Ještě neznáte korejský vesmír?| Zdravápleť

7. duben Ještě neznáte korejský vesmír?

Zveřejněno ve 12:03 v korejské kosmetice od Laury Perez

Ujišťuji vás, že musíte být jedním z mála lidí, kteří neslyšeli o korejské kosmetice. Dělám si legraci, tyto produkty jste si už určitě koupili nebo vyzkoušeli, ale možná jste si toho nevšimli. Neumíš si představit, o co přicházíš. Otevři oči dokořán a dej nám chvíli, protože od dnes se tvůj život změní. Ano, příteli, čtete dobře, nepřeháním.

The Korejská kosmetika Není to jen další značka péče o pleť, je to životní filozofie a já vám vysvětlím, proč jestli to ještě nevíte, musíte to dělat. Produkty, které naplňují tento vesmír originalitou a odlišují jej od ostatních, jsou plné účinných látek a viditelných výsledků již od prvního použití. OVĚŘENO!

A proč se z toho stává BOOM? Proč každým dnem roste víc a víc? Všichni jsme svědky nedávného boomu korejské kosmetiky. Ve velmi krátké době máme skříň plnou inovativních produktů, které přesto, že jsou velmi rozmanité, všechny mají jedno společné, pocházejí z Jižní Koreje.

Nestává se vám vždy vidět kůži korejských žen a slintat při kráse a závisti? No dcera, to není genetika, ale stálost. Takže vše, co musíte udělat, je mít dobrou korejskou rutinu (pozor na náš další PŘÍSPĚVEK O KOREANSKÉ RUTINĚ) a nastavit si každodenní chvilku hýčkání a uvidíte, jaké jsou účinky nepopiratelné. , možná jste takovou pleť ještě neviděli. A to už je, moji milí, NON-STOP.

Pozor @, protože vám řekneme klíče k jeho úspěchu:

The dobrá hodnota za peníze (dokonalý pár a to nám všem skáče do očí). Víte, že pracujeme s nejnižšími cenami na trhu, proto jej vnímáme jako dokonalého spojence. A pokud by se to na první pohled mohlo zdát sporné, nemyslete si, že existují produkty, které najdete v jakémkoli čínském bazaru. V tomto případě kvalita není v rozporu s jeho cenou. Zde jsou některé z našich hvězdných produktů, které se stanou základem ve vaší tašce:

Ser face Propolis Vitamin Synergy IUNIK

Čistící esenciální olej The Skin House

Wrinkle Supreme Serum The Skin House

Bílý stahující krém The Skin House

Revitalizující a rozjasňující oční krém The Skin House

Viděli jste jeho“balení“? No, VŠICHNI chceme doma zdobit maličkosti a je to tím, že mnohé naše výrobky upoutají jen očima, pastelovými barvami, které okouzlí každého, jejich tvary sladkostí, ovocem a jejich rozkošnými zvířátky jsou na spadnutí pro sběratele. směsí. Máme plnou skříň, ale alespoň bude vyzdobena. ovoce je jednou z královen v této kategorii.

Je pro nás obtížné vybrat si oblíbený produkt, ale pokud bychom si měli vybrat jeden, nepochybně by to byl jeden z nich:

Frudí čistící pěna s citrusovým extraktem

Tělový gel Frudia Peach

Frudia Zklidňující krém s avokádem

Frudia Citrus Extract Glow Toner

Frudia hydratační pleťová maska ​​s borůvkami

Povím vám, představili jste si někdy masku na nohy? ANO VAŠE NOHY, máme je. A na ruce, nehty, rty, tvář, ale pozor… na místa, na která byste ani nepomysleli, PRO bradavky. Nedovolte, aby vám řekli pravdu, všechno musíte vyzkoušet HNED.

Také klíčovým bodem, který nemůžeme ignorovat, je schopnost inovace. Každý den se objeví nový kožní problém, který je třeba vyřešit a ve kterém jsou Korejci lídry. Každý den nové produkty, které přivádějí každého do šílenství. Jsem pořádný úlovek. A jak byste mohli nebýt, pokud můžete mít tvář panenky za méně peněz, než kolik stojí pít džus?

Mijin Cosmetics maska ​​na tvář hlemýžďů

Kožní náplasti Smoky Clarity Eye Orchid

Nemůžu vám přestat povídat věci a jsem si jistý, že na některé zapomenu a budu rád, pokud vyzkoušíte nové věci, řeknete nám o nich. Dám vám další důvod pozvat vás objevovat náš vesmír Korejská republika. Co když vám řeknu, že naše produkty jsou vyrobeny z přírodních surovin? No, koupíte si ten, který se vám líbí nejvíc, protože vám to teď říkám… je to kosmetika, která „lpí“ na výsledcích a zamilujete si způsob, jakým pečuje a respektuje pokožku.

Sledujte nás na pcousinkorea na Instagramu, aby vám nic neušlo.

Přestaňte čekat a objevte nový korejský vesmír!!!

Napsat komentář