Jaký je pro vás nejlepší opalovací krém Elta®? Zjistěte to zde.– Přirozeně pečujte o své tělo Napsala Andrea

S tolika opalovacími krémy, ze kterých si můžete vybrat, může být skličující úkol najít ten, který chcete aplikovat (a znovu aplikovat) každý den. Jak víte, jestli opalovací krém zvlhčí vaši suchou pokožku nebo zabrání vzniku akné na pokožce? Různé typy pleti mají různé potřeby, ale každý z nich potřebuje ve své rutině dobrý SPF. Přidejte se k EltaMD, dermatologům oblíbené značce péče o pleť, která je známá svými vysoce účinnými opalovacími krémy, které fungují pro širokou škálu typů pleti, odstínů a problémů.

To, co odlišuje opalovací krémy Elta® od ostatních, jsou formulace, které se snadno nanášejí, jsou příjemné na pokožce a nabízí silnou ochranu. „Každý má zinkový základ jako svou hlavní UV ochranu,“ říká Larry MacPhee, generální ředitel společnosti Elta®. „Pevně ​​věříme v používání zinku, protože jde o fyzikální opalovací krém, takže jelikož se nejedná o chemikálii, výrobek nebude erodovat vlivem UV záření.“ Oxid zinečnatý je umístěn na povrchu pokožky, aby vytvořil fyzický štít proti slunci. Zinek má také protizánětlivé účinky a často se používá jako léčba poškozené nebo citlivé pokožky.

Jak vybrat správný opalovací krém Elta®

Pokožka každého člověka má jiné potřeby a právě ta vaše by vám měla pomoci při výběru opalovacího krému. Zvažte následující faktory:

Typ pleti: Je vaše pleť mastná, suchá nebo smíšená? Pokud vaše pokožka pravidelně vyráží, můžete využít recepturu bez oleje, která pomáhá zmírnit zánět. Máte-li suchou, šupinatou pokožku, možná budete chtít hledat hydratační složky, které kromě opalovacího krému poskytují dodatečnou vlhkost.

životní styl: Pracuješ celý den venku? Možná budete chtít vzorec, který se snadno aplikuje každé dvě hodiny. Jdeš plavat nebo se potit? Budete potřebovat voděodolný opalovací krém. Používáte opalovací krém pod make-up? Čistý SPF může být vaší nejlepší sázkou.

Jste připraveni najít svůj opalovací krém Elta®? Zde jsou podrobnosti o našich oblíbených vzorcích.

 1. Kupte nyní v

  Elta® UV Clear SPF 46 (1,7 oz.)

  Proč se nám to líbí: Toto je nejprodávanější opalovací krém z dobrého důvodu: je lehký, není mastný a dermatologové jej milují. Navíc bojuje proti akné a zároveň chrání vaši pokožku před škodlivými UV paprsky, a to díky protizánětlivému niacinamidu, který redukuje zarudnutí.

  Klíčové ingredience: Niacinamid, kyselina hyaluronová, vitamin E, oxid zinečnatý, oktinoxát

  SPF: 46

  Stíněné?: K dispozici bezbarvé a barevné verze

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: ne

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Akné, hyperpigmentace, rosacea

  Co říkají kupující: „Ochrana před sluncem je lehká a snadno se mísí! Rád přidávám další vrstvu hydratačního krému a líbí se mi, jak to činí moji pokožku na dotek. Bez bílých zbytků a [it’s] skvělé pro každodenní nošení na ochranu vaší pokožky a skvělé pro použití na slunci!”

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Elta® Exclusive UV Glow Wide Spectrum SPF 36 1,7 oz. – Vybledlý

  Proč se nám to líbí: Zapomeňte na opalovací krém, který jste používali v minulosti a který zanechává vaši pokožku matnou a matnou. Tento zcela fyzický opalovací krém rozjasňuje, hydratuje a zvyšuje zářivost pokožky – a je dostupný pouze v Dermstoru. Oxid zinečnatý poskytuje širokospektrální UV ochranu, zatímco silné antioxidanty jako niacinamid a ergotionein zlepšují zdraví pokožky a bojují proti stárnutí volných radikálů.

  Klíčové ingredience: Antioxidanty (niacinamid, vitamín E, ergotionein), slída, oxid zinečnatý

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Všechny typy pleti

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  Elta® UV Sheer se širokospektrálním SPF 50 (1,7 fl. oz.)

  Proč se nám to líbí: Nehledejte nic jiného než tento opalovací krém pro silnou ochranu, která vydrží trénink nebo plavání a rychle se vstřebává bez bílých tónů. Přírodní skvalán a hyaluronát sodný (forma kyseliny hyaluronové) stimulují hydrataci, aniž by zanechávaly pokožku rozzářenou.

  Klíčové ingredience: Hyaluronát sodný, skvalán, vitamín C, oxid zinečnatý, oktokrilen

  SPF: 50+

  Stíněné?: ne

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: Ano

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Všechny typy pleti

  Co říkají kupující: „Miluji opalovací krém Elta® Sheer! Nejvíce se mi líbí, že mi klouže na kůži a ani si neuvědomuji, že ho mám.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  EltaMD UV Broadband Daily SPF 40 (1,7 oz.)

  Proč se nám to líbí: Jednou z hlavních složek tohoto opalovacího krému je hydratační hyaluronát sodný, který vyhlazuje pokožku, díky čemuž je vynikající volbou pro suchou pokožku. Je zároveň jemný, takže jej mohou používat i citlivé typy pleti a ty, které právě podstoupily procedury.

  Klíčové ingredience: Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), vitamin E, oxid zinečnatý, oktinoxát

  SPF: 40

  Stíněné?: K dispozici bezbarvé a barevné verze

  Bez oleje?: ne

  Voděodolný?: ne

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Suchá pokožka, citlivá pokožka, post-procedura

  Co říkají kupující: „Miluji to! Cítím se jako lehký hydratační krém, ne jako opalovací krém. Rychle se vstřebává, voní jako bez opalovacího krému, nezanechává žádné zbytky ani bílý opalovací krém. Cítím se jako [even] zanechává na tváři příjemnou záři. Nanášejte si jej nyní každý den po hydratačním krému a před make-upem.”

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  EltaMD UV Elements SPF 44 (2 oz.)

  Proč se nám to líbí: Tento barevný opalovací krém skryje nedokonalosti, díky čemuž je kryt zbytečným krokem a šetří čas. Poskytuje také více než jen širokospektrální fyzickou ochranu proti UVA a UVB paprskům; Antioxidanty bojují proti škodlivým molekulám volných radikálů, zatímco kyselina hyaluronová zlepšuje pleť tak, že je na dotek hladší a vrásky jsou minimalizovány.

  Klíčové ingredience: Oxid zinečnatý, oxid titaničitý, kyselina hyaluronová, antioxidanty

  SPF: 44

  Stíněné?: Ano

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: Ano

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Suchá pleť, citlivá pleť, zralá pleť

  Co říkají kupující: „Od mé kožní lékařky jsem dostala takový vzorek a hned jsem se zamilovala. Nosím ho každý den, hlavně o víkendech, kdy se většinou nenalíčím a jsem mnohem víc venku. Je hladká a nemá typickou vůni opalovacího krému, kterou miluji.”

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  EltaMD UV fyzikální širokospektrální opalovací krém SPF 41 – barevný (3 oz)

  Proč se nám to líbí: Máte-li mastnou pleť, můžete se obávat, že používání opalovacích krémů povede k vyrážkám. Nemusíte se však bát tohoto opalovacího krému, který má lehké, nekomedogenní složení minerálů, které neucpávají póry. Jeho světlý odstín dodává extra lesk a působí jako základní nátěr pro zbytek vaší rutiny líčení obličeje.

  Klíčové ingredience: Antioxidanty, dimetikon, oxid zinečnatý, oxid titaničitý

  SPF: 41

  Stíněné?: Ano

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: Ano

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Mastná pleť, citlivá pleť

  Co říkají kupující: „Chemické opalovací krémy pálí a vyrážejí a většina opalovacích krémů na minerální bázi je pastovitá a zanechává na pokožce bílý odstín. Z kosmetického hlediska je elegantní a v pleti se mi zaryje. Má lehkou, pěnovou konzistenci. Dal jsem ho na hydratační krém a potom na něj přidal minerální základ.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  Elta® UV Replenish SPF 44 Široké spektrum (2 oz.)

  Proč se nám to líbí: Tento čistě minerální opalovací krém pomáhá obnovit vlhkost suché a namáhané pokožce. Jeho jemné složky usnadňují práci citlivým lidem, zatímco antioxidanty poskytují ochranu před volnými radikály, které stárnou pokožku.

  Klíčové ingredience: Kyselina hyaluronová, antioxidanty, oxid zinečnatý, oxid titaničitý

  SPF: 44

  Stíněné?: ne

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: Ano

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Suchá pleť, citlivá pleť, zestárlá pleť, normální pleť

  Co říkají kupující: „Vyzkoušel jsem MNOHO minerálních opalovacích krémů […] Toto je nejlepší vzorec, jaký jsem kdy zkoušel. Má skutečnou pleťovou konzistenci (neteče a není husté) a velmi dobře se s ním pracuje. Nedráždí mou pokožku ani oči a neláme ani nevysušuje mou pokožku.“

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  Elta® UV aktivní SPF 50 široké spektrum (8 oz)

  Proč se nám to líbí: Dáváte-li přednost zcela fyzickým složkám opalovacího krému a trávíte čas ve vodě nebo cvičením venku, toto hydratační složení bezpečné pro útesy je tou nejlepší volbou pro celé vaše tělo. Je to skvělé i pro děti.

  Klíčové ingredience: Estery jojoby, antioxidanty, oxid zinečnatý, oxid titaničitý

  SPF: 50

  Stíněné?: ne

  Bez oleje?: Ano

  Voděodolný?: Ano

  Skvělé pro typ pleti / obavy: Všechny typy pleti, vynikající pro tělo

  Co říkají kupující: „Chcete-li seriózní voděodolnost s extrémní ochranou SPF, tohle je pro vás. Rád cvičím nebo se potím.“

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  Elta® UV Aero Broadband SPF 45 (6 oz.)

  Proč se nám to líbí: To je vše, co se nám líbí na lehkých recepturách na bázi zinku od Elta® ve snadno aplikovatelném spreji. Tento širokospektrální ochranný faktor SPF se změní na bílý (takže vidíte, kam jste jej nanesli – nebo jste vynechali skvrnu) a zaschne do jasného finiše a navíc nezanechá vaši pokožku mastnou.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář