF s ochranným faktorem je dokonalý způsob, jak posílit ochranu pokožky před sluncem na cestách. Pomáhá zmatnit a skrýt nedokonalosti a zároveň bojovat proti škodlivým UV paprskům.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… znovu naplnitelné balení

       Hydra Vizor neviditelný hydratační krém SPF 30

       Fenty Skin Face SPF je nejen naprosto průhledný, takže je ideální pro všechny tóny pleti, ale dodává se iv znovu naplnitelných obalech, což znamená, že se můžete poplácat po zádech a chránit svou pokožku a planetu.

       Nejlepší hydratační krém s SPF pro… Schváleno dermatology

       Čistý zjemňující fluid SPF 40

       Hojnost 76,00 £

       49,70 £ (35 % sleva)

       Možná to nevypadá příliš okouzlující, ale věřte nám, když řekneme, že Exuviance je značka péče o pleť, o které jste ani nevěděli. Doporučený odborníkem na obličej celebrit a géniem péče o pleť Pam Marshall, tento hydratační krém s ochranným faktorem SPF dělá to, co říká na obalu: chrání vaši pokožku před poškozením sluncem a UV zářením bez zanechání stop bílé po aplikaci.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro velké rozpočty

       Prevage Hydratační krém proti stárnutí SPF 30

       Tento důmyslný zvlhčovač poháněný elegantní technologií Idebenone od Elizabeth Ardenové chrání pokožku před znečištěním životního prostředí a poškozením UVA/UVB.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… čistý povrch

       Univerzální chránič pokožky SPF 50

       Tento ultra jasný vzorec poskytuje pleti ochranu SPF50 bez lepkavého, křídového povrchu.

       Nejlepší hydratační krém s SPF pro… aplikaci před make-upem

       Primer Plus Protection SPF 50

       Přidejte dodatečnou ochranu pleti k vaší běžné rutině líčení s Bobbi Brown Light Primer SPF50.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… závislé na obrazovce

       Advanced Day Total Protect SPF 30

       Geniální Vegan Invisible Formula SPF30 bez parabenů a vůní od Medik8 je nejen ideální pro citlivou pokožku a tmavší tóny pleti, ale chrání také před škodlivým modrým světlem, které v našich životech vyzařují různé obrazovky telefonů/notebooků/tabletů. Které, ano, na vaší pokožce velmi stárnou. Vše, aniž by bylo obtížné nebo připomínalo barvu.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… nerovnoměrné tóny pleti

       Denní hydratační nektar Atmospheriques Exhale SPF30

       Tento hydratační krém s ochranným faktorem SPF bojuje proti každodenním dráždidlům pokožky, jako je slunce, smog a elektromagnetické záření, a je dodáván v čistém zabarvení, aby pomohl vyrovnat tón pleti.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… všechny typy pleti

       Denní ochrana SPF 50

       Každý dobrý dermatolog vám řekne, že každodenní nošení SPF 50 je klíčem k nestárnoucí pleti. Lehký krém Eve Lom chrání před UVA a UVB paprsky a velmi rychle se vstřebává – žádné viditelné bílé skvrny v dohledu.

       Nejlepší hydratační krém SPF pro… mastnou pleť

       Ultralehký vodní gel pro denní UV ochranu

       Tento nový gel s vodním světelným efektem, který obsahuje stejně vysoký obsah opalovacích krémů Mexory SX a Mexoryl XI jako jeho původní protějšek, poskytuje vážnou hydrataci a zároveň chrání pokožku před poškozením UVA a UBV. Ideální pro mastné typy pleti.

       Je mimořádně důležité chránit pokožku před ultrafialovým zářením, zvláště pokud v rámci péče o pleť používáte chemické exfoliátory, protože zvyšují riziko spálení.

       V posledních letech také ušli dlouhou cestu, od křídové po neviditelnou pod make-upem, takže opravdu neexistuje omluva přeskočit tento zásadní krok.

    Napsat komentář