Jemný čistič bublin s bublinkami aminokyselin Dr. Althea

Čištění obličeje je základem každé dobré péče o pleť. Proto je důležité, aby jej všechny typy pleti prováděly efektivně.

Před pár měsíci mi dívky z Koss řekly o novém odličovadle, který se chystají přinést do prodejny a který sestává ze 17 aminokyselin určených k péči o citlivou pleť nebo kožní problémy.

Netrpím kožními změnami, ale trpím v určitých obdobích roku, kdy moje tvář začíná být poněkud citlivější, než například teď na podzim. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Gentle Bubble Cleanser Amino Acid od Dr. Althea a zjistit, jestli opravdu tak respektuje kožní bariéru.

Amino Acid Gentle Bubble Cleanser Korejská kosmetika Dr. Althea

  • Suma: 140 ml
  • cena: 22,99 EUR (Přímý odkaz) Chcete-li to vyzkoušet, s kódem ???? kosmetické testy ???? budete mít slevu 10%????
  • přísada INCI:Voda, Kokosový glukosid, Kokoamfodiacetát disodný, Glycerinbutylenglykol, 1,2-hexandiol, Aminokyseliny sodné soli jablka CocoylChlorid sodný, Kokosový glutamát sodný, Kokosový glycinát draselný, Kokos draselný, hexylenglykol, Polyglyceryl-10 laurát, Polygly ceryl-10 myristát, Citrus Aurantium Dulcis olej z kůry (pomeranč), disodná sůl EDTA, ethylhexylglycerin, tetrasodná sůl EDTA, Extrakt Sedum Sarmentosum, glycin (2,45 ppm), serin (1,36 ppm), Kyselina glutamová (0,79 ppm), leucin (0,69 ppm), alanin (0,44 ppm), lysin (0,42 ppm), arginin (0,38 ppm), tyrosin (0,34 ppm), fenylalanin (0,32 ppm), Prolin (0,3 ppm), valín (0,3 ppm), treonin (0,3 ppm), Extrakt ze sezamových semen (Sezam)., isoleucin (0,27 ppm), histidin (0,15 ppm), triglyceridy kyseliny kaprylové / kapřice, cystein(0,115 ppm), methionin(0,115 ppm), Bisabololhydrogenovaný lecitin, fytosteryl glutamát / oktyldodecyl lauryl, ceramid 3.

V analýze jeho složek jsem vás nechal v Modrá ti, kteří jsou povrchově aktivní látkynebo co je totéž, které jsou mýdlem a tedy plní funkci čištění.

V zelená Zvýraznil jsem 17 aminokyselin obsahující tento čistící přípravek Amino Acid Gentle Bubble Cleanser Dr. Althea a in Růžová je tam několik zajímavá aktiva ve vzorci jako ceramida bisabolol nebo sezamové extrakty a extrakt ze Sedum Sarmentosum, který působí na pokožku protizánětlivě.

je povrchově aktivní látky nebo mýdla (takříkajíc) jsou měkké a jelikož jsou ve formě pěny, ještě více respektují pokožku, proto je z hlediska čištění dobrým čistícím prostředkem, protože nadměrně neobtěžuje pH pokožky. Aby však byla pokožka v lepším stavu, obsahuje těch 17 aminokyselin, které jsem označil zelenou barvou a které jsou zodpovědný za hydrataci a nade vše zachovává integritu epidermis.

Chcete-li je najít, AMINO jsou aktiva, která smíchat výsledky v peptid. Tyto aminokyseliny v řetězcích tvoří proteiny. A s a komplexnější řetězce aminokyselin jsou generovány růstové faktory. Ale o tom všem budu mluvit v jiném příspěvku ????

Můj názor na Amino Acid Cleanser Dr. Althea

V měsíci, kdy jsem používal tento čistící přípravek s aminokyselinami Dr. Althea Gentle Bubble Cleanser moje pokožka reagovala velmi dobře, Nulová těsnost a velmi pohodlný pocit.

z jít daleko Protože s malým množstvím a díky jeho pěně dokonale vyčistíte tvář a krk. Používala jsem ho na noc jako druhou fázi dvojitého čištění a ráno jako jediný čistící prostředek.

Něco, co se mi líbí, je toto jeho vůně je velmi slabá a oceňuji to, protože podporuji stále méně čistících prostředků, které vypadají jako kolínská. Takže plus pro tento produkt.

vidím jednu možnost velmi dobré pro ty typy pleti, které podle výrobce trpí kožní onemocnění nebo citlivost. Je to čistící prostředek, který funguje velmi dobře na citlivou i citlivou pokožku čistič citlivé pokožky sukin nebo Citlivost Biodermy.

⭐Skóre: 7,5/10

A jaké čisticí prostředky na obličej fungují u vás?

Napsat komentář