Jste novým uživatelem recenze péče o pleť? 6 produktů k vyzkoušení– Každodenní péče o vaše tělo Doporučení A. Skarkova

Pokud bychom měli snít o skutečném přípravku pro péči o pleť svatého grálu, zaškrtli bychom všechna políčka: být nabitý účinnými látkami až po žábry; udržuje pH a mikrobiom pokožky v dobrém zdravotním stavu; být oblíben mezi dermatology; a poskytuje skutečné, viditelné výsledky.

Produkty v portfoliu Revision Skincare splňují všechna tato kritéria a mnohá další – není divu, že jde o jednu z nejrychleji rostoucích profesionálních řad péče o pleť.

Nejste si jisti, kde začít přidávat receptury Revision Skincare do vaší rutiny? Vytvořili jsme tuto příručku se vším, co potřebujete vědět o značce, spolu se šesti nejlepšími produkty, které musíte nejprve vyzkoušet.

V čem jsou receptury péče o pleť Revision jedinečné?

Je to zkrátka všechno o vědě. Zatímco mnoho značek péče o pleť využívá výrobce třetích stran, Revision Skincare vlastní a provozuje své vlastní výzkumné a vývojové zařízení v Dallasu v Texasu s více než 20 zaměstnanci. To umožňuje společnosti vyvíjet inovativní technologie, které se nenacházejí v jiných produktových řadách. Značka je průkopníkem v používání biologicky dostupných peptidů, které pomáhají bojovat proti viditelným známkám stárnutí a formuluje všechny své produkty s prebiotickou technologií, aby využila přirozeného mikrobiomu pokožky.

Všechny produkty Revision Skincare jsou formulovány tak, aby byly navzájem kompatibilní (což usnadňuje přizpůsobení rutiny) a jsou navrženy s ohledem na dlouhodobé zdraví pokožky. To znamená, že všechny receptury napodobují neutrální úroveň pH pokožky a značka nepoužívá některé složky (například denaturovaný alkohol), které mohou pokožku poškodit.

Jste připraveni vidět, co pro vás může udělat tato profesionální řada péče o pleť? Tady jsou některé z našich oblíbených produktů Revision Skincare, které můžete nyní vyzkoušet.

 1. Kupte nyní v

  Pro mladistvě vypadající krk: Nectifirm® ADVANCED

  Opravdu potřebujete samostatný produkt na krk a výstřih? Krátká odpověď: ano. „Každá oblast pokožky – oči, rty, krk, tělo a ruce – je jiná. To znamená, že ne všechny složky a technologie jsou kompatibilní s každou oblastí stejně,“ vysvětluje zástupce společnosti Revision Skincare. S osmi různými peptidy a technologií Smart Antioxidant je tento krém speciálně vytvořen pro zpevnění, zvednutí a konturování linie krku a čelisti.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Pro přímou AM rutinu: Intellishade® Original

  Nemáte čas na vícekrokovou ranní rutinu? Toto složení nahrazuje pět produktů: „Máte sílu korigovat, chránit, skrývat, osvětlovat a hydratovat v jednom kroku,“ vysvětluje zástupce značky. Produkty Intellishade nabízejí výhodu širokospektrého SPF 45, vitamínu C, odstínu „vaší pleti, ale lepší krytí“ a více než 20 prospěšných složek, které vzdorují stárnutí, což vám umožní upravit si denní make-up, chcete-li. Dodává se také v matné a fyzické verzi SPF.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  Pro zvýšené oční okolí: D · E · J oční krém®

  „D · E · J je komplexní, all-in-one produktová řada, inspirovaná velmi důležitou (ale obvykle přehlíženou) strukturou pokožky, dermálním epidermálním spojením,“ vysvětluje zástupce značky. Představte si děj jako suchý zip, který drží vnější vrstvu pokožky pohromadě a druhou vrstvu podpůrné struktury, aby byla pokožka pevná a mladá. Na rozdíl od mnoha očních krémů lze toto složení aplikovat na celou oblast očí (včetně očních víček) a viditelně redukuje výskyt vrásek, vrásek a kapuce.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  Pro zářivější pleť: 30% pleťová voda s vitamínem C

  Ne všechny produkty s vitamínem C jsou si rovny. Zatímco většina značek používá vitamín C jako kyselinu L-askorbovou, tento vzorec využívá 30% čistý THD askorbát – jednu z nejkvalitnějších a nejstabilnějších forem tohoto silného antioxidantu, který chrání pokožku před poškozením volnými radikály, které může způsobit předčasné stárnutí. . Obsahuje také technologii MelaPATH™ Glow pro rovnoměrnější tón pleti a má neutrální pH pro pokožku (bez štípání!).

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  Pro úplné zpevnění těla: BodiFirm™

  Většina z nás je skoupá na péči o pleť pod krkem, ale díky působivým účinkům tohoto tělového konturovacího mléka si ji budete chtít vyhladit všude. Patentovaná technologie iFirm™ (která kombinuje peptidy, antioxidanty, rostlinné extrakty a prebiotika) pomáhá podporovat přirozenou produkci kolagenu a elastinu v těle, zatímco kofein poskytuje antioxidační výhody a glukosamin podporuje obnovu buněk. Výsledek? Pevnější, pevnější, vyšší a méně krepovitý vzhled pro pokožku na pažích, břiše, hýždích a stehnech.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  Pro extra hydrataci: hydratační sérum

  Kdo říká, že potřebujete těžké, lepkavé zvlhčovače k ​​uhašení žízně? Toto ultralehké bezolejové sérum obsahuje dvě formy kyseliny hyaluronové, které vážou vodu na pokožku a poskytují jí krátkodobou i dlouhodobou hydrataci. Přírodní ovocné extrakty (meloun, jablko, čočka) udržují pokožku rovnoměrně hydratovanou, zatímco vitamín E a granátové jablko poskytují antioxidační výhody. Toto sérum můžete dát pod hydratační krém, pokud máte pocit, že je vaše pokožka obzvlášť suchá.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář