Kapesníky: zcela nové v Zdravaplet| Zdravápleť

Kapesníky 25. října: zcela nové v Zdravaplet

Zveřejněno v 16:09 v kategorii Vlasy od Giannella

Kadeřníci a stylisté už říkají: není dobré mýt si vlasy každý den. Ale… co se stane, když vaše vlasy ztratí objem, vypadají matně nebo jsou špinavé? K vyřešení těchto problémů existují Šampon na suché kapesníky.

batiste je anglická značka specializující se na suché šampony, které vám umožní strávit více času mezi mytím a následujícím mytím a zároveň udržovat vlasy svěží a čisté. Takže, pokud spěcháte a neumíte si přestat mýt vlasy, pokud máte dlouhé vlasy a chcete si jen osvěžit kořínky, nebo pokud jste se právě vzbudili do špatného dne, Pomůže suchý šampon Batiste

Máte-li mastné vlasy, po dalším dni mytí nemusí vypadat čistě. Dotykem kapesníků navrátíte vlasům čistotu. A i když nemáte mastné vlasy, vaše vlasy mají tendenci růst ztratit objem jak plyne čas od posledního praní. Chcete-li obnovit objem vlasů, můžete to udělat pomocí Batiste.

Jak se používá? Použít suchý šampon na ruce Je to velmi snadné a trvá to jen minutu:

  1. Suchý šampon nastříkejte asi 30 cm od vlasů, zejména ke kořínkům, přičemž vlasy nadzvedněte.
  2. Masírujte si vlasy rukama, abyste jim poskytli vzduch a umožnili produktu proniknout.
  3. Kartáčujte nebo upravujte podle svých představ!

Suchý šampon Batiste se dodává v mnoha variantách: originální, tropický, na tváře, s barevným nádechem, zejména pro objem.

Suché šampony Batiste právě dorazily do prodejen Zdravaplet a na oslavu vám nabízíme… 3×2! Koupí 3 kapesníků Vám darujeme ten s nejnižší hodnotou 🙂

Akce 3×2 Batiste bude aktivní do neděle 2. listopadu 2014 do 23:59 GMT + 1 (Madridského času).

Využít! A pořiďte si suchý šampon Batiste za nejlepší cenu 🙂

Napsat komentář