Je trvalost řas bezpečná?– Tipy pro zářivé vlasy a pleť Co doporučuje Andrea?

Pokud jsou oči okny duše, vaše obočí a řasy jsou závěsy a rámy. Samozřejmě zahrnují také citlivé a klíčové orgány, takže se vyplatí být skeptický a bezpečný, pokud jde o nejnovější trendy. Obecně je barvení obočí a řas bezpečným procesem – a procesem, který může mít dramatický efekt – pokud se provádí profesionálně, proto hledejte správnou kosmetičku a správné ingredience pro tuto práci.

Soudní proces

V salonu nebo lázních kosmetička nebo kolorista nejprve nanese ochranný krém, často jednoduše vazelínu, aby pokožka kolem očí zůstala bez barvy. Zakřivená bavlněná zařízení procházejí skrz krém, umožňují vám zavřít oči a relaxovat, zatímco kosmetička nanáší na vaše řasy tmavou barvu – od ořechové hnědé po černou – pomocí kartáčku s velmi jemnými štětinami. Po vytvrzení barvy po dobu asi 10 minut se přebytečná barva odstraní navlhčenými vatovými tampony a vyjdete ven s mnohem větším jasem v obočí a řasách.

Než půjdeš

Především interagujte s estetikem. Před prvním kolem aplikujte náplastový test, abyste zjistili, zda jste alergičtí na některou ze složek barvy na obočí. Přestože se certifikační proces pro tyto profesionály značně liší, průzkum můžete provádět ústně nebo online recenzemi; Nespokojte se jen s dlouhou historií bezpečných a krásných výsledků.

V křesle

Bezpečnost nekončí nalezením toho správného profesionála v oblasti krásy – během procesu se můžete chránit. Pokud nosíte kontaktní čočky, vždy je vyjměte před obočím nebo řasami. Nejčastěji jednoduchý 3% peroxid slouží jako pojivo mezi barvou a vlasy. Dojde-li k úniku do očí a očí, důkladně je omyjte studenou tekoucí vodou.

Kdy si dávat pozor

Pokud se při návštěvě svých severních nebo jižních sousedů náhodou vyberete do lázní, dejte si pozor na barviva, která používají uhelný dehet, známý karcinogen, který je v USA zakázán v odstínech obočí, ale stále se vyskytuje v Kanadě a Mexiku. Dejte si pozor na jakékoli barviva nebo barvící produkty, které obsahují kohl, prostředek na mletí kamene, který obsahuje kámen s obsahem olova. Buďte důslední a otevření se svou kosmetičkou a předtím, než se dotknete svých řas nebo obočí, požádejte o informace o složkách barvy. Zatímco mnozí výrobci kosmetiky prodávají soupravy na barvení řas a obočí doma, tento úkol je lepší nechat na profesionály, protože vážné nehody mohou vést k poranění očí.

Přestože bezpečnost kosmetičky nebo koloristky můžete zhodnotit na základě historie a výsledků, FDA neschvaluje žádné barevné přísady k použití v permanentních barvách na obočí nebo řasy, díky čemuž jsou domácí soupravy riskantním návrhem pro vaše obočí a zrak. Pro méně trvalou možnost můžete vyzkoušet soupravy, které používají hennu nebo rostlinné barvy, které jsou bezpečnější pro použití.

Tento článek zhodnotil okuloplastický chirurg Dr. Matheson Harris.

Napsat komentář