Jedinečné sérum na řasy– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Jedinečné sérum na řasy

.

Za posledních deset let jsme byli svědky opravdu úžasných objevů ve světě řas. Každá chce plné, husté a dlouhé řasy, ale většina z nás jimi není přirozeně obdařena. Ale díky rostoucímu počtu růstových kondicionérů na trhu je zlepšení vzhledu přirozených řas mnohem dosažitelné. Na jaké značky byste si ale měli dát pozor? Dnes se podíváme zejména na sérum na řasy Younique Lash, abychom vám poskytli všechny ty nejmenší detaily včetně receptury, účinku a samozřejmě recenzí, díky kterým budete vědět, zda je tento produkt vhodný pro vaše potřeby. Takže bez dalších rozloučení, začněme!

Prohlédněte si nejlepší séra na řasy roku

Co je Younique sérum na řasy?

Younique Moodstruck Esteem Lash Serum je prodlužující sérum na řasy, které můžete používat denně k postupnému zlepšování stavu a vzhledu vašich řas. Tento produkt pomáhá vytvářet silnější, plnější a déle trvající řasy s přísadami, jako jsou peptidy, přírodní extrakty a další. Sérum na řasy Younique také využívá technologii zapouzdření k dodání klíčových složek od kořínků po konečky, díky čemuž jsou účinky patrné ještě rychleji. Ve skutečnosti Younique tvrdí, že při každodenním používání uvidíte výsledky již za čtyři týdny.

Younique Moodstruck Esteem Lash Serum se prodává jako samostatný krok, který lze aplikovat před vaší oblíbenou řasenkou, ale lze jej koupit i jako součást větší sady. Chcete-li se opřít o účinky séra na řasy, Younique nabízí také tři produkty na řasy, které obsahují sérum na řasy, jakož i Moodstruck Epic Mascara a Moodstruck 3D Fiber Lashes. Tyto dva produkty působí na zvýšení účinku séra na řasy, přidávají objem a prodlužují řasy, čímž vytvářejí efekt plných řas bez potřeby umělých řas. Navíc žádný z těchto produktů neovlivní účinnost séra na řasy, takže všechny 3 můžete bez váhání použít ráno.

Jak používat sérum na řasy Younique?

Jednou z největších výhod tohoto séra na řasy je balení. Zatímco hvězdou každého produktu bude vždy vzorec, efektivní balení může být často rozdílem mezi dobrým a skvělým produktem. Younique Moodstruck Esteem Lash Serum se dodává v balení podobném řasence s úzkou trubičkou se šroubovacím uzávěrem připevněným k cívce. Takto nanesete sérum přesně jako řasenku, bez nepořádku. Séra na řasy se často aplikují na oční víčka, což může vést k nedbalé aplikaci a vysoké pravděpodobnosti, že vzorec skončí v očích. Zejména díky tomuto balení si můžete být jisti, že zakryjete každou řasu od kořínků po konečky.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že toto sérum na řasy lze vrstvit. Na trhu jsou séra na řasy, které nelze použít nebo se obtížně nanášejí pod řasenku, což může prodloužit rutinu nebo zcela zabránit aplikaci séra na řasy ráno. Younique Lash Serum lze nejen vrstvit a používat pod make-up, ale tým, který stojí za tímto produktem, zašel tak daleko, že navrhl dvě různé řasenky na zvýšení účinku séra na řasy, abyste co nejdříve mohli využívat výhod tohoto produktu.

Zaměření na formule

Při pohledu na Moonstruck Lash Serum od Younique se receptura tohoto produktu zaměřuje hlavně na kondicionérní a posilující složky. Základ tohoto vzorce obsahuje vodu, PVP, butylenglykol, polyquaternium-37 a kaprylylglykol. PVP a polyquaternium-37 účinně pokrývají řasy jemnou vrstvou, čímž pomáhají zachovat všechny prospěšné složky, zatímco butylen a kaprylglykoly slouží jako změkčovadla a hydratační složky.

Po přechodu k více aktivním složkám v tomto složení, Moonstruck Lash Serum obsahuje různé výtažky i peptidy, které pomáhají posilovat řasy a zároveň zvyšovat jejich délku a hustotu. Některé z extraktů v popředí tohoto vzorce jsou extrakt laminaria digata a extrakt pelvetia canaliculata. Laminaria digata, také známý jako přeslička rolní, je druh hnědé řasy nebo mořské řasy. V péči o pleť může tento extrakt sloužit jako silný antioxidant i kondicionér pleti. To je spolu s extraktem z pelvetí canaliculata hlavní složkou, která dává těmto séram prodlužující a posilující vlastnosti. Díky všem těmto složkám sérum jako celek pomáhá zvětšit objem a délku řas již za čtyři týdny.

Pro koho je toto sérum určeno?

Kondicionér může používat prakticky každý člověk, který chce zlepšit vzhled a celkový stav svých řas. Ale jako u všeho, i zde doporučujeme dávat pozor na jakékoli podráždění, protože zejména oční okolí může být mimořádně citlivé.

Souhrn recenze

Bohužel, najít recenze na tento produkt je dost obtížné. Younique v současnosti na své webové stránce nezobrazuje recenze ani nezveřejňuje posudky na své produkty. To znamená, že existuje mnoho bloggerů, kteří měli možnost vyzkoušet tento produkt na dlouhou dobu. Většina zaznamenala zlepšení délky a objemu svých přirozených řas, zejména při používání dvakrát denně. Ale rádi bychom od vás slyšeli! Použili jste někdy sérum na řasy? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Prohlédněte si nejlepší séra na řasy v roce

Napsat komentář